Urząd Stanu Cywilnego Dąbrowa Górnicza – USC Dąbrowy Górniczej

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: śląskie

Urząd Stanu Cywilnego Dąbrowa Górnicza – USC Dąbrowy Górniczej

Dąbrowa Górnicza Urząd Stanu Cywilnego numer telefonu, adres, e-mail, kontakt. Urząd Stanu Cywilnego w Dąbrowie Górniczej akt zgonu, urodzenia. Terminy ślubów USC Dąbrowa Górnicza.

USC Dąbrowa Górnicza kontakt

Urząd Stanu Cywilnego Dąbrowa Górnicza kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Każdy petent może wybrać tę formę kontaktu, która mu odpowiada najbardziej. Aby uzyskać kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Dąbrowie Górniczej można skorzystać ze sposobu telefonicznego lub mailowego. Można także odwiedzić osobiście placówkę. Warto pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Dąbrowa Górnicza kontakt mailowy prowadzi wyłącznie gdy wiadomość zawiera imię, nazwisko i adres zamieszkania jej nadawy. Konieczne jest także opatrzenie maila odpowiednim tytułem.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Dąbrowie Górniczej

Urząd Stanu Cywilnego w Dąbrowie Górniczej otwarty jest od poniedziałku do piątku w wybranych godzinach. Właśnie wtedy możliwe jest uzyskanie kontaktu z Urzędem Stanu Cywilnego w Dąbrowie Górniczej. Niestety na ten moment Urząd Stanu Cywilnego Dąbrowa Górnicza jest zamknięty w soboty oraz w niedziele. Aby uzyskać dokładne informacje na temat godzin otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Dąbrowie Górniczej, najlepiej skontaktować się bezpośrednio z placówką.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Dąbrowa Górnicza

Adres: ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza

Telefon: 32 295 68 50,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Dąbrowa Górnicza:

  • poniedziałek 7:30–15:30
  • wtorek 7:30–15:30
  • środa 7:30–15:30
  • czwartek 7:30–18:00
  • piątek 7:30–13:00

Urząd Stanu Cywilnego w Dąbrowie Górniczej

Urzędem, który przechowuje i udostępnia informacje na temat stanu cywilnego, takie jak narodziny, śluby, rozwody i zgony, jest Urząd Stanu Cywilnego w Dąbrowie Górniczej. Ten urząd oferuje różne usługi, takie jak legalizacja dokumentów, tłumaczenia i apostille, a także przechowuje te informacje w swoim archiwum, aby zagwarantować ich aktualność i dokładność. Osoby zainteresowane mogą wnioskować o aktualizację informacji lub uzyskać kopie dokumentów. Działalność Urzędu Stanu Cywilnego w Dąbrowie Górniczej jest ważna w kontekście zapewnienia dokładnych informacji o stanie cywilnym osób w kraju, co jest istotne w międzynarodowych transakcjach i procesach sądowych.

Jak uzyskać odpis aktu zgonu w Dąbrowie Górniczej?

Aby uzyskać odpis aktu zgonu w Dąbrowie Górniczej, należy udać się do Urzędu Stanu Cywilnego Dąbrowy Górniczej. W placówce trzeba złożyć wniosek zawierający podstawowe informacje na temat osoby, której akt dotyczy, takie jak imię i nazwisko, data i miejsce zgonu. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Dąbrowie Górniczej zależy od obciążenia Urzędu Stanu Cywilnego. Można mieć pewność, że pracownicy placówki dołożą wszelkich starań aby dokument wydać podczas jednej wizyty w placówce.

Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Dąbrowie Górniczej

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Dąbrowie Górniczej można zawrzeć związek małżeński. Aby to zrobić, należy najpierw złożyć odpowiedni wniosek w urzędzie. Natomiast w dniu ślubu stawić się w urzędzie o wyznaczonym czasie, wraz ze świadkami oraz ważnymi dokumentami tożsamości. Po zakończeniu ceremonii para otrzymuje od kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Dąbrowie Górniczej odpis aktu małżeństwa.

Ślub w USC w Dąbrowie Górniczej – czas oczekiwania

Ile trzeba czekać na ślub w USC Dąbrowa Górnicza? Zależy to od obciążenia urzędu oraz dostępności terminów. Czas oczekiwania może się różnić w zależności od pory roku, popularności danej daty lub dni tygodnia. Dlatego też, jeśli para chce zawrzeć małżeństwo w konkretnym terminie, powinna jak najwcześniej skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Dąbrowie Górniczej i zarezerwować wymarzony termin. Urząd Stanu Cywilnego Dąbrowa Górnicza ślub może zrealizować także poza swoją siedzibą. Niestety w tym przypadku trzeba liczyć się także z dodatkowymi kosztami.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Dąbrowa Górnicza

Liczba wyświetleń: 863Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS