PUP Góra – Powiatowy Urząd Pracy w Górze

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: dolnośląskie

PUP Góra – Powiatowy Urząd Pracy w Górze

Bezpośredni kontakt z PUP Góra – telefon, numer, adres. Szkolenia, kursy, staże Urząd Pracy Góra. Powiatowy Urząd Pracy w Górze oferty pracy.

PUP Góra oferty pracy

Powiatowy Urząd Pracy Góra udostępnia szeroki wachlarz ofert pracy na terenie powiatu. Są one dostępne dla osób poszukujących zatrudnienia, jak również dla pracodawców, którzy poszukują pracowników. Udostępnione przez PUP Góra oferty pracy można znaleźć na stronie internetowej urzędu. Są one aktualizowane na bieżąco, aby zapewnić jak najwięcej możliwości dla osób poszukujących pracy. Ogłoszenia o pracę w Górze obejmują różne stanowiska i branże, od stanowisk administracyjnych po zawody związane z przemysłem i budownictwem. Urząd Przy w Górze oferuje również wsparcie dla osób poszukujących pracy, w postaci porad i szkoleń.

Urząd pracy Góra staże

Staż jest formą aktywizacji osób bezrobotnych. Chcąc aplikować do programu stażowego z Urzędu Pracy w [mieście], trzeba uprzednio dokonać rejestracji jako osoba bezrobotna. Rekrutacja na staż z PUP Góra odbywa się w różnych terminach w zależności od ilości chętnych oraz posiadanych funduszy. Warto skontaktować się z Powiatowym Urzędem Pracy w Górze w celu weryfikacji informacji co do stażu. Przygotowane przez PUP Góra staże skierowane są do osób pełnoletnich które nie ukończyły 30 roku życia.

Staż z PUP w Górze pozwala nabyć umiejętności i doświadczenie zawodowe. Jest to rozwiązanie szczególnie polecane osobom młodym a także tym które chcą przejść na inną ścieżkę zawodową. Warto również wspomnieć, że staż z PUP w Górze wiąże się z przyznaniem wynagrodzenia stażowego, a także późniejszym zatrudnieniem na podstawie umowy o pracę.

Kontakt Urząd Pracy Góra

Adres: ul. Poznańska 4, 56-200 Góra

Telefon: (65) 543 22 25, (65) 543 36 12

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Pracy Góra:

Urząd jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 do 15:00
Obsługa interesantów w godzinach 8:00 - 14:00

Urząd Pracy Góra

Osoby poszukujące zatrudnienia w Górze powinny skierować się do placówki jaką jest PUP Góra. Zadaniem placówki jest wsparcie osób bezrobotnych i poszukujących zatrudnienia. Dodatkowo Urząd Pracy w Górze wspiera pracodawców poprzez oferowanie staży czy dofinansowań. Trzeba wspomnieć, że instytucja Powiatowy Urząd Pracy Góra prowadzi również analizę rynku pracy 

PUP Góra kontakt

Jednym z oferowanych kanałów kontaktu jest poczta elektroniczna. Petenci mogą przesyłać zapytania na adres mailowy Urzędu Pracy w Górze. Trzeba pamiętać, że drogą mailową można kierować pytania do pracowników placówki, jednak nie jest to odpowiednia forma przesyłania dokumentów. PUP Góra kontakt z interesantami utrzymuje również telefonicznie. Podane numery telefonów są obsługiwane w godzinach otwarcia placówki.

Urząd Pracy Góra rejestracja bezrobotnych

Wiele osób poszukujących zatrudnienia pragnie uzyskać status osoby bezrobotnej w Górze. W tym celu trzeba udać się osobiście do Powiatowego Urzędu Pracy w Górze i dopełnić potrzebnych formalności. Nie każdy wie, iż prowadzona przez PUP Góra rejestracja bezrobotnych możliwa jest również online. Niezależnie na którą z opcji zdecyduje się petent konieczne będzie dostarczenie dokumentów potwierdzających ukończenie szkoły, świadectw pracy oraz jeżeli występują przeciwskazania do wykonywania niektórych prac.

Rejestracja bezrobotnych w Urzędzie Pracy w Górze realizowana jest podczas jednej wizy w placówce, jeżeli nie ma przeciwwskazań do przyznania statusu osoby bezrobotnej.

Mapa Urząd Pracy Góra

Liczba wyświetleń: 782Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS