PSSE Sanepid Katowice

Sanepid Katowice Plac Grunwaldzki - Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Katowicach

Opublikowano:

Kategoria: Sanepid

Województwo: śląskie

Sanepid Katowice Plac Grunwaldzki - Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Katowicach

PSSE Katowice adres, telefon, kontakt. Godziny otwarcia siedziby PSSE Katowice. Cennik badań w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Katowicach.

PSSE Katowice

PSSE Katowice prowadzi różnorodne działania z zakresu epidemiologii, higieny pracy, higieny komunalnej oraz środowiskowej, higieny żywności, żywienia i przedmiotów użytku, higieny dzieci oraz młodzieży, a także  nadzoru zapobiegawczego. PSSE Katowice druki do pobrania, które interesanci potrzebują oraz Sanepid Katowice cennik badań są zamieszczone na stronie internetowej: www psse katowice pl  i bezpośrednio u niego w budynku. 

PSSE Katowice kontakt

Siedziba Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej PSSE w Katowicach jest zlokalizowana na placu Grunwaldzkim 8-10.  W PSSE Katowice kontakt jest realizowany dzięki połączeniom telefonicznym. Interesanci mogą dzwonić na podane niżej numery telefonu w godzinach obsługi klientów. Większość interesantów lubi ten rodzaj kontaktowania się z jednostką. Dla osób, które nie przepadają za rozmowami telefonicznymi, urząd podał do użytku adres e-mail. Wiele rodzajów łączności z instytucją pokazuje, że Sanepid Katowice dba o wygodę i komfort swoich klientów. Oczywiście to nie są jedyne sposoby kontaktowania się z PSSE Katowice. Elektroniczna Platforma Administracji Publicznej jest platformą, która również umożliwia proste łączenie się z jednostką oraz załatwianie większości spraw. Na stronie internetowej Katowice sanepid została podana skrytka platformy. Na infolinii,  do której również został podany numer, pracują konsultanci udzielający potrzebnych informacji. 

Sanepid Katowice adres:  plac Grunwaldzki 8-10, 40-127 Katowice  
Sanepid Katowice infolinia: 22 25 00 115  
Sanepid Katowice telefon: 

  •  32 253 24 60
  • 604 868 095

E-mail: [email protected]

PSSE Katowice godziny otwarcia:

Poniedziałek07:00-14:35
Wtorek07:00-14:35
Środa07:00-14:35
Czwartek07:00-14:35
Piątek07:00-14:35
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Sanepid Katowice szczepienia

Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Katowicach zajmuje się, tak jak wcześniej wspomniano działaniami z zakresu epidemiologicznego. Jej zadaniem jest produkowanie szczepionek oraz przeprowadzanie szczepień ochronnych przeciw różnym chorobom zakaźnym. Szczepienia są wykonywane w określonych przez placówkę dniach i godzinach. Sanepid Katowice szczepienia cennik udostępnił dla interesantów, którzy w przyszłości chcieliby skorzystać z wykonywanych przez Sanepid Katowice szczepień.

Liczba wyświetleń: 923Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS