Zachodniopomorski Oddział NFZ

Zachodniopomorski Oddział NFZ

Uzyskaj aktualny kontakt z zachodniopomorskim NFZ. Dostępne dane kontaktowe zachodniopomorskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia. Telefon wydziału na stronie.


Kontakt NFZ — oddział zachodniopomorski

Oddział Zachodniopomorski Narodowego Funduszu Zdrowia swoją siedzibę główną ma ulokowaną w Szczecinie. Na terenie województwa dostępna jest również delegatura w Koszalinie. Kontakt z oddziałem głównym i delegaturą możliwy jest poprzez pocztę elektroniczną oraz osobiście w oddziale.

NFZ Szczecin dane kontaktowe

Adres: 71-470 Szczecin, ul. Arkońska 45

Pod podanym adresem znajduje się Zachodniopomorski Oddział NFZ. Chcąc skontaktować się z pracownikami urzędu, warto wysłać wiadomość na adres e-mail kancelaria@nfz-szczecin.pl.

Stacjonarna obsługa klientów w oddziale jest możliwa w dni robocze od 8:00 do 16:00. W Biurze Obsługi Klienta kolejność przyjęć wyznaczają pobrane przy wejściu numerki. Warto wiedzieć, że 10 minut przed zakończeniem pracy BOK NFZ Szczecin, bileciki nie są wydawane.

NFZ delegatura Koszalin dane kontaktowe

Adres: 75-626 Koszalin, ul. Andersa 34

W budynku delegatury Szczecińskiego oddziału NFZ można dopełnić wielu formalności. Pod podany adresem obsługa klienta NFZ jest realizowana w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku. Osoby chcące umówić się na wizytę stacjonarną powinny wybrać telefon delegatury w godzinach jej pracy.

Telefon: 785 251 597

Kontakt obsługiwany jest także drogą elektroniczną, pod adresem e-mail koszalin@nfz-szczecin.pl.

Telefon NFZ

Ogólnopolska telefoniczna informacja dla pacjentów korzystających ze świadczeń NFZ dostępna pod numerem 800 190 590. Kontakt pod podanym numerem został udostępniony dla pacjentów. Telefon NFZ dostępny jest całodobowo. 

Liczba wyświetleń: 8

    Top NFZ Narodowy Fundusz Zdrowia

  1. Zachodniopomorski Oddział NFZ