Urząd Miasta Góra Kalwaria – UM w Górze Kalwarii

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Góra Kalwaria – UM w Górze Kalwarii

Urząd Miasta Góra Kalwaria podatek od nieruchomości, Wydział Komunikacji, dowody osobiste. Kontakt do Urzędu Miasta w Górze Kalwarii, godziny otwarcia.

Urząd Miasta Góra Kalwaria kontakt

Udostępniany przez Urząd Miasta Góra Kalwaria telefon jest najszybszym kanałem kontaktowym, dzięki któremu natychmiast można uzyskać wszystkie potrzebne informacje. Interesanci w celu uzyskania kontaktu mogą również wysłać wiadomość mailową. Wszystkie dane kontaktowe opublikowane są na stronie internetowej instytucji.

Urząd Miasta Góra Kalwaria godziny otwarcia

Należy pamiętać, że Urząd Miasta Góry Kalwarii otwarty jest w dni robocze od poniedziałku do piątku. W weekendy zainteresowane osoby nie mogą korzystać z usług, jakie oferuje instytucja. Urząd Miasta Góra Kalwaria godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej. W ustalonych godzinach istnieje możliwość zrealizowania zdalnego kontaktu oraz odbycia wizyty osobistej.

Kontakt Urząd Miasta Góra Kalwaria

Adres: ul. 3 Maja 10, 05-530 Góra Kalwaria

Telefon: 22 484 33 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Góra Kalwaria:

  • poniedziałek 8:00-17:00
  • wtorek 7:00-16:00
  • środa 7:00-16:00
  • czwartek 7:00-16:00
  • piątek 7:00-15:00

Góra Kalwaria Urząd Miasta

Urząd Miejski w Góra Kalwaria pomaga wszystkim organom miasta w ich prawidłowym funkcjonowaniu. Realizuje uchwały oraz zadanie, które odgórnie zostały określone przez przypisane ustawy. Do Urzędu Miasta w Górze Kalwarii mogą udać się interesanci w celu załatwienia różnych spraw. Stanowiska pracy zajmują tam wyłącznie odpowiednio wykształcone osoby, które mają duże kompetencje oraz wysokie kwalifikacje.

Urząd Miasta Góra Kalwaria wnioski

Wnioski oraz formularze do pobrania Urząd Miasta Góra Kalwaria publikuje na stronie internetowej. Każda osoba, która ma dostęp do Internetu ma do nich wgląd. Istnieje też możliwość składania wniosków drogą elektroniczną. Jest to o wiele wygodniejszy sposób, ponieważ całą procedurę można zrealizować bez konieczności osobistej wizyty w Urzędzie Miasta Góry Kalwarii.

Urząd Miasta Góry Kalwarii podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Góry Kalwarii płaci się za grunty, które nie są gruntami rolnymi lub lasem, za mieszkanie lub lokal użytkowy, które są wyodrębnione prawnie, a także za budynek. Osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej nie są zobowiązane płacić podatku od nieruchomości za budynki gospodarcze lub ich części, grunty i budynki, które są wpisane do rejestru zabytków oraz za nieużytki, użytki ekologiczne, grunty zadrzewione oraz zakrzewione.

Mapa Urząd Miasta Góra Kalwaria

Liczba wyświetleń: 515Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS