MOPR Toruń

MOPR Toruń – 500, dyrektor, rydygiera, kontakt, batorego. adres

Kategoria: MOPS

Województwo: dolnośląskie

MOPR Toruń – 500, dyrektor, rydygiera, kontakt, batorego. adres

MOPR Toruń godziny otwarcia, kontakt. Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Toruniu adres, 500, dyrektor, Rydygiera, Batorego, konstytucji 3 maja, świadczenia.

MOPR Toruń kontakt

Osoby zainteresowane uzyskaniem pomocy czy porad od placówki MOPR Toruń mogą skorzystać z telefonu oraz z poczty elektronicznej, przesyłając wiadomość. Dzięki tej opcji, osoby potrzebujące wsparcia mają możliwość zgłoszenia swoich spraw, poradzenia się lub umówienia się na spotkanie w ośrodku MOPR Toruń.

Telefon: 56 650 85 65
E-mail: [email protected]

Dla instytucji MOPR Toruń kontakt z interesantami jest bardzo ważny więc stawia na to, aby osoby potrzebujące mogły szybko i skutecznie uzyskać pomoc oraz wsparcie. Cała książka telefoniczna MOPR Toruń dostępna jest na oficjalnej stronie internetowej MOPR Toruń. Kontakt z pracownikami możliwy jest również stacjonarnie w siedzibach na ulicach:

  • MOPR Toruń Rydygiera 
  • MOPR Toruń Batorego
  • MOPR Konstytucji 3 maja Toruń

MOPR Toruń godziny otwarcia:

  • Poniedziałek 7:30 - 15:30
  • Wtorek 7:30 - 16:00
  • Środa 7:30 - 15:00
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:30 - 15:30

MOPR Toruń 500 +

MOPR Toruń oferuje program 500 + - świadczenie rodzinne, które jest skierowane do rodzin z dziećmi. Informacje na temat tego świadczenia, w tym instrukcje co do jego wypełnienia oraz daty poszczególnych etapów, znajdują się na oficjalnej stronie internetowej ośrodka. Dzięki dostępnym informacjom na stronie MOPR Toruń, rodziny zainteresowane programem 500+ mogą zapoznać się z kompletnym opisem procedury aplikacji, dowiedzieć się o ważnych terminach oraz wiedzieć, jakie dokumenty są potrzebne do skutecznego ubiegania się o to świadczenie. To umożliwia bardziej przejrzysty i skuteczny proces aplikacji oraz ułatwia dostęp do wsparcia finansowego dla rodzin w Toruniu.

Dyrektor i zastępca

Dyrektor MOPR Toruń przyjmuje interesantów w sprawie skarg i wniosków w każdy wtorek w godzinach od 11:00 do 16:00. Osoby poszukujące pomocy, wsparcia lub chcące złożyć skargę lub wniosek, mają możliwość spotkania się osobiście z Dyrektorem MOPR Toruń w wyżej wymienione dni i godziny. W takim samym okresie czasu na kontakt z interesantami oczekuje zastępca dyrektora.

Toruńskie centrum świadczeń rodzinie

Batorego Toruń MOPR to miejsce, gdzie interesanci mogą składać wnioski, uzyskać informacje oraz korzystać z różnych form wsparcia społecznego. To ważne miejsce dla osób poszukujących pomocy finansowej, opiekuńczej i społecznej w mieście Toruń. Centrum mieści się pod adresem MOPR Batorego Toruń.

Adres: Batorego 38/40, 87-100 Toruń
Telefon: 56 611 89 56

Miejski ośrodek pomocy rodzinie

MOPR Toruń Rydygiera to instytucja publiczna, która świadczy wsparcie i pomoc dla rodzin oraz osób indywidualnych w mieście Toruń. Jego głównym celem jest pomaganie osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej, materialnej czy społecznej.

Adres: Rydygiera 30/32, 87-100 Toruń
Telefon: 56 659 99 38

Miejski ośrodek pomocy społecznej

MOPS Konstytucji 3 Maja Toruń jest instytucją publiczną, której głównym zadaniem jest zapewnienie wsparcia i pomocy osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej, społecznej, ekonomicznej lub zdrowotnej. Ośrodek działa na terenie miasta Toruń i jest odpowiedzialny za realizację różnorodnych programów i świadczeń socjalnych.

Adres: Konstytucji 3-go Maja 30c, 87-100 Toruń
Telefon: 56 650 85 65

Liczba wyświetleń: 386Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS