Urząd Stanu Cywilnego Zawiercie – USC Zawiercia

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: śląskie

Urząd Stanu Cywilnego Zawiercie – USC Zawiercia

Skontaktuj się z Urzędem Stanu Cywilnego w Zawierciu – telefon, e-mail. Odpis aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego Zawiercia. Ślub cywilny w Zawierciu.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Zawiercie

Wszelkie potrzebne informacje na temat Urzędu Stanu Cywilnego w Zawierciu, można uzyskać, kontaktując się z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Zawiercie kontakt umożliwia na parę sposobów. Skontaktować z USC w Zawierciu można zarówno telefonicznie, mailowo, jak i osobiście. Przed kontaktowaniem się z USC w Zawierciu, warto, jest sprawdzić jego godziny otwarcia.

Trzeba wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Zawiercie kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Zarówno podczas połączenia telefonicznego jak i konwersacji mailowej można uzyskać potrzebne wsparcie. Warto mieć na uwadze, że większość spraw nie może być zrealizowana telefonicznie i konieczna będzie stacjonarna wizyta w siedzibie USC Zawiercia.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Zawierciu

Urząd Stanu Cywilnego w Zawierciu jest otwarty od poniedziałku do piątku w określonych godzinach. W soboty oraz w niedziele obecnie USC w Zawierciu nie obsługuje interesantów. Warto także wiedzieć o tym, że Urząd Stanu Cywilnego Zawiercie godziny otwarcia udostępnia do wglądu, dzięki czemu petenci mogą dokonać wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty. Pozwala to zaoszczędzić czas oraz uniknąć stania w niepotrzebnych kolejkach.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Zawiercie

Adres: Piastowska 1, 42-400 Zawiercie

Telefon: 32 672 26 76,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Zawiercie:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Urząd Stanu Cywilnego w Zawierciu

Urząd Stanu Cywilnego w Zawierciu jest instytucją, której zadaniem jest utrzymywanie dokumentacji wydarzeń życiowych, takich jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony. USC Zawiercie działa na podstawie prawa, które regulują proces rejestracji i archiwizacji oficjalnych dokumentów dotyczących tych wydarzeń. Urząd Stanu Cywilnego w Zawierciu jest odpowiedzialny za bieżącą rejestrację narodzin, nadawanie imion i nazwisk oraz wydawanie aktów urodzenia. Dodatkowo instytucja zajmuje się rejestracją małżeństw, rozwodów i zgonów. Urząd Stanu Cywilnego w Zawierciu jest również odpowiedzialny za aktualizację i przechowywanie dokumentów. Znajdujące się w archiwum placówki akty stanu cywilnego są przydatne w sytuacji w której petenci potrzebują ich odpisów.

Urząd Stanu Cywilnego w Zawierciu akt zgonu

Aby otrzymać dokument potwierdzający zgon, należy złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Zawierciu, przedstawiając dokument tożsamości oraz podając dane zmarłej osoby, takie jak imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Zawierciu zależy od obciążenia Urzędu i trybu składania wniosku. Można mieć jednak pewność, że Urząd Stanu Cywilnego Zawiercie akt zgonu wyda w dniu zgłoszenia śmierci. 

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Zawiercie

Liczba wyświetleń: 523Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS