Urząd Pracy Katowice

PUP Katowice

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: śląskie

PUP Katowice

Godziny pracy PUP Katowice, godziny przyjmowania bezrobotnych. PUP Katowice oferty pracy. Dostępny kontakt Powiatowego Urzędu Pracy w Katowicach.

PUP Katowice kontakt

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach jest bezpośrednio podległy pod Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach. Więcej danych na ten temat można odnaleźć na stronie urzad.info.pl.

Urząd Pracy Katowice kontakt z osobami zainteresowanymi przeprowadza między innymi telefonicznie. Aby skontaktować się z sekretariatem PUP Katowice, należy wybrać jeden z numerów: 32 47 98 500, 32 47 98 501, 32 47 98 502, 32 47 98 503. Warto pamiętać, że Urząd Pracy Katowice telefon obsługuje jedynie w godzinach pracy. W przypadku potrzeby kontaktu poza wyznaczonym czasem warto skorzystać z alternatywnej formy kontaktu z PUP w Katowicach, jaką jest poczta e-mail. Kontakt jest również możliwy do zrealizowania poprzez formularz kontaktowy.

Adres: ul. Pośpiecha 14, 40-852 Katowice
Telefon: 32 47 98 500/501/502/503
E-mail: sekretariat(at)pup.katowice.pl

Wiele formalności można zrealizować bez wychodzenia z domu, dzięki elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej. Elektroniczna skrzynka podawcza powiatowego urzędu pracy w Katowicach jest dostępna pod adresem:  /PUP_Katowice/skrytkaESP

Powiatowy Urząd Pracy Katowice godziny otwarcia

Instytucja jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30, natomiast obsługa interesantów jest prowadzona od 8:00 do 14:00. Jeżeli chodzi o zaświadczenia, w Urzędzie Pracy w Katowicach wydawane one są przez pracowników przy stanowisku numer 12 w godzinach 12:00-15:00. W instytucji, jaką jest PUP Katowice praca wykonywana jest przez wykwalifikowane osoby.

Urząd Pracy Katowice oferty pracy

PUP Katowice oferty pracy gromadzi na stronie internetowej. Wszystkie propozycje pracy dostępne są w tabeli na stronie internetowej. Wybór ofert pracy jest imponujący. Osoby, które są w tracie poszukiwania zatrudnienia mogą uzyskać potrzebne informacje dot. oferty. PUP Katowice oferty pozwala filtrować wobec różnych kryteriów takich jak wynagrodzenie, miejsce pracy czy stanowisko. Warto dodać, że baza ofert pracy w Katowicach i okolicach jest ciągle uaktualniania.

Urząd Pracy Katowice rejestracja online

Osoby bezrobotne mogą uzyskać wsparcie z urzędu po rejestracji. Jak zarejestrować się w PUP Katowice przez internet? Proces rejestracji przez internet przeprowadzany jest na stronie praca gov pl. Aby dokonać pełniej rejestracji w Urzędzie Pracy Katowice online, konieczne jest posiadanie podpisu elektronicznego lub profilu zaufanego. Wszystkie wnioski i załączniki można przesłać przez portal, a następnie potwierdzić z wykorzystaniem wcześniej wymienionych sposobów potwierdzenia tożsamości. 

Dodatkowo PUP Katowice rejestracje online jest dostępna także tak zwana prerejestracja. Polega ona na przesłaniu dokumentów internetowo, a następnie wizycie w urzędzie w celu potwierdzeniu tożsamości oraz sprawdzeniu poprawności dokumentów.

PUP Katowice rejestracja w urzędzie

Rejestracja bezrobotnych w Urzędzie Pracy w Katowicach jest możliwa w godzinach pracy instytucji. Warto pamiętać, że kolejka postępuje zgodnie z wydawanymi przez automat numerkami. Bilety do rejestracji bezrobotnych w PUP Katowice są wydawane od 7:30 do 13:30. Urząd pracy Katowice wymaga odpowiednich dokumentów podczas rejestracji bezrobotnych.

Liczba wyświetleń: 1521Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS