Oddział NFZ Warszawa

Mazowiecki Oddział Wojewódzki NFZ Warszawa

Opublikowano:

Kategoria: NFZ Narodowy Fundusz Zdrowia

Województwo: mazowieckie

Mazowiecki Oddział Wojewódzki NFZ Warszawa

Mazowiecki Oddział NFZ Warszawa kontakt, telefon, adres. Godziny otwarcia NFZ Warszawa. Kolejki NFZ Warszawa, sanatoria, lista oczekujących, zwrot skierowań.

NFZ Warszawa kontakt

W celu ułatwienia interesantom realizacji formalności NFZ posiada wojewódzkie oddziały. Jednym z nich jest Mazowiecki oddział NFZ w Warszawie. Należy wiedzieć, że posiada on również podległe delegatury w Ostrołęce, Ciechanowie, Płocku, Siedlcach i Radomiu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, petenci nie muszą kierować się do centralnego oddziału, mogą skorzystać z usług jakie oferuje wybrana delegatura NFZ.

Należy wiedzieć, że NFZ Warszawa kontakt z interesantami prowadzi telefonicznie. Nie mowa tu o infolinii Narodowego Funduszu Zdrowia, a o dedykowanym numerze kontaktowym. Telefon NFZ Warszawa działa w godzinach pracy jednostki. Stacjonarna obsługa klienta odbywa się w siedzibie Mazowieckiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia w Warszawie przy ulicy Chałubińskiego 8.

Adres: ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa

Godziny otwarcia NFZ Warszawa

Warto pamiętać, aby kierować się do oddziału NFZ w Warszawie w godzinach jego pracy. Poza czasem otwarcia instytucji nie ma możliwości zrealizowania formalności. Obecnie NFZ Warszawa działa we wszystkie dni robocze w godzinach od 8:00 do 16:00. Jeżeli godziny otwarcia NFZ Warszawa zostaną zaktualizowane, informacje na ten temat będzie można uzyskać na stronie instytucji.

Kolejki NFZ Warszawa

W oddziale NFZ Warszawa kolejki w podległych przychodniach czy placówkach medycznych są kontrolowane przez system elektroniczny. Każdy z pacjentów posiada dostęp do elektronicznej wyszukiwarki jaką jest Informator o Terminach Leczenia. Dzięki usłudze można sprawdzić czas oczekiwania na leczenie, a także dostępne terminy w placówkach finansowanych przez NFZ.

Jak sprawdzić aktualne kolejki NFZ gov pl Warszawa? Informator o Terminach Leczenia jest wyjątkowo prosty w obsłudze. Należy wybrać stan pacjenta może być on odpowiednio stabilny, ale również pilny, wymagający nagłego kontaktu z lekarzem. Istnieje również możliwość wyszukiwania świadczeń medycznych dla dzieci. Kolejnym krokiem jest wybór odpowiedniego świadczenia, województwa, a także miasta. Klikając wyszukaj przedstawiany jest aktualny czas oczekiwania dla różnych lokalizacji w danym mieście.

NFZ Warszawa sanatoria

Kolejną przydatną usługą która udostępniona jest przez NFZ Warszawa, jest przeglądarka skierowań na leczenie uzdrowiskowe. W oddziale NFZ Warszawa sanatoria lista oczekujących dostępna jest dla każdego. Korzystając z przeglądarki, można sprawdzić wolne miejsca w danym ośrodku.

Warto pamiętać, że NFZ Warszawa zwroty skierowań do sanatorium przyjmuje w swojej siedzibie. Ważną kwestią która dotyczy zwrotów skierowań do sanatorium jest konieczność dostarczenia pisemnego uzasadnienia decyzji. Dokument powinien być opatrzony datą, a także podpisem. Wiele osób podległych pod Mazowiecki Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia zdaje sobie sprawa z długiego czasu oczekiwania na leczenie w uzdrowisku. Z tego względu fraza zwroty skierowań do sanatorium cieszy się dużą popularnością. Wiele osób chce zając miejsce osoby która zrezygnowała ze swojej kolejki.

Liczba wyświetleń: 2085Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS