Urząd Stanu Cywilnego Jelenia Góra – USC Jeleniej Góry

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: dolnośląskie

Urząd Stanu Cywilnego Jelenia Góra – USC Jeleniej Góry

Urząd Stanu Cywilnego Jelenia Góra terminy ślubów. USC Jelenia Góra kontakt, telefon, adres. Urząd Stanu Cywilnego w Jeleniej Górze akt urodzenia, zgonu.

Urząd Stanu Cywilnego Jelenia Góra kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego Jelenia Góra, należy skorzystać z jednej z dostępnych opcji. Urząd Stanu Cywilnego Jelenia Góra kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Pierwszym z nich jest osobiste odwiedzenie placówki. Można także skontaktować się z USC Jelenia Góra bez wychodzenia z domu. W tym celu należy skorzystać z formy telefonicznej lub mailowej. Warto, jednak wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Jelenia Góra kontakt umożliwia jedynie w wybranych godzinach. Przed kontaktowaniem się z Urzędem Stanu Cywilnego w Jeleniej Górze, należy w pierwszej kolejności sprawdzić jego godziny otwarcia.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Jeleniej Górze

Urząd Stany Cywilnego w Jeleniej Górze jest otwarty we wszystkie w dni robocze w wybranych godzinach. To właśnie wtedy możliwy jest kontakt z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Jelenia Góra godziny otwarcia ustalił tak, aby każdy interesant mógł znaleźć czas na jej odwiedzenie w razie potrzeby. Dodatkowo warto, jest wiedzieć o tym, że istnieje także opcja na wcześniejsze zarezerwowanie swojej wizyty w USC w Jeleniej Górze.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Jelenia Góra

Adres: Plac Ratuszowy 58, 58-500 Jelenia Góra

Telefon: 75 75 46 187,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Jelenia Góra:

  • poniedziałek 7:45–15:15
  • wtorek 7:45–15:15
  • środa 7:45–15:15
  • czwartek 7:45–16:15
  • piątek 7:45–14:15

Miasto Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego w Jeleniej Górze to instytucja publiczna, która zajmuje się rejestrowaniem stanu cywilnego osób zamieszkujących na terenie Jeleniej Góry. Do zadań USC Jelenia Góra należy rejestracja urodzeń i zgonów oraz zawieranie małżeństw. W instytucji można uzyskać również niezbędne dokumenty dotyczące stanu cywilnego, takie jak odpisy aktów urodzenia czy zaświadczenia o stanie cywilnym.

Urzędzie Stanu Cywilnego w Jeleniej Górze ślub

Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Jeleniej Górze to jedna z form zawierania związków małżeńskich. Ile trzeba czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego Jelenia Góra? Czas oczekiwania może być różny, zależnie od terminów wolnych i obłożenia Urzędu Stanu Cywilnego w [miesie]. Dlatego warto zgłosić swoją prośbę o ustalenie terminu ślubu z odpowiednim wyprzedzeniem. 

Co trzeba załatwić w Urzędzie Stanu Cywilnego w Jeleniej Górze przed ślubem? Przede wszystkim, należy złożyć odpowiedni wniosek o zawarcie małżeństwa. Wraz z nim należy dostarczyć określone dokumenty, takie jak zaświadczenia o stanie cywilnym oraz dowody osobiste lub inne dokumenty potwierdzające tożsamość. Ile kosztuje ślub cywilny Jelenia Góra? Koszty zawarcia małżeństwa w Urzędzie Stanu Cywilnego w Jeleniej Górze są niewielkie. Obowiązkowa jest jedynie opłata za sporządzenie aktu małżeństwa, która wynosi 84 złote. Jednak w przypadku decyzji o odbyciu się ślubu poza Urzędem Stanu Cywilnego w Jeleniej Górze, te koszty mogą się powiększyć.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Jelenia Góra

Liczba wyświetleń: 3054Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS