NFZ Katowice

Narodowy Fundusz Zdrowia Katowice

Kategoria: NFZ Narodowy Fundusz Zdrowia

Województwo: śląskie

Narodowy Fundusz Zdrowia Katowice

NFZ Katowice sanatoria, przeglądarka skierowań do sanatorium NFZ Katowice. Aktualny kontakt NFZ Katowice, telefony dla pacjentów i świadczeniodawców.

NFZ Katowice kontakt

W Katowicach mieści się siedziba Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia. Do zadań NFZ Katowice można zaliczyć realizacje finansowania opieki zdrowotnej w województwie śląskim, a także kontrola planu finansowania placówek. NFZ Katowice działa również na rzecz interesantów, w placówce można uzyskać informacje na temat refundowanych świadczeń, a także zrealizować potrzebne formalności.

Narodowy Fundusz Zdrowia – Śląski Oddział Wojewódzki w Katowicach

Aktualnie NFZ Katowice kontakt z pacjentami prowadzi głownie telefonicznie. Istnieje możliwość przesłania wiadomości pocztą elektroniczną do NFZ w Katowicach. Oczywiście NFZ Katowice kontakt prowadzi jedynie w godzinach otwarcia urzędu. Instytucja działa we wszystkie dni robocze od 8:00 do 16:00. Poza godzinami pracy NFZ w Katowicach można skorzystać z TIP.

Adres: ul. Stanisława Kossutha 13, 40-844 Katowice
Fax: 32 735 15 71
E-mail: [email protected]

NFZ Katowice telefon

Aby skontaktować się telefoniczne z obsługą klienta instytucji NFZ Katowice, należy wybrać odpowiedni numer kontaktowy. NFZ Katowice telefony udostępnia dla osób zainteresowanych na stronie internetowej. Telefony kontaktowe NFZ w Katowicach podzielone są odpowiednio dla pacjentów i świadczeniodawców.

NFZ Katowice telefon: (32) 735 17 00 (sekretariat)

Jeżeli chodzi o numery dla interesantów, kontakt możliwy jest w sprawie Elektronicznej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego pod numerem  32 782 17 94, 32 735 15 01. Dla świadczeniodawców NFZ w Katowicach przygotował numery w zależności od załatwianej sprawy. 

WSOZ: 32 735 19 97
WEM: 32 735 16 47
WGL: 32 735 16 66
WSM: 32 735 05 20

NFZ Katowice sanatoria

Pacjenci posiadający skierowanie do sanatorium, mogą skierować dodatkowe pytania dotyczące tej sprawy do Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego w Katowicach. Niewiele osób wie, że dostępna jest przeglądarka skierowań do sanatorium NFZ Katowice na bieżąco aktualizuje dane na temat skierowania w systemie. Pozwala to na uzyskanie dokładnych informacji bez konieczności bezpośredniego kontaktu z NFZ Katowice. Narzędzie przygotowane przez NFZ Katowice przeglądarka skierowań wymaga od pacjentów podania numeru PESEL oraz numeru skierowania. Wprowadzone dane muszą być przesłane w odpowiednim formacie.

Dla osób, które nadal posiadają wątpliwości istnieje możliwość kontaktu ze śląskim oddziałem NFZ w tej sprawie. NFZ Katowice sanatoria kontakt prowadzi telefonicznie pod numerem 32 735 05 65. W związku z obsługą podanego numeru przez pracowników NFZ Katowice, połączenia są możliwe jedynie w godzinach od 8:00 do 16:00. 

NFZ Katowice logowanie

Dla osób, które poszukują instrukcji dostępu do portalu świadczeniodawcy, NFZ Katowice logowanie, w tym listę kroków udostępnia online. Należy wiedzieć, że logowanie do Portalu Świadczeniodawcy jest możliwe jedynie dla osób, które posiadają umowę z NFZ. Mogą to byś apteki, placówki medyczne, a także osoby fizyczne.

Liczba wyświetleń: 12207Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS