Urząd Gminy Biała – Gmina Biała

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: łódzkie

Urząd Gminy Biała – Gmina Biała

Sposoby kontaktu z Urzędem Gminy Białej. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy Biała, godziny obsługi petentów. Urząd Gminy Biała kontakt, telefon, adres.

Kontakt Biała Urząd Gminy

Kontakt z Urzędem Gminy Biała jest ważny dla mieszkańców oraz przedsiębiorców, którzy chcą załatwić swoje sprawy administracyjne. Aby skontaktować się z placówką, petenci mogą skorzystać z poczty elektronicznej lub podanego numeru telefonu Urzędu Gminy w Białej. Urząd Gminy Biała kontakt umożliwia także poprzez platformę ePUAP.

Gmina Biała jest miejscem, gdzie mieszkańcy mogą rozwiązać wiele problemów administracyjnych. Odwiedzając placówkę warto pamiętać o harmonogramie jej pracy. Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Białej zostały ustalone tak aby umożliwić jak największej ilości mieszkańców Białej rozwiązanie spraw administracyjnych.

Urząd Gminy Biała telefon

Urząd Gminy w Białej jest instytucją, zapewniającą pomoc oraz wsparcie mieszkańcom. Kontakt z Gminą Biała możliwy jest poprzez wybranie odpowiedniego numeru telefonu, znajdującego się na stronie. Dzięki temu mieszkańcy mogą w szybki sposób skontaktować się z odpowiednim wydziałem i uzyskać pomoc od wyspecjalizowanego urzędnika. Kontakt z Urzędem Gminy w Białej jest bardzo istotny dla petentów. Warto mieć na uwadze, że Urząd Gminy Biała telefon obsługuje w godzinach otwarcia.

Kontakt Urząd Gminy Biała

Adres: Biała Druga 4b, 98-350 Biała Druga

Telefon: 43 841 90 90,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Biała:

 • poniedziałek 07:00–15:00
 • wtorek 07:00–15:00
 • środa 08:00–16:00
 • czwartek 07:00–15:00
 • piątek 07:00–15:00

Gmina Biała

Urząd Gminy Biała to instytucja publiczna, która działa na rzecz mieszkańców gminy Biała, zapewniając obsługę administracyjną w wielu sprawach. Do zadań Urzędu Gminy Biała zalicza się wydawanie dowodów osobistych, rejestracja pojazdów, przyjmowanie wniosków o wydanie zezwoleń, a także udzielanie informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Biała. Działania podejmowane przez Urząd Gminy Biała mają na celu poprawę jakości życia lokalnej społeczności, zapewnienie odpowiedniej infrastruktury oraz wsparcie rozwoju. Poprzez skoordynowane działania i sprawną administrację, Urząd Gminy Biała odgrywa istotną rolę w dążeniu do rozwoju gminy i zaspokajaniu potrzeb oraz oczekiwań mieszkańców.

Chcąc jak najlepiej zorganizować pracę w placówce, Urząd Gminy Biała składa się z wydziałów i jednostek organizacyjnych wewnętrznych. Każdy z nich obsługuje inne sprawy, a także posiada inne obowiązki. Mieszkańcy Białej mogą realizować swoje sprawy w konkretnych wydziałach. Jeżeli chodzi o Wydział Sprawy Obywatelskich Urzędu Gminy w Białej to obsługuje on sprawy dotyczące wydawania dowodów osobistych czy zmiany miejsca zameldowania petenta.

Urząd Gminy Biała wydziały

Urząd Gminy Biała jest podzielony na wydziały, z czego każdy spełnia swoje określone zadania. W Urzędzie Gminy Biała wydziały są obsługiwane przez pracowników, którzy moją odpowiednią wiedzę z danego zakresu. Podział na wydziały w Urzędzie Gminy Białej pozwala na ułatwienie w załatwianiu spraw w danej jednostce. Działające jednostki organizacyjne to między innymi Wydział Komunikacji Gminy Białej, Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Ochrony Środowiska.

Urząd Gminy Biała Wydział Komunikacji

Jednym z wydziałów znajdujących się w Urzędzie Gminy Biała, jest wydział komunikacji. Do jego zadań należy między innymi:

 • rejestracja pojazdów,
 • wydawanie dowodów rejestracyjnych, kart pojazdów, tablic rejestracyjnych oraz oznaczeń pojazdów mieszkańcom gminy Biała,
 • wydawanie praw jazdy,
 • nadzór nad ośrodkami szkolenia kierowców w gminie Biała.

Urząd Gminy Biała prawo jazdy

Aby uzyskać prawo jazdy w Urzędzie Gminy Biała, należy przygotować odpowiednie dokumenty. Pierwszym z nich jest wniosek o prawo jazdy. Można go wypełnić w urzędzie lub pobrać oraz uzupełnić w domu. Należy także wziąć ze sobą orzeczenie lekarskie, aktualne zdjęcie spełniające wszystkie wymagania, a także dowód osobisty lub paszport. Zwykle na wydanie prawa jazdy w Urzędzie Gminy Biała trwa od 14 do 30 dni roboczych chodź, istnieją przypadki, w których ten okres może się wydłużyć.

Mapa Urząd Gminy Biała

Liczba wyświetleń: 253Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS