Urząd Stanu Cywilnego Dąbrowa Tarnowska – USC Dąbrowy Tarnowskiej

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: małopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Dąbrowa Tarnowska – USC Dąbrowy Tarnowskiej

Urząd Stanu Cywilnego Dąbrowa Tarnowska godziny otwarcia, kontakt, adres, e-mail, numer telefonu. Urząd Stanu Cywilnego w Dąbrowie Tarnowskiej ślub, akt urodzenia, termin ślubu.

USC Dąbrowa Tarnowska kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Dąbrowie Tarnowskiej należy skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Urząd Stanu Cywilnego Dąbrowa Tarnowska kontakt umożliwia telefonicznie i mailowo. W przypadku pilnych spraw zaleca się kontakt telefoniczny, ponieważ pozwala on na najszybsze uzyskanie potrzebnej pomocy. Wiadomości mailowe przetwarzane są przez pracowników USC w Dąbrowie Tarnowskiej od jednego do kilku dni roboczych. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Dąbrowa Tarnowska kontakt umożliwia jedynie w czasie otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Dąbrowie Tarnowskiej

Przed kontaktowaniem się z Urzędem Stanu Cywilnego w Dąbrowie Tarnowskiej, warto, jest zapoznać się z jego godzinami otwarcia. Właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Dąbrowie Tarnowskiej. Placówka otwarta jest we wszystkie dni robocze. Warto, także wiedzieć o możliwości wcześniej rezerwacji terminu wizyty w celu uniknięcia kolejek. Urząd Stanu Cywilnego Dąbrowa Tarnowska godziny otwarcia dostosował do potrzeb interesantów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Dąbrowa Tarnowska

Adres: Rynek 34, 33-200 Dąbrowa Tarnowska

Telefon: 14 642 23 59,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Dąbrowa Tarnowska:

  • Poniedziałek 7:30-15:15
  • Wtorek 7:30-15:15
  • Środa 7:30-15:15
  • Czwartek 7:30-15:15
  • Piątek 7:30-15:15

Urząd Stanu Cywilnego Dąbrowa Tarnowska

Urząd Stanu Cywilnego w Dąbrowie Tarnowskiej zajmuje się rejestracją urodzeń, małżeństw oraz zgonów poprzez sporządzanie aktów stanu cywilnego. Dodatkowo, USC w Dąbrowie Tarnowskiej wydaje odpisy skrócone oraz zupełne z aktów stanu cywilnego. Wydanie takiego dokumentu po raz pierwszy jest całkowicie bezpłatne. Trzeba jednak pamiętać, że w sytuacji w której petent zagubi dokument wydany przez USC Dąbrowa Tarnowska może zwrócić się o wydanie nowego odpisu. Każdy kolejny wydany przez placówkę odpis to dodatkowe koszty.

Ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego Dąbrowa Tarnowska

Ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego Dąbrowa Tarnowska to jedna z najpopularniejszych form zawierania związku małżeńskiego. Podczas ceremonii, para składa przysięgę przed kierownikiem USC Dąbrowy Tarnowskiej, który dokonuje rejestracji małżeństwa i wydaje akt ślubu.

Urząd Stanu Cywilnego Dąbrowa Tarnowska ślub może przeprowadza zarówno w sali do tego przeznaczonej w siedzibie placówki jak i w plenerze. Trzeba pamiętać, że za ślub w plenerze Urząd Stanu Cywilnego Dąbrowa Tarnowska pobiera dodatkową opłatę od narzeczonych.

Aby zawrzeć ślub cywilny konieczna jest wizyta w placówce celem której jest weryfikacja danych narzeczonych oraz rezerwacja terminu. Urząd Stanu Cywilnego Dąbrowa Tarnowska terminy ślubów udostępnia narzeczonym, warto wziąć pod uwagę czas oczekiwania i umówić wizytę w instytucji odpowiednio wcześnie.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Dąbrowa Tarnowska

Liczba wyświetleń: 372Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS