NFZ Toruń

NFZ Toruń - Narodowy Fundusz Zdrowia Delegatura w Toruniu

NFZ Toruń wydanie karty EKUZ. Godziny otwarcia placówki, adres, numer telefonu. Wnioski o wydanie EKUZ w Narodowym Funduszu Zdrowia Delegatura w Toruniu.

NFZ Toruń

Narodowy Fundusz Zdrowia Toruń zajmuje się sprawami dotyczącymi zdrowia społecznego. Zarządza środkami Funduszu Narodowego, z którego finansuje świadczenia zdrowotne. Prowadzi działania dotyczące promocji zdrowia, a także tworzy programy i projekty z nim związane. Podczas składania niektórych wniosków mogą istnieć kolejki NFZ Toruń. Jednak sprawne działanie instytucji zapobiega ich powstawaniu. Oddział NFZ w  Toruniu, jakim jest Narodowy Fundusz Zdrowia Kujawsko- Pomorski Oddział w Bydgoszczy ściśle współpracuje z delegaturą NFZ w Toruniu.

NFZ Toruń kontakt

NFZ Toruń jest jednostką znajdującą się w województwie kujawsko- pomorskim w Toruniu na ul. Grudziądzkiej 46. Placówka jest delegaturą Narodowego Funduszu Zdrowia Kujawsko Pomorskiego Oddziału w Bydgoszczy- Oddział NFZ Toruń. Pracownicy będący na stanowiskach obsługi klienta są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach urzędowania placówki. NFZ Toruń kontakt z interesantami chcącymi uzyskać potrzebne informacje realizuje na podstawie połączeń telefonicznych. Do dyspozycji wszystkich klientów jest podany numer telefonu, na który można dzwonić każdego dnia powszedniego tygodnia w odpowiednich godzinach obsługi klientów. Podany niżej adres e-mail również jest jednym ze sposobów kontaktowania się z jednostką Delegatury Narodowego Funduszu Zdrowia w Toruniu. E-mail umożliwia wysyłanie wiadomości do Delegatura NFZ Toruń. Jest to wygodny sposób na uzyskiwanie informacji przez petentów, ponieważ każdy z nich może wysłać wiadomość o każdej porze dnia. Jednak należy pamiętać, że odpowiedź na wysłaną wiadomość zostanie wygenerowana w godzinach urzędowania NFZ Delegatura Toruń.

NFZ Toruń adres: ul. Grudziądzka 46, 87-100 Toruń
E-mail: [email protected]
NFZ Toruń telefon:

  • 56 658 26 00
  • 56 658 26 21

NFZ Toruń godziny otwarcia:

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

NFZ Toruń EKUZ

W NFZ Toruń EKUZ wniosek o wydanie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego EKUZ można złożyć na kilka sposób. Pierwszym z nich jest dostarczenie wniosku bezpośrednio do siedziby Delegatury NFZ w Toruniu. Innymi metodami jest uzyskanie karty EKUZ NFZ Toruń za pomocą ePUAP (Elektronicznej Platformy Usług Administracji publicznej), IKP (Internetowego Konta pacjenta) czy poczty tradycyjnej. Podczas składania wniosku w siedzibie placówki Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego zostaje wydana od razu po złożeniu wniosku, w przypadku pozostałych opcji istnieje maksymalnie 5-dniowy okres oczekiwania na rozpatrzenie wniosku i przyznania karty NFZ EKUZ Toruń. W instytucji, jaką jest NFZ Toruń karta EKUZ umożliwia korzystanie z bezpłatnej  opieki zdrowotnej poza granicami Polski. Ta możliwość dotyczy krajów, które należą do Unii Europejskiej.

Liczba wyświetleń: 2804Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS