Urząd Stanu Cywilnego Włocławek – USC Włocławka

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Stanu Cywilnego Włocławek – USC Włocławka

Urząd Stanu Cywilnego w Włocławku – odpisy aktów stanu cywilnego. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Włocławku. Urząd Stanu Cywilnego Włocławek kontakt.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Włocławek

Wszelkie potrzebne informacje na temat Urzędu Stanu Cywilnego w Włocławku, można uzyskać, kontaktując się z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Włocławek kontakt umożliwia na parę sposobów. Skontaktować z USC w Włocławku można zarówno telefonicznie, mailowo, jak i osobiście. Przed kontaktowaniem się z USC w Włocławku, warto, jest sprawdzić jego godziny otwarcia.

Trzeba wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Włocławek kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Zarówno podczas połączenia telefonicznego jak i konwersacji mailowej można uzyskać potrzebne wsparcie. Warto mieć na uwadze, że większość spraw nie może być zrealizowana telefonicznie i konieczna będzie stacjonarna wizyta w siedzibie USC Włocławka.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Włocławku

Urząd Stanu Cywilnego w Włocławku jest otwarty od poniedziałku do piątku w określonych godzinach. W soboty oraz w niedziele obecnie USC w Włocławku nie obsługuje interesantów. Warto także wiedzieć o tym, że Urząd Stanu Cywilnego Włocławek godziny otwarcia udostępnia do wglądu, dzięki czemu petenci mogą dokonać wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty. Pozwala to zaoszczędzić czas oraz uniknąć stania w niepotrzebnych kolejkach.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Włocławek

Adres: Zielony Rynek 11/13, 87-800 Włocławek

Telefon: 54 414 43 48,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Włocławek:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-17:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Urząd Stanu Cywilnego w Włocławku

Urząd stanu cywilnego w Włocławku odpowiada za rejestrowanie zmian stanu cywilnego mieszkańców Włocławka, takie jak narodziny, zawarcie lub zakończenie małżeństwa czy śmierć. Urząd Stanu Cywilnego Włocławek działa na podstawie przepisów prawa i ma za zadanie zarejestrować te wydarzenia oraz przechowywać dokumenty z nimi związane. Urzędnicy w USC Włocławek mogą również dokonać zmiany imienia i nazwiska, wydają akty urodzenia, rejestrują małżeństwa i rozwody oraz rejestrują zgony.

Urząd Stanu Cywilnego w Włocławku akt zgonu

Aby otrzymać dokument potwierdzający zgon, należy złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Włocławku, przedstawiając dokument tożsamości oraz podając dane zmarłej osoby, takie jak imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Włocławku zależy od obciążenia Urzędu i trybu składania wniosku. Można mieć jednak pewność, że Urząd Stanu Cywilnego Włocławek akt zgonu wyda w dniu zgłoszenia śmierci. 

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Włocławek

Liczba wyświetleń: 3208Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS