Urząd Stanu Cywilnego Jastrzębie-Zdrój – USC Jastrzębia-Zdroju

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: śląskie

Urząd Stanu Cywilnego Jastrzębie-Zdrój – USC Jastrzębia-Zdroju

Skontaktuj się z Urzędem Stanu Cywilnego w Jastrzębiu-Zdroju telefonicznie, mailowo lub osobiście. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Jastrzębiu-Zdroju. Ślub cywilny w USC Jastrzębie-Zdrój.

Urząd Stanu Cywilnego w Jastrzębiu-Zdroju kontakt

Jeśli potrzebne jest skontaktowanie się z urzędem rejestrującym stan cywilny w Jastrzębiu-Zdroju, petenci mają do wyboru kilka kanałów kontaktowych. Możliwe jest osobiste odwiedzenie urzędu, jednak zwykle wymaga to wcześniejszego umówienia wizyty, zwłaszcza w przypadku rejestracji małżeństwa. Alternatywnie, Urząd Stanu Cywilnego Jastrzębie-Zdrój kontakt prowadzi przez telefon. Można także napisać e-mail do USC w Jastrzębiu-Zdroju, opisując swoje problemy lub prośby, pracownik odpowie do kilku dni roboczych. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Jastrzębie-Zdrój kontakt realizuje w wyznaczonych godzinach.

Urząd Stanu Cywilnego w Jastrzębiu-Zdroju godziny otwarcia

Instytucja rejestrująca stan cywilny w Jastrzębiu-Zdroju działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i ma określone godziny otwarcia w dni robocze od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem ustawowych dni wolnych od pracy. Aby sprawdzić godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w [miescie], można skorzystać z oficjalnej strony internetowej lub skontaktować się z placówką. Nie ma wątpliwości, że Urząd Stanu Cywilnego godziny otwarcia dostosował do potrzeb mieszkańców Jastrzębia-Zdroju.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Jastrzębie-Zdrój

Adres: Zielona 20B, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Telefon: 32 471 74 88 ,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Jastrzębie-Zdrój:

  • poniedziałek 07:30-15:00
  • wtorek 07:30-15:00
  • środa 07:30-15:00
  • czwartek 09:00-17:00
  • piątek 09:00-14:00

Urząd Stanu Cywilnego Jastrzębie-Zdrój

Urząd Stanu Cywilnego to instytucja państwowa, która jest odpowiedzialna za rejestrowanie stanu cywilnego obywateli danego miasta. W USC w Jastrzębiu-Zdroju dokonuje się rejestracji urodzeń, ślubów i zgonów, a także wydaje odpowiadające im akty stanu cywilnego.

Urząd Stanu Cywilnego w Jastrzębiu-Zdroju akt zgonu

Aby uzyskać dokument potwierdzający zgon, należy złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego Jastrzębie-Zdrój, dostarczając dokument tożsamości i informacje o zmarłej osobie – imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Wydany przez Urząd Stanu Cywilnego Jastrzębie-Zdrój aktu zgonu jest bezpłatny jeżeli mowa tutaj o pierwszym przekazaniu dokumentu. Chcąc uzyskać kolejny odpis aktu zgonu Urząd Stanu Cywilnego Jastrzębie-Zdrój pobierze od petenta opłatę administracyjną. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Jastrzębiu-Zdroju zależy od obciążenia urzędu i trybu składania wniosku.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Jastrzębie-Zdrój

Liczba wyświetleń: 705Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS