Urząd Stanu Cywilnego Wołomin – USC Wołomina

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: mazowieckie

Urząd Stanu Cywilnego Wołomin – USC Wołomina

Dane kontaktowe USC Wołomin na stronie. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Wołominie. Jak uzyskać akt stanu cywilnego w Urzędzie Stanu Cywilnego w Wołominie?

Urząd Stanu Cywilnego w Wołominie kontakt

Jeśli petent chce skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Wołominie, istnieje kilka opcji. Można udać się osobiście do USC Wołomin, ale zazwyczaj trzeba wcześniej umówić się na wizytę, szczególnie w przypadku rejestracji małżeństwa. Inną możliwością jest kontakt telefoniczny, gdzie można rozmawiać z pracownikiem Urzędu i uzyskać odpowiedzi na pytania. Można również napisać e-mail do Urzędu Stanu Cywilnego w Wołominie, w którym opisze się swoje problemy lub prośby, a pracownik Urzędu odpowie w ciągu kilku dni. Ostatnią opcją jest przesłanie listu do Urzędu, ale czas odpowiedzi może być dłuższy. Ważne jest, aby podać swoje imię i nazwisko, numer telefonu lub adres e-mail. Urząd Stanu Cywilnego Wołomin kontakt z petentami prowadzi wykorzystując wymienione kanały kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia.

Urząd Stanu Cywilnego w Wołominie godziny otwarcia

Urząd Stanu Cywilnego w Wołominie działa zgodnie z prawem i jest otwarty od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni wolnych od pracy. Aby poznać godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Wołominie, warto skontaktować się z placówką. Dodatkowo aktualne godziny otwarcia USC Wołomin podano powyżej. W celu zapewnienia szybszego i sprawniejszego załatwienia spraw, warto uprzednio zarezerwować wizytę. Urząd może mieć określone zasady dotyczące ilości osób, które mogą przebywać w budynku jednocześnie, więc warto się co do tego upewnić przed planowaną wizytą.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Wołomin

Adres: Ogrodowa 4, 05-200 Wołomin

Telefon: 22 763 30 15,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Wołomin:

  • Poniedziałek 8:00-18:00
  • Wtorek 8:00-16:00
  • Środa 8:00-16:00
  • Czwartek 8:00-16:00
  • Piątek 8:00-14:00

Urząd Stanu Cywilnego w Wołominie

Urząd Stanu Cywilnego w Wołominie jest to instytucja, która zajmuje się rejestrowaniem i dokumentowaniem zdarzeń związanych z życiem mieszkańców Wołomina, takich jak urodzenia, śluby, rozwody i zgony. Urząd Stanu Cywilnego Wołomin działa na podstawie ustalonych przepisów prawa i jest odpowiedzialny za tworzenie i przechowywanie oficjalnych dokumentów związanych z tymi wydarzeniami.

Urząd Stanu Cywilnego w Wołominie zajmuje się między innymi rejestrowaniem urodzeń, nadawaniem imion oraz nazwisk, wydaje odpowiednie akta, rejestruje śluby i rozwody oraz zgony. Urząd Stanu Cywilnego Wołomin jest także odpowiedzialny za aktualizację i archiwizację dokumentów związanych z powyższymi zdarzeniami, a także udzielanie informacji o stanie cywilnym osób fizycznych.

Jak uzyskać odpis aktu zgonu w Wołominie?

Aby uzyskać odpis aktu zgonu, należy zwrócić się do Urzędu Stanu Cywilnego w Wołominie. Wniosek o odpis aktu zgonu powinien zawierać dane osoby, której dotyczy akt, takie jak imię, nazwisko, data i miejsce urodzenia oraz dane dotyczące zgonu. Po złożeniu wniosku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Wołominie i dokonaniu opłaty odpis aktu zgonu zostanie wydany petentowi

Urząd Stanu Cywilnego Wołomin ślub

Urząd Stanu Cywilnego Wołomin jest miejscem, w którym można zawrzeć związek małżeński. W celu rejestracji małżeństwa w Urzędzie Stanu Cywilnego Wołomin należy złożyć tam stosowny wniosek wraz z dokumentami potwierdzającymi tożsamość, takimi jak dowody osobiste lub paszporty. Ile trzeba czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego Wołomin? Czas oczekiwania na ślub w USC Wołomin zależy od wielu czynników, takich jak sezon, liczba zamówionych ceremonii i dostępność sali ślubnej. Aby uniknąć długiego oczekiwania, warto jak najwcześniej zgłosić swój zamiar zawarcia małżeństwa i zarezerwować termin. W każdym przypadku najlepiej skontaktować się bezpośrednio z Urzędem Stanu Cywilnego Wołomin, aby uzyskać szczegółowe informacje i ustalić najlepszy termin. Organizowany przez Urząd Stanu Cywilnego Wołomin ślub może odbyć się poza siedzibą instytucji. Taką chęć należy złożyć odpowiednio wcześniej, a także dokonać opłaty związanej z taką usługą.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Wołomin

Liczba wyświetleń: 421Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS