Urząd Stanu Cywilnego Wadowice – USC Wadowic

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: małopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Wadowice – USC Wadowic

Godziny otwarcia i kontakt do Urzędu Stanu Cywilnego w Wadowicach. Jak otrzymać akt zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Wadowicach. Ślub cywilny USC Wadowice.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Wadowice

USC Wadowice kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Aby uzyskać kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Wadowicach, można skorzystać z jednego z dostępnych sposobów. Pierwszym z nich jest kontakt telefoniczny. Pozwala on na najszybsze skontaktowanie się z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Wadowice kontakt prowadzi również z wykorzystaniem elektronicznej skrzynki pocztowej. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Stanu Cywilnego w Wadowicach, należy wysyłać na odpowiedni adres e-mail. Interesanci mogą także złożyć osobistą wizytę w Urzędzie Stanu Cywilnego w Wadowicach.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Wadowicach

Godziny otwarcia w Urzędzie Stanu Cywilnego w Wadowicach, są jednoznaczne z godzinami, podczas których można kontaktować się z urzędem. Dlatego przed próbą kontaktu z Urzędem Stanu Cywilnego w Wadowicach warto, jest w pierwszej kolejności zapoznać się z jego godzinami otwarcia. Instytucja jest czynna we wszystkie dni robocze. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Wadowice godziny otwarcia może zmienić, szczególnie w dni świąteczne takie jak wigilia. Warto więc kontaktować się telefonicznie z placówką lub śledzić publikowane na stronie komunikaty.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Wadowice

Adres: pl. Jana Pawła II 23, 34-100 Wadowice

Telefon: +48 338 233 623,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Wadowice:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Urząd Stanu Cywilnego w Wadowicach

W mieście Wadowice Urząd Stanu Cywilnego to instytucja, która ma za zadanie zarejestrować wydarzenia takie jak urodzenia, śluby, rozwody i zgony. W ramach swoich obowiązków ⁣Urząd Stanu Cywilnego w Wadowicach rejestruje urodzenia, nadaje imiona i nazwiska, wydaje akty urodzenia, rejestruje małżeństwa i rozwody, a także rejestruje zgony. USC Wadowice odpowiada również za aktualizację i archiwizację dokumentów związanych z tymi zdarzeniami oraz udzielanie informacji o stanie cywilnym osób fizycznych zamieszkałych w Wadowicach i okolicach.

Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Wadowicach

Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Wadowicach to idealne rozwiązanie dla par, które chcą oficjalnie się oficjalnie związać. Ceremonia ta jest prostym, ale uroczystym sposobem na przysięgę miłości i wierności. Ile trzeba czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego Wadowice? Przed rozpoczęciem ceremonii para musi zarezerwować wizytę w urzędzie, zgłaszając swoje zamiary i dostarczając wymagane dokumenty. Konieczne będzie również uiszczenie opłaty. Po ceremonii para otrzyma oficjalne dokumenty, które potwierdzają ich stan cywilny oraz wypis aktu małżeństwa. Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Wadowicach jest przeprowadzany przez kierownika placówki.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Wadowice

Liczba wyświetleń: 547Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS