Urząd Stanu Cywilnego Będzin – USC Będzina

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: śląskie

Urząd Stanu Cywilnego Będzin – USC Będzina

Urząd Stanu Cywilnego Będzin godziny otwarcia, adres. Kontakt USC Będzin telefon, numer. Będzin Urząd Stanu Cywilnego akt zgonu, ślub cywilny.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Będzin

Wszelkie potrzebne informacje na temat Urzędu Stanu Cywilnego w Będzinie, można uzyskać, kontaktując się z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Będzin kontakt umożliwia na parę sposobów. Skontaktować z USC w Będzinie można zarówno telefonicznie, mailowo, jak i osobiście. Przed kontaktowaniem się z USC w Będzinie, warto, jest sprawdzić jego godziny otwarcia.

Trzeba wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Będzin kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Zarówno podczas połączenia telefonicznego jak i konwersacji mailowej można uzyskać potrzebne wsparcie. Warto mieć na uwadze, że większość spraw nie może być zrealizowana telefonicznie i konieczna będzie stacjonarna wizyta w siedzibie USC Będzina.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Będzinie

Urząd Stanu Cywilnego w Będzinie jest otwarty od poniedziałku do piątku w określonych godzinach. W soboty oraz w niedziele obecnie USC w Będzinie nie obsługuje interesantów. Warto także wiedzieć o tym, że Urząd Stanu Cywilnego Będzin godziny otwarcia udostępnia do wglądu, dzięki czemu petenci mogą dokonać wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty. Pozwala to zaoszczędzić czas oraz uniknąć stania w niepotrzebnych kolejkach.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Będzin

Adres: 11 Listopada 20, 42-500 Będzin

Telefon: 32 267 92 40,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Będzin:

  • Poniedziałek 7:30-17:00
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-14:30

USC Będzin

Urząd Stanu Cywilnego w Będzinie to miejsce, gdzie można załatwić wiele formalności takich jak zawarcie związku małżeńskiego czy też uzyskanie aktów urodzenia, małżeństwa i zgonu. W USC Będzin można również otrzymać odpisy wydanych już aktów stanu cywilnego za opłatą administracyjną.

Urząd Stanu Cywilnego Będzin ślub

Urząd Stanu Cywilnego w Będzinie to miejsce, gdzie zawrzeć związek małżeński. Jednak przed tym, należy zrealizować kilka formalności. Co trzeba załatwić w Urzędzie Stanu Cywilnego w Będzinie przed ślubem? Przede wszystkim konieczne jest złożenie wniosku o zawarcie małżeństwa, a także dostarczenie wymaganych dokumentów –, dowód osobisty czy akt urodzenia. Konieczne jest również uiszczenie opłaty skarbowej. Ile trzeba czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego Będzin? Czas oczekiwania może się różnić w zależności od pory roku oraz dostępności terminów. Warto jednak pamiętać, że zwykle należy umówić się na wizytę w USC w Będzinie z wyprzedzeniem. Ile kosztuje ślub cywilny Będzin? Sama opłata dla Urzędu Stanu Cywilnego w Będzinie wynosi 84 złote. Jest ona obowiązkowa oraz stała dla każdego. Opłata ta dotyczy sporządzenia aktu małżeństwa. Jednak koszty mogą się powiększyć o nawet 1000 złotych, gdy ślub na życzenie petentów odbywa się poza Urzędem Stanu Cywilnego w Będzinie.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Będzin

Liczba wyświetleń: 1413Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS