Urząd Stanu Cywilnego Mikołów – USC Mikołowa

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: śląskie

Urząd Stanu Cywilnego Mikołów – USC Mikołowa

Urząd Stanu Cywilnego Mikołów telefon, e-mail, kontakt dla interesantów. Akt zgonu Urząd Stanu Cywilnego Mikołów, godziny otwarcia USC Mikołów.

Urząd Stanu Cywilnego w Mikołowie kontakt

Petenci którzy chcą skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Mikołowie, mogą skorzystać z kilku kanałów kontaktowych. Poza osobistą wizytą w USC Mikołów można również skontaktować się z placówką telefonicznie. Urząd Stanu Cywilnego Mikołów telefon obsługuje w czasie godzin otwarcia placówki. Istnieje również możliwość przesłania wiadomości e-mail do Urzędu Stanu Cywilnego w Mikołowie.

Istnieje również możliwość przesłania zapytania drogą listowną. W takim przypadku pamiętać o zamieszczeniu w liście swoich danych kontaktowych aby pracownicy USC w Mikołowie mogli przekazać wiadomość zwrotną.

Urząd Stanu Cywilnego w Mikołowie godziny otwarcia

Urząd Stanu Cywilnego w Mikołowie działa zgodnie z przepisami prawa i jest otwarty od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni wolnych od pracy. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Mikołowie są dostępne do wglądu online. Warto mieć na uwadze konieczność dokonania rezerwacji wizyty w USC w Mikołowie. W tej sprawie najlepiej skontaktować się bezpośrednio z placówką.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Mikołów

Adres: ul. K. Miarki 15, 43-190 Mikołów

Telefon: 32 324 84 49, 32 324 84 50

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Mikołów:

  • poniedziałek 7:30–17:00
  • wtorek 7:30–15:30
  • środa 7:30–15:30
  • czwartek 7:30–15:30
  • piątek 7:30–14:00

Urząd Stanu Cywilnego w Mikołowie

Urząd Stanu Cywilnego w Mikołowie to instytucja, której głównym zadaniem jest zarejestrowanie i zachowanie ważnych wydarzeń w życiu człowieka, takich jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgon. Urząd Stany Cywilnego Mikołów działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. W ramach swoich działań Urząd rejestruje narodziny, nadaje imiona i nazwiska, wydaje akty urodzenia, rejestruje małżeństwa i rozwody oraz rejestruje zgony. Ponadto USC [miatso] ten odpowiada za aktualizację i archiwizację dokumentów związanych z tymi zdarzeniami oraz udzielanie informacji o stanie cywilnym mieszkańców Mikołowa.

Urząd Stanu Cywilnego Mikołów ślub – jak załatwić sprawy związane ze ślubem?

Ślub cywilny w Mikołowie to uroczystość, która wiąże się z pewnymi kosztami. Jednym z głównych jest opłata administracyjna, która może być przekazana w kasie Urzędu Stanu Cywilnego w Mikołowie lub przelewem na numer konta placówki. W Urzędzie Stanu Cywilnego Mikołów koszt ten nie jest wysoki jeżeli uroczystość odbywa się w sali ślubów. Trzeba wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Mikołów ślub cywilny może przeprowadzić również w plenerze na życzenie petentów. Oczywiście taką chęć trzeba zgłosić odpowiednio wcześniej. Ślub w plenerze w Mikołowie to również dodatkowy koszt dla nowożeńców.

Ważnym krokiem przed zawarciem małżeństwa jest zarezerwowanie wizyty w Urzędzie Stanu Cywilnego Mikołów oraz zebranie wymaganych dokumentów. Do najważniejszych dokumentów należy dowód osobisty i dowód opłaty. Aby zarezerwować termin ślubu cywilnego w Mikołowie, należy osobiście udać się do placówki jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Mikołów i wypełnić odpowiednie dokumenty. Przy rezerwacji trzeba podać datę oraz godzinę, która będzie odpowiednia dla obydwu narzeczonych. W przypadku, gdy terminy są już zarezerwowane, może być konieczne wydłużenie oczekiwania na konkretny termin.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Mikołów

Liczba wyświetleń: 363Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS