Urząd Gminy Oświęcim – UG w Oświęcimiu

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: małopolskie

Wydziały w Urzędzie Gminy w Oświęcimiu. Telefon Urzędu Gminy Oświęcim, adres e-mail. Aktualne Godziny otwarcia Urzędu Gminy Oświęcimia.

Kontakt Urząd Gminy Oświęcim

Adres: Zamkowa 12, 32-600 Oświęcim

Telefon: 33 844 95 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Oświęcim

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-16:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:30

Gmina Oświęcim

Urząd Gminy Oświęcim to instytucja publiczna, która odpowiada za prowadzenie spraw związanych z gminą Oświęcim. Na stronie można znaleźć informacje o godzinach otwarcia, sposobach kontaktu z poszczególnymi wydziałami UG Oświęcim oraz sprawach, które można załatwić w Urzędzie Gminy Oświęcim.

Urząd Gminy w Oświęcimiu kontakt

Urząd Gminy Oświęcim kontakt umożliwia petentom na parę różnych sposobów. Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Oświęcimiu można skorzystać z poczty elektronicznej, telefonu. Jednak należy wiedzieć o tym, że wybierając kontakt z Urzędem Gminy w Oświęcimiu, korzystając z poczty elektronicznej, czas oczekiwania na odpowiedź może być dłuższy niż w przypadku formy telefonicznej. Dlatego też w przypadku pilnej potrzeby kontaktu z Urzędem Gminy w Oświęcimiu zaleca się korzystać z telefonu. Istnieje także opcja na osobiste odwiedzenie Urzędu Gminy w Oświęcimiu w celu uzyskania potrzebnych informacji.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Oświęcimiu

Urząd Gminy Oświęcim godziny otwarcia ma zgodne z godzinami, w których są przyjmowani interesanci. Instytucje Urząd Gminy Oświęcim można osobiście odwiedzić od poniedziałku do piątku. Niestety w soboty oraz w niedziele wizyty stacjonarne są niemożliwe. Warto, także przed wizytą w Urzędzie Gminy w Oświęcimiu zarezerwować wizytę na konkretny termin, aby uniknąć niechcianej kolejki.

Wydziały Urzędu Gminy Oświęcimia

W ramach Urzędu Gminy Oświęcimia dostępne są różne wydziały, które specjalizują się w realizacji określonych spraw. Wśród nich można wymienić m.in. Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości oraz Wydział Ochrony Środowiska.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Oświęcimia

Wydział Komunikacji to jedna z najbardziej obleganych placówek Urzędu Gminy Oświęcimia, w której mieszkańcy mogą załatwić sprawy związane z prawem jazdy, takie jak uzyskanie numeru PKK czy odebranie dokumentu prawa jazdy. Wizyty na tym wydziale są możliwe w godzinach otwarcia Urzędu, ale mieszkańcy mogą także skontaktować się z nim bezpośrednio.

W Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Oświęcimia można zarejestrować pojazdy, odebrać gotowe tablice rejestracyjne. W celu szybkiej realizacji sprawy warto wcześniej zarezerwować wizytę.

Mapa Urząd Gminy Oświęcim

Liczba wyświetleń: 19Wyszukaj dodatkowe informacje: