NFZ Szczecin

Zachodniopomorski Oddział NFZ w Szczecinie

Aktualny kontakt NFZ Szczecin. Dostępne dane kontaktowe zachodniopomorskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia. Telefon NFZ Szczecin.


Kontakt NFZ — oddział zachodniopomorski

Oddział Zachodniopomorski Narodowego Funduszu Zdrowia swoją siedzibę główną ma ulokowaną w Szczecinie. Na terenie województwa dostępna jest również delegatura w Koszalinie. Kontakt z oddziałem głównym i delegaturą możliwy jest poprzez pocztę elektroniczną oraz osobiście w oddziale.

NFZ Szczecin dane kontaktowe

Adres: 71-470 Szczecin, ul. Arkońska 45

Pod podanym adresem znajduje się Zachodniopomorski Oddział NFZ. Chcąc skontaktować się z pracownikami urzędu, warto wysłać wiadomość na adres e-mail [email protected]

Stacjonarna obsługa klientów w oddziale jest możliwa w dni robocze od 8:00 do 16:00. W Biurze Obsługi Klienta kolejność przyjęć wyznaczają pobrane przy wejściu numerki. Warto wiedzieć, że 10 minut przed zakończeniem pracy BOK NFZ Szczecin, bileciki nie są wydawane.

NFZ delegatura Koszalin dane kontaktowe

Adres: 75-626 Koszalin, ul. Andersa 34

W budynku delegatury Szczecińskiego oddziału NFZ można dopełnić wielu formalności. Pod podany adresem obsługa klienta NFZ jest realizowana w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku. Osoby chcące umówić się na wizytę stacjonarną powinny wybrać telefon delegatury w godzinach jej pracy.

Telefon: 785 251 597

Kontakt obsługiwany jest także drogą elektroniczną, pod adresem e-mail [email protected]

Telefon NFZ

Ogólnopolska telefoniczna informacja dla pacjentów korzystających ze świadczeń NFZ dostępna pod numerem 800 190 590. Kontakt pod podanym numerem został udostępniony dla pacjentów. Telefon NFZ dostępny jest całodobowo. 

Liczba wyświetleń: 247