Urząd Stanu Cywilnego Opole Lubelskie – USC Opola Lubelskiego

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: lubelskie

Urząd Stanu Cywilnego Opole Lubelskie – USC Opola Lubelskiego

Urząd Stanu Cywilnego Opole Lubelskie – akty stanu cywilnego, śluby. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Opolu Lubelskim. USC Opole Lubelskie kontakt, telefon, adres.

Urząd Stanu Cywilnego w Opolu Lubelskim kontakt

Jeśli potrzebne jest skontaktowanie się z urzędem rejestrującym stan cywilny w Opolu Lubelskim, petenci mają do wyboru kilka kanałów kontaktowych. Możliwe jest osobiste odwiedzenie urzędu, jednak zwykle wymaga to wcześniejszego umówienia wizyty, zwłaszcza w przypadku rejestracji małżeństwa. Alternatywnie, Urząd Stanu Cywilnego Opole Lubelskie kontakt prowadzi przez telefon. Można także napisać e-mail do USC w Opolu Lubelskim, opisując swoje problemy lub prośby, pracownik odpowie do kilku dni roboczych. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Opole Lubelskie kontakt realizuje w wyznaczonych godzinach.

Urząd Stanu Cywilnego w Opolu Lubelskim godziny otwarcia

Instytucja rejestrująca stan cywilny w Opolu Lubelskim działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i ma określone godziny otwarcia w dni robocze od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem ustawowych dni wolnych od pracy. Aby sprawdzić godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w [miescie], można skorzystać z oficjalnej strony internetowej lub skontaktować się z placówką. Nie ma wątpliwości, że Urząd Stanu Cywilnego godziny otwarcia dostosował do potrzeb mieszkańców Opola Lubelskiego.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Opole Lubelskie

Adres: Lubelska 4, 24-300 Opole Lubelskie

Telefon: 81 827 72 22,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Opole Lubelskie:

  • Poniedziałek 8:00-15:00
  • Wtorek 8:00-15:00
  • Środa 8:00-15:00
  • Czwartek 8:00-16:30
  • Piątek 8:00-13:30

Urząd Stanu Cywilnego Opole Lubelskie

Urząd Stanu Cywilnego w Opolu Lubelskim zajmuje się rejestracją urodzeń, małżeństw oraz zgonów poprzez sporządzanie aktów stanu cywilnego. Dodatkowo, USC w Opolu Lubelskim wydaje odpisy skrócone oraz zupełne z aktów stanu cywilnego. Wydanie takiego dokumentu po raz pierwszy jest całkowicie bezpłatne. Trzeba jednak pamiętać, że w sytuacji w której petent zagubi dokument wydany przez USC Opole Lubelskie może zwrócić się o wydanie nowego odpisu. Każdy kolejny wydany przez placówkę odpis to dodatkowe koszty.

Urząd Stanu Cywilnego Opole Lubelskie ślub

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Opolu Lubelskim istnieje możliwość rezerwacji terminów na ślub, jednak należy pamiętać o tym, że dostępność terminów może być ograniczona ze względu na dużą liczbę rezerwacji w danym dniu. Ponadto, w przypadku sezonu ślubnego, Urząd Stanu Cywilnego Opole Lubelskie zachęca aby wcześniej rezerwować terminy, nawet kilka miesięcy przed planowaną datą ślubu, aby uniknąć problemów z dostępnością.

Ślub cywilny w Opolu Lubelskim jest często wybieraną opcją przez mieszkańców. Warto wiedzieć, że usług nie jest bezpłatna. Narzeczeni poza formalnościami w USC Opole Lubelskie muszą również dokonać opłaty administracyjnej. Urząd Stanu Cywilnego [miatso] ślub może przeprowadzić również poza swoją siedzibą. Trzeba wiedzieć, że taka możliwość jest dodatkowo płatna.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Opole Lubelskie

Liczba wyświetleń: 265Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS