Oddział NFZ Poznań

Wielkopolski Oddział Wojewódzki NFZ Poznań

Opublikowano:

NFZ Poznań przeglądarka skierowań, lista oczekujących do sanatorium. Oddział NFZ Poznań kontakt, adres. SZOI NFZ Poznań logowanie, rejestracja.

NFZ Poznań przeglądarka skierowań

Osoby które są skierowane przez lekarza na leczenie uzdrowiskowe uzyskują jednocześnie dostęp do usługi jaką jest przeglądarka skierowań do sanatorium NFZ Poznań. Narzędzie zostało udostępnione online bezpłatnie przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak działa przeglądarka skierowań NFZ Poznań? Będąc już na odpowiedniej stronie internetowej użytkownik musi wypełnić jedynie dwa pola. Jedno z nich dotyczy numeru skierowania wystawionego przez lekarza. Kolejne, a także ostatnie pole jakie zawiera przeglądarka skierowań do sanatorium to data urodzenia przyszłego kuracjusza. Warto pamiętać, aby ciąg liczb wpisany był bez spacji w kolejności rok urodzenia, miesiąc, dzień – RRRRMMDD. Po odpowiednim wypełnieniu danych należy wybrać przycisk wyszukaj.

Zebrana przez NFZ Poznań sanatoria lista oczekujących dostępna jest dla osób korzystających z wyszukiwarki. Dodatkowo narzędzie udostępnia informacje na temat daty wpłynięcia skierowania do Narodowego Funduszu Zdrowia, statusie skierowania, rodzaju przydzielonego leczenia, a także jego miejscu i terminie. 

Przydzielane przez NFZ Poznań sanatoria, terminy leczenia uzdrowiskowego, a także miejsce jego przeprowadzenia zależą od profilu leczenia jaki został zaproponowany przez lekarza. Jak uzyskać skierowania do sanatorium NFZ Poznań? Aby wyjechać na leczenie uzdrowiskowe do sanatorium, lekarz musi wystawić odpowiednie skierowanie. Należy wiedzieć, że taki dokument może wystawić zarówno lekarz rodzinny jak i specjalista. Skierowanie do sanatorium może wystawić również ZUS.

Oddział NFZ Poznań kontakt

Siedziba Wielkopolskiego Wojewódzkiego Oddziału NFZ w Poznaniu mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 158. Dodatkowym miejscem w którym przyjmowani są interesanci jest ulica Piekary 14/15. Obie Sale Obsługi Klientów NFZ w Poznaniu działają we wszystkie dni robocze od 8:00 do 16:00. Zarówno NFZ Poznań Grunwaldzka jak i NFZ Poznań Piekary działają wykorzystując system biletowy. Wchodząc do instytucji należy pobrać bilet do odpowiedniego stanowiska.

Adres: ul. Grunwaldzka 158, 60-309 Poznań
E-mail: [email protected]

Pod oddział NFZ w Poznaniu podlega punkt obsługi w Rawiczu i Słupcy, a także delegatury w:

  • Lesznie
  • Kaliszu
  • Pile
  • Koninie

SZOI NFZ Poznań

System Zarządzania Obiegiem Informacji jest skonstruowany w celu łatwej i szybkiej komunikacji między Wojewódzkim Oddziałem NFZ w Poznaniu a świadczącymi usługi na terenie województwa wielkopolskiego. NFZ Poznań SZOI skierowany jest równie dla aptek, podwykonawców, a także świadczeniodawców. Logowanie do systemu SZOI możliwe jest po uprzedniej rejestracji w systemie.

Liczba wyświetleń: 2861Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS