Urząd Stanu Cywilnego Góra – USC Góry

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: dolnośląskie

Urząd Stanu Cywilnego Góra – USC Góry

Skontaktuj się z Urzędem Stanu Cywilnego w Górze – telefon, e-mail. Odpis aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego Góry. Ślub cywilny w Górze.

Urząd Stanu Cywilnego w Górze kontakt

W celu skontaktowania się z instytucją rejestrującą stan cywilny w Górze, petent może wybrać jeden z wielu dostępnych kanałów kontaktu. Najpopularniejszą opcją jest skorzystanie z kontaktu telefonicznego, gdzie można uzyskać odpowiedzi na pytania poprzez rozmowę z pracownikiem USC Góry. Placówka jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Góra kontakt prowadzi również poprzez pocztę e-mail. Informacje zwrotne przesyłane są w przeciągu kilku dni. Ostatnią możliwością na uzyskanie kontaktu z USC w Górze jest wysłanie listu na adres korespondencyjny placówki. Przy wysyłaniu wiadomości mailowej należy pamiętać o podaniu swojego imienia i nazwiska i adresu zamieszkania. 

Urząd Stanu Cywilnego w Górze godziny otwarcia

Instytucja rejestrująca stan cywilny w Górze działa zgodnie z ustalonym harmonogramem pracy. Obowiązujące w placówce jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Góra godziny otwarcia zostały ustalone od poniedziałku do piątku tak aby jak największa ilość mieszkańców Góry mogła zrealizować formalności. Aktualne godziny otwarcia USC Góra zamieszczono powyżej. Warto pamiętać, aby sprawdzić możliwość rezerwacji terminu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Górze, przed planowaną wizytą.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Góra

Adres: Podwale 10, 56-200 Góra

Telefon: 65 543 24 97,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Góra:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:00-16:00
  • Piątek 7:00-14:00

Urząd Stanu Cywilnego Góra

Urząd Stanu Cywilnego w Górze jest to jednostka zajmująca się rejestracją urodzeń, małżeństw i zgonów poprzez sporządzanie aktów stanu cywilnego oraz wydawaniem ich odpisów. To właśnie do Urzędu Stanu Cywilnego w Górze zgłaszają się petenci którzy chcą zawrzeć związek małżeński. USC Góra jest również placówką do której wybierają się rodzice nowo narodzonego dziecka w celu nadania mu imienia, numeru PESEL, a także adresu zameldowania.

Urząd Stanu Cywilnego Góra ślub

Urząd Stanu Cywilnego w Górze to miejsce, gdzie zawrzeć związek małżeński. Jednak przed tym, należy zrealizować kilka formalności. Co trzeba załatwić w Urzędzie Stanu Cywilnego w Górze przed ślubem? Przede wszystkim konieczne jest złożenie wniosku o zawarcie małżeństwa, a także dostarczenie wymaganych dokumentów –, dowód osobisty czy akt urodzenia. Konieczne jest również uiszczenie opłaty skarbowej. Ile trzeba czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego Góra? Czas oczekiwania może się różnić w zależności od pory roku oraz dostępności terminów. Warto jednak pamiętać, że zwykle należy umówić się na wizytę w USC w Górze z wyprzedzeniem. Ile kosztuje ślub cywilny Góra? Sama opłata dla Urzędu Stanu Cywilnego w Górze wynosi 84 złote. Jest ona obowiązkowa oraz stała dla każdego. Opłata ta dotyczy sporządzenia aktu małżeństwa. Jednak koszty mogą się powiększyć o nawet 1000 złotych, gdy ślub na życzenie petentów odbywa się poza Urzędem Stanu Cywilnego w Górze.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Góra

Liczba wyświetleń: 305Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS