Urząd Stanu Cywilnego Cieszyn – USC Cieszyna

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: śląskie

Urząd Stanu Cywilnego Cieszyn – USC Cieszyna

Urząd Stanu Cywilnego Cieszyn numer telefonu, godziny otwarcia, adres. Cieszyn Urząd Stanu Cywilnego akt zgonu, akt urodzenia. USC Cieszyn terminy ślubów.

Urząd Stanu Cywilnego w Cieszynie kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego Cieszyn, jest kilka opcji do wyboru. Można skorzystać z osobistego odwiedzenia urzędu, jednakże zazwyczaj wymaga to uprzedniej rezerwacji terminu, szczególnie w przypadku rejestracji małżeństwa. Alternatywnie, kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego Cieszyn można uzyskać telefonicznie. Inną możliwością jest wysłanie e-maila do Urzędu Stanu Cywilnego Cieszyn, w którym opisze się swoje problemy lub pytania, a pracownik odpowie w ciągu kilku dni. Warto pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Cieszyn kontakt z wykorzystaniem poczty elektronicznej prowadzi wyłącznie z petentami których zapytanie będzie opatrzone tytułem, a także zwierało dane kontaktowe nadawcy.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Cieszynie

Urząd Stanu Cywilnego w Cieszynie ma określone godziny otwarcia w dni robocze od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem ustawowych dni wolnych od pracy. Przed planowaną wizytą w urzędzie warto sprawdzić godziny otwarcia placówki. Urząd Stanu Cywilnego Cieszyn godziny otwarcia ustalił tak by były jak najbardziej funkcjonalne dla mieszkańców Cieszyna. Dlatego ustalono je w sposób umożliwiający odwiedziny urzędu zarówno przed pracą, jak i po jej zakończeniu. Otwarcie USC w Cieszynie w określonych godzinach umożliwia również zgłoszenie zgonu w soboty, co jest szczególnie ważne w przypadku nieprzewidzianych sytuacji.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Cieszyn

Adres: ul. Kochanowskiego 14, 43-400 Cieszyn

Telefon: 33 479 43 63,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Cieszyn:

  • poniedziałek 7:30–16:30
  • wtorek 7:30–15:30
  • środa 7:30–15:30
  • czwartek 7:30–15:30
  • piątek 7:30–14:30

Cieszyn Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego (USC) zajmuje się rejestracją aktów urodzenia, małżeństwa, rozwodu, separacji i zgonu. W Urzędzie Stanu Cywilnego w Cieszynie można złożyć dokumenty i uzyskać zaświadczenia o stanie cywilnym, a także uzyskać odpisy aktów stanu cywilnego – pełne lub skrócone.

Urzędzie Stanu Cywilnego w Cieszynie ślub

Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Cieszynie to jedna z form zawierania związków małżeńskich. Ile trzeba czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego Cieszyn? Czas oczekiwania może być różny, zależnie od terminów wolnych i obłożenia Urzędu Stanu Cywilnego w [miesie]. Dlatego warto zgłosić swoją prośbę o ustalenie terminu ślubu z odpowiednim wyprzedzeniem. 

Co trzeba załatwić w Urzędzie Stanu Cywilnego w Cieszynie przed ślubem? Przede wszystkim, należy złożyć odpowiedni wniosek o zawarcie małżeństwa. Wraz z nim należy dostarczyć określone dokumenty, takie jak zaświadczenia o stanie cywilnym oraz dowody osobiste lub inne dokumenty potwierdzające tożsamość. Ile kosztuje ślub cywilny Cieszyn? Koszty zawarcia małżeństwa w Urzędzie Stanu Cywilnego w Cieszynie są niewielkie. Obowiązkowa jest jedynie opłata za sporządzenie aktu małżeństwa, która wynosi 84 złote. Jednak w przypadku decyzji o odbyciu się ślubu poza Urzędem Stanu Cywilnego w Cieszynie, te koszty mogą się powiększyć.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Cieszyn

Liczba wyświetleń: 615Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS