Urząd Stanu Cywilnego Knurów – USC Knurowa

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: śląskie

Urząd Stanu Cywilnego Knurów – USC Knurowa

Urząd Stanu Cywilnego w Knurowie – godziny otwarcia, kontakt. Jak uzyskać akt zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Knurowie? USC Knurów ślub cywilny.

Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego Knurów

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego Knurów, można wykorzystać różne formy kontaktu. Przyjście osobiście do placówki wymaga zwykle wcześniejszej rejestracji, zwłaszcza jeśli chodzi o rejestrację małżeństwa. Można także skorzystać z połączenia telefonicznego lub wysłać e-maila lub list tradycyjny. W każdym przypadku istotne jest podanie swoich danych kontaktowych, aby pracownicy USC mogli skontaktować się z petentem w razie potrzeby. Prowadzony przez Urząd Stanu Cywilnego Knurów kontakt zdalny odbywa się wyłącznie w godzinach otwarcia placówki. 

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego Knurów

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego Knurów są ustalane przez kierownika placówki i mają na celu ułatwienie załatwienia potrzebnych spraw dla jak największej liczby interesantów. Harmonogram pracy USC w Knurowie można sprawdzić na stronie powyżej. W przypadku wątpliwości warto skontaktować się z instytucją jaką jest Urząd Stanu Cywilnego godziny otwarcia może potwierdzić pracownik centrali telefonicznej.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Knurów

Adres: Niepodległości 7, 44-100 Knurów

Telefon: 32 339 22 48,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Knurów:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-17:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-13:30

Miasto Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego w Knurowie to instytucja publiczna, która zajmuje się rejestrowaniem stanu cywilnego osób zamieszkujących na terenie Knurowa. Do zadań USC Knurów należy rejestracja urodzeń i zgonów oraz zawieranie małżeństw. W instytucji można uzyskać również niezbędne dokumenty dotyczące stanu cywilnego, takie jak odpisy aktów urodzenia czy zaświadczenia o stanie cywilnym.

Urząd Stanu Cywilnego Knurów ślub

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Knurowie istnieje możliwość rezerwacji terminów na ślub, jednak należy pamiętać o tym, że dostępność terminów może być ograniczona ze względu na dużą liczbę rezerwacji w danym dniu. Ponadto, w przypadku sezonu ślubnego, Urząd Stanu Cywilnego Knurów zachęca aby wcześniej rezerwować terminy, nawet kilka miesięcy przed planowaną datą ślubu, aby uniknąć problemów z dostępnością.

Ślub cywilny w Knurowie jest często wybieraną opcją przez mieszkańców. Warto wiedzieć, że usług nie jest bezpłatna. Narzeczeni poza formalnościami w USC Knurów muszą również dokonać opłaty administracyjnej. Urząd Stanu Cywilnego [miatso] ślub może przeprowadzić również poza swoją siedzibą. Trzeba wiedzieć, że taka możliwość jest dodatkowo płatna.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Knurów

Liczba wyświetleń: 268Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS