Urząd Gminy Nowy Kawęczyn – Gmina Nowy Kawęczyn

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: łódzkie

Urząd Gminy w Nowym Kawęczynie aktualne godziny otwarcia. Gmina Nowy Kawęczyn kontakt z placówką. Godziny otwarcia Urzędu Gminy Nowego Kawęczyna.

Kontakt Urząd Gminy Nowy Kawęczyn

Adres: Nowy Kawęczyn 32, 96-115 Nowy Kawęczyn

Telefon: 46 831 41 41,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Nowy Kawęczyn

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-16:30
  • Piątek 7:30-14:30

Gmina Nowy Kawęczyn

Na stronie interesanci mogą znaleźć przydatne informacje na temat godzin otwarcia, kontaktu z poszczególnymi Wydziałami Urzędu Gminy Nowy Kawęczyn. Instytucja pełni ważną rolę w życiu gminy Nowy Kawęczyn i jest miejscem, gdzie mieszkańcy mogą uzyskać pomoc oraz załatwić wiele kwestii administracyjnych.

Urząd Gminy w Nowym Kawęczynie kontakt

Ważną kwestią dla mieszkańców jest kontakt z Urzędem Gminy Nowy Kawęczyn. Każdy z wydziałów wewnętrznych Urzędu Gminy w Nowym Kawęczynie posiada odrębny numer telefonu. Warto wiedzieć, że Urząd Gminy Nowy Kawęczyn kontakt prowadzi wykorzystując pocztę elektroniczną. Wiadomości mailowe kierowane do placówki powinny być opatrzone tytułem, a także zawierać imię, nazwisko i adres nadawcy. Urząd Gminy Nowy Kawęczyn kontakt prowadzi w godzinach otwarcia, w tym czasie obsługiwane są połączenia telefoniczne, a także przesyłane odpowiedzi na wiadomości mailowe.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Nowym Kawęczynie

Szczegółowe godziny otwarcia Urzędu Gminy Nowy Kawęczyn podano powyżej. Niekiedy Urząd Gminy Nowy Kawęczyn organizuję dyżury weekendowe, dla mieszkańców, którzy nie mogą zjawić się osobiście w placówce w dniach od poniedziałku do piątku. Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Nowym Kawęczynie są przystosowane pod potrzeby mieszkańców, aby ułatwić oraz umożliwić osobisty kontakt jak największej liczbie osób.

Urząd Gminy Nowy Kawęczyn wydziały

Urząd Gminy Nowy Kawęczyn jest podzielony na wydziały, z czego każdy spełnia swoje określone zadania. W Urzędzie Gminy Nowy Kawęczyn wydziały są obsługiwane przez pracowników, którzy moją odpowiednią wiedzę z danego zakresu. Podział na wydziały w Urzędzie Gminy Nowego Kawęczyna pozwala na ułatwienie w załatwianiu spraw w danej jednostce. Działające jednostki organizacyjne to między innymi Wydział Komunikacji Gminy Nowego Kawęczyna, Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Ochrony Środowiska.

Urząd Gminy Nowy Kawęczyn Wydział Komunikacji

Jednym z wydziałów znajdujących się w Urzędzie Gminy Nowy Kawęczyn, jest wydział komunikacji. Do jego zadań należy między innymi:

  • rejestracja pojazdów,
  • wydawanie dowodów rejestracyjnych, kart pojazdów, tablic rejestracyjnych oraz oznaczeń pojazdów mieszkańcom gminy Nowy Kawęczyn,
  • wydawanie praw jazdy,
  • nadzór nad ośrodkami szkolenia kierowców w gminie Nowy Kawęczyn.

Urząd Gminy Nowy Kawęczyn prawo jazdy

Aby uzyskać prawo jazdy w Urzędzie Gminy Nowy Kawęczyn, należy przygotować odpowiednie dokumenty. Pierwszym z nich jest wniosek o prawo jazdy. Można go wypełnić w urzędzie lub pobrać oraz uzupełnić w domu. Należy także wziąć ze sobą orzeczenie lekarskie, aktualne zdjęcie spełniające wszystkie wymagania, a także dowód osobisty lub paszport. Zwykle na wydanie prawa jazdy w Urzędzie Gminy Nowy Kawęczyn trwa od 14 do 30 dni roboczych chodź, istnieją przypadki, w których ten okres może się wydłużyć.

Mapa Urząd Gminy Nowy Kawęczyn

Liczba wyświetleń: 15Wyszukaj dodatkowe informacje: