NFZ Olsztyn

NFZ Olsztyn - Narodowy Fundusz Zdrowia Warmińsko- Mazurski Oddział Wojewódzki w Olsztynie

Opublikowano:

NFZ Olsztyn kontakt, telefon, adres, godziny otwarcia. Przeglądarka skierowań w NFZ Olsztyn. Lista oczekujących w sanatoriach, EKUZ, wniosek w NFZ Olsztyn.

NFZ Olsztyn

Narodowy Fundusz Zdrowia  NFZ Olsztyn pełni różne funkcje związane z promowaniem zdrowia. To w tej placówce istnieje możliwość wyrobienia Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego EKUZ. Prowadzi działania związane z potwierdzaniem Profilu Zaufanego. Umożliwia podpisywanie umów o dowolne ubezpieczenie zdrowotne. Weryfikuje ubezpieczenia zdrowotne i potwierdza zamówienia na wyroby medyczne. Informacje dotyczące pełnionych przez NFZ usług są zawarte na stronie: nfz olsztyn pl.  

Oferty pracy dotyczące NFZ praca Olsztyn są udostępniane na platformie internetowej placówki według aktualnych ustaleń. Każda z nich jest dokładnie opisana pod względem wymagań kwalifikacyjnych przyszłych pracowników. 

NFZ Olsztyn sanatoria

Placówka, jaką jest NFZ Olsztyn sanatoria kontakt realizuje przez połączenia telefoniczne. W sanatoriach przynależnych pod Narodowy Fundusz Zdrowia NFZ Olsztyn odbywa się leczenie uzdrowiskowe. Aby dostać się do NFZ Olsztyn sanatoria, należy udać się do lekarza będącego specjalistą ubezpieczenia zdrowotnego. Podczas wizyty są przeprowadzane badania stwierdzające wskazania lub przeciwskazania wystawienia skierowania na pobyt w sanatorium w celu poprawienia stanu zdrowotnego pacjenta. Do skierowania załączane są aktualne wyniki przeprowadzonych badań. Skierowanie może zostać wydane nie wcześniej niż 12 miesięcy od poprzedniej wizyty petenta w sanatorium. W NFZ Olsztyn skierowanie do sanatorium powinno być dostarczone do oddział NFZ Olsztyn w terminie 30 dni od dnia jego wystawienia. W przypadku zrezygnowania z korzystania ze skierowania należy je niezwłocznie zwrócić do NFZ Olsztyn. Placówka posiada urządzenie do wyszukiwania skierowań, jakim jest NFZ Olsztyn przeglądarka skierowań. Ze względu na dużą liczbę osób chętnych na skorzystanie z leczenia uzdrowiskowego istnieje długa NFZ Olsztyn sanatoria lista oczekujących. 

NFZ Olsztyn kontakt

Olsztyn NFZ posiada delegaturę w Elblągu i Ełku. W NFZ Olsztyn kontakt jest możliwy dzięki udostępnionym przez urząd NFZ Olsztyn numer telefonu. Każdy interesant chcący uzyskać informacje na temat rodzajów usług pełnionych przez Narodowy Fundusz Zdrowia w Olsztynie może zadzwonić pod podany numer telefonów, gdzie pracownicy placówki chętnie udzielają odpowiedzi na zadane przez petentów pytania. Placówka świadczy swoje usługi od poniedziałku do piątku w odgórnie ustalonych przez instytucję godzinach. W celu uzyskania ogólnych informacji o funkcjonowaniu systemu ochrony zdrowia należy skorzystać z Telefonicznej Informacji Pacjenta. Do sprawnego kontaktowania się z palcówką udostępniona jest również platforma usług e-Doradca NFZ.

NFZ Olsztyn adres: ul. Głowackiego 14,  10-448 Olsztyn

NFZ Olsztyn telefon:  89 678 77 24

  • Telefoniczna Informacja Pacjenta: 800 190 590 

NFZ Olsztyn godziny otwarcia:

  • Poniedziałek: 08:00-16:00
  • Wtorek: 08:00-16:00
  • Środa: 08:00-16:00
  • Czwartek: 08:00-16:00
  • Piątek: 08:00-16:00
  • Sobota: Zamknięte
  • Niedziela: Zamknięte
NFZ karta EKUZ Olsztyn

EKUZ jest Europejską Kartą Ubezpieczenia Zdrowotnego ważną wraz z dowodem tożsamości. Karta wydawana jest osobom posiadającym ubezpieczenie zdrowotne lub osobom posiadającym przyzwolenia na posiadanie świadczeń zdrowotnych finansowanych ze środków publicznych. NFZ karta EKUZ Olsztyn zapewnia prawo do leczenia poza granicami państwa w większości krajów europejskich. Wydanie karty EKUZ Olsztyn NFZ jest procesem bezpłatnym.  NFZ EKUZ Olsztyn pozwala na korzystanie z usług zdrowotnych na takim samym poziomie jak obywatele danego kraju. W celu uzyskania karty EKUZ należy złożyć NFZ Olsztyn wniosek w Narodowym Funduszu Zdrowia w Olsztynie. Istnieje również elektroniczna możliwość składania wniosku przez Elektroniczną Platformę Usług Administracji Publicznej ePUAP lub przez Internetowe Konto Pacjenta. W większości przypadków karta EKUZ jest wydawana od razu podczas składania wniosku. W szczególnych przypadkach ten proces trwa do 5 dni.

Liczba wyświetleń: 2402Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS