Urząd Stanu Cywilnego Piekary Śląskie – USC Piekar Śląskich

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: śląskie

Urząd Stanu Cywilnego Piekary Śląskie – USC Piekar Śląskich

Urząd Stanu Cywilnego Piekary Śląskie godziny otwarcia, adres. Kontakt USC Piekary Śląskie telefon, numer. Piekary Śląskie Urząd Stanu Cywilnego akt zgonu, ślub cywilny.

Urząd Stanu Cywilnego w Piekarach Śląskich kontakt

Kontakt z urzędem Stanu Cywilnego w Piekarach Śląskich można nawiązać na kilka sposobów. Możliwe jest osobiste udanie się do Urzędu Stanu Cywilnego w Piekarach Śląskich w celu załatwienia sprawy na miejscu. W takim przypadku należy zwykle wcześniej umówić się na wizytę, zwłaszcza jeśli chodzi o rejestrację małżeństwa.

Urząd Stanu Cywilnego Piekary Śląskie kontakt zdalny prowadzi przez telefon. Można zadzwonić do Urzędu Stanu Cywilnego Piekary Śląskie i porozmawiać z pracownikiem, który pomoże rozwiązać problem lub udzieli odpowiedzi na pytania. Zainteresowane osoby mogą także napisać e-mail do Urzędu Stanu Cywilnego w Piekarach Śląskich, podając swoje pytania lub prośby. Ostatnim sposobem jest przesłanie listu do Urzędu Stanu Cywilnego w Piekarach Śląskich. Warto jednak pamiętać, że czas odpowiedzi może być nieco dłuższy niż w przypadku kontaktu przez inne kanały. Ważne jest, aby przy każdym kontakcie z Urzędem Stanu Cywilnego podać imię i nazwisko, a także numer telefonu lub adres e-mail, dzięki czemu urząd będzie mógł się z nami skontaktować w razie potrzeby.

Urząd Stanu Cywilnego w Piekarach Śląskich godziny otwarcia

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Urząd Stanu Cywilnego w Piekarach Śląskich, jest otwarty od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy, takich jak święta państwowe lub lokalne. Wszystkie godziny funkcjonowania Urzędu Stanu Cywilnego w Piekarach Śląskich z pewnością zostały podane na oficjalnej stronie internetowej urzędu. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Piekary Śląskie godziny otwarcia dostosował do potrzeb klienta. Warto skontaktować się z USC Piekary Śląskie chcąc uzyskać informacje na temat dodatkowych dyżurów pracowników w weekendy.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Piekary Śląskie

Adres: Bytomska 84, 41-940 Piekary Śląskie

Telefon: +48 323 939 367,

Email:

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Piekary Śląskie:

  • Poniedziałek 7:30-17:00
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-14:00

Urząd Stanu Cywilnego w Piekarach Śląskich

Urząd Stanu Cywilnego w Piekarach Śląskich jest to instytucja, która zajmuje się rejestrowaniem i dokumentowaniem zdarzeń związanych z życiem mieszkańców Piekar Śląskich, takich jak urodzenia, śluby, rozwody i zgony. Urząd Stanu Cywilnego Piekary Śląskie działa na podstawie ustalonych przepisów prawa i jest odpowiedzialny za tworzenie i przechowywanie oficjalnych dokumentów związanych z tymi wydarzeniami.

Urząd Stanu Cywilnego w Piekarach Śląskich zajmuje się między innymi rejestrowaniem urodzeń, nadawaniem imion oraz nazwisk, wydaje odpowiednie akta, rejestruje śluby i rozwody oraz zgony. Urząd Stanu Cywilnego Piekary Śląskie jest także odpowiedzialny za aktualizację i archiwizację dokumentów związanych z powyższymi zdarzeniami, a także udzielanie informacji o stanie cywilnym osób fizycznych.

Urząd Stanu Cywilnego Piekary Śląskie akt zgonu

Aby uzyskać akt zgonu, należy udać się do Urzędu Stanu Cywilnego w Piekarach Śląskich a także przedstawić dokument potwierdzający tożsamość oraz informacje o zmarłej osobie, takie jak imię i nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Urząd Stanu Cywilnego Piekary Śląskie akt zgonu wydaje bezpłatnie. Chcąc w późniejszym czasie uzyskać odpis aktu zgonu konieczne będzie uiszczenie opłaty administracyjnej. W USC w Piekarach Śląskich koszt wydania odpisu aktu zgonu wynosi nie więcej niż 33 zł. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego Piekary Śląskie może się różnić w zależności od obciążenia placówki.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Piekary Śląskie

Liczba wyświetleń: 476Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS