Urząd Stanu Cywilnego Sosnowiec – USC Sosnowca

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: śląskie

Urząd Stanu Cywilnego Sosnowiec – USC Sosnowca

Sosnowiec Urząd Stanu Cywilnego numer telefonu, adres, e-mail, kontakt. Urząd Stanu Cywilnego w Sosnowcu akt zgonu, urodzenia. Terminy ślubów USC Sosnowiec.

Urząd Stanu Cywilnego w Sosnowcu kontakt

Jeśli potrzebne jest skontaktowanie się z urzędem rejestrującym stan cywilny w Sosnowcu, petenci mają do wyboru kilka kanałów kontaktowych. Możliwe jest osobiste odwiedzenie urzędu, jednak zwykle wymaga to wcześniejszego umówienia wizyty, zwłaszcza w przypadku rejestracji małżeństwa. Alternatywnie, Urząd Stanu Cywilnego Sosnowiec kontakt prowadzi przez telefon. Można także napisać e-mail do USC w Sosnowcu, opisując swoje problemy lub prośby, pracownik odpowie do kilku dni roboczych. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Sosnowiec kontakt realizuje w wyznaczonych godzinach.

Urząd Stanu Cywilnego w Sosnowcu godziny otwarcia

Instytucja rejestrująca stan cywilny w Sosnowcu działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i ma określone godziny otwarcia w dni robocze od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem ustawowych dni wolnych od pracy. Aby sprawdzić godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w [miescie], można skorzystać z oficjalnej strony internetowej lub skontaktować się z placówką. Nie ma wątpliwości, że Urząd Stanu Cywilnego godziny otwarcia dostosował do potrzeb mieszkańców Sosnowca.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Sosnowiec

Adres: Aleja Zwycięstwa 20, 41-200 Sosnowiec

Telefon: 32 296 05 91,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Sosnowiec:

  • poniedziałek 07:30-18:00
  • wtorek 07:30-15:30
  • środa 07:30-15:30
  • czwartek 07:30-15:30
  • piątek 07:30-13:00

Miasto Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego w Sosnowcu to instytucja publiczna, która zajmuje się rejestrowaniem stanu cywilnego osób zamieszkujących na terenie Sosnowca. Do zadań USC Sosnowiec należy rejestracja urodzeń i zgonów oraz zawieranie małżeństw. W instytucji można uzyskać również niezbędne dokumenty dotyczące stanu cywilnego, takie jak odpisy aktów urodzenia czy zaświadczenia o stanie cywilnym.

Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sosnowcu

Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sosnowcu to idealne rozwiązanie dla par, które chcą oficjalnie się oficjalnie związać. Ceremonia ta jest prostym, ale uroczystym sposobem na przysięgę miłości i wierności. Ile trzeba czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego Sosnowiec? Przed rozpoczęciem ceremonii para musi zarezerwować wizytę w urzędzie, zgłaszając swoje zamiary i dostarczając wymagane dokumenty. Konieczne będzie również uiszczenie opłaty. Po ceremonii para otrzyma oficjalne dokumenty, które potwierdzają ich stan cywilny oraz wypis aktu małżeństwa. Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sosnowcu jest przeprowadzany przez kierownika placówki.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Sosnowiec

Liczba wyświetleń: 1422Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS