Urząd Stanu Cywilnego Otwock – USC Otwocka

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: mazowieckie

Urząd Stanu Cywilnego Otwock – USC Otwocka

Skontaktuj się z Urzędem Stanu Cywilnego w Otwocku – telefon, e-mail. Odpis aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego Otwocka. Ślub cywilny w Otwocku.

USC Otwock kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Otwocku należy skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Urząd Stanu Cywilnego Otwock kontakt umożliwia telefonicznie i mailowo. W przypadku pilnych spraw zaleca się kontakt telefoniczny, ponieważ pozwala on na najszybsze uzyskanie potrzebnej pomocy. Wiadomości mailowe przetwarzane są przez pracowników USC w Otwocku od jednego do kilku dni roboczych. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Otwock kontakt umożliwia jedynie w czasie otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Otwocku

Przed kontaktowaniem się z Urzędem Stanu Cywilnego w Otwocku, warto, jest zapoznać się z jego godzinami otwarcia. Właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Otwocku. Placówka otwarta jest we wszystkie dni robocze. Warto, także wiedzieć o możliwości wcześniej rezerwacji terminu wizyty w celu uniknięcia kolejek. Urząd Stanu Cywilnego Otwock godziny otwarcia dostosował do potrzeb interesantów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Otwock

Adres: Armii Krajowej 5, 05-400 Otwock

Telefon: (22) 779 20 01, (22) 779 20 02

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Otwock:

  • poniedziałek 8:00-18:00
  • wtorek 8:00-14:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 8:00-14:00
  • piątek 9:00-15:00

Otwock Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego (USC) zajmuje się rejestracją aktów urodzenia, małżeństwa, rozwodu, separacji i zgonu. W Urzędzie Stanu Cywilnego w Otwocku można złożyć dokumenty i uzyskać zaświadczenia o stanie cywilnym, a także uzyskać odpisy aktów stanu cywilnego – pełne lub skrócone.

Ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego Otwock

Ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego Otwock to jedna z najpopularniejszych form zawierania związku małżeńskiego. Podczas ceremonii, para składa przysięgę przed kierownikiem USC Otwocka, który dokonuje rejestracji małżeństwa i wydaje akt ślubu.

Urząd Stanu Cywilnego Otwock ślub może przeprowadza zarówno w sali do tego przeznaczonej w siedzibie placówki jak i w plenerze. Trzeba pamiętać, że za ślub w plenerze Urząd Stanu Cywilnego Otwock pobiera dodatkową opłatę od narzeczonych.

Aby zawrzeć ślub cywilny konieczna jest wizyta w placówce celem której jest weryfikacja danych narzeczonych oraz rezerwacja terminu. Urząd Stanu Cywilnego Otwock terminy ślubów udostępnia narzeczonym, warto wziąć pod uwagę czas oczekiwania i umówić wizytę w instytucji odpowiednio wcześnie.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Otwock

Liczba wyświetleń: 435Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS