Urząd Miasta Milanówek – UM w Milanówku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Milanówek – UM w Milanówku

Wydziały Urzędu Miasta w Milanówku – Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Urząd Miasta Milanówek godziny otwarcia, adres, kontakt.

Urząd Miasta Milanówek kontakt

Urząd Miejski w Milanówku ma swoją własną stronę internetową, ale znalezienie niezbędnych informacji może być dla niektórych trudne. Dlatego wszystkie potrzebne dane kontaktowe i informacje dotyczące Urzędu Miasta w Milanówku zostały umieszczone poniżej. Urząd Miasta Milanówek kontakt z petentami obsługuje telefonicznie. Numery kontaktowe udostępniono powyżej. 

Innym sposobem na uzyskanie kontaktu z Urzędem Miasta w Milanówku jest skorzystanie z poczty elektronicznej. Wiadomości mailowe można przesyłać na adres mailowy placówki, pamiętając aby zawierały one dane kontaktowe nadawcy oraz tytuł. W innym przypadku kontakt z Urzędem Miasta Milanówka może nie zostać poprawnie sfinalizowany.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Milanówku

Zarówno stacjonarne wizyty, jak i próby kontaktu zdalnego z Urzędem Miasta Milanówka możliwe są w godzinach otwarcia placówki. Jako iż Urząd Miasta Milanówek godziny otwarcia dostosował do potrzeb mieszkańców, mogą one ulegać delikatnym zmianom. Oczywiście jakiekolwiek aktualizacje harmonogramu pracy Urzędu Miasta w Milanówku są uprzednio zapowiadane zarówno online, jak i stacjonarnie.

Kontakt Urząd Miasta Milanówek

Adres: ul. Kościuszki 45, 05-822 Milanówek

Telefon: 22 758 30 61, 22 758 30 62

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Milanówek:

Budynek A – ul. Kościuszki 45

 • poniedziałek: 8:00-18:00
 • wtorek: 8:00–16:00
 • środa 8:00–16:00*
 • czwartek 8:00–16:00
 • piątek 8:00–15:00

Budynek B – ul. Kościuszki 45

 • poniedziałek: 9:00-18:00
 • wtorek: 8:00–16:00
 • środa 8:00–16:00*
 • czwartek 8:00–16:00
 • piątek 8:00–15:00

Budynek C – ul. Spacerowa 4

 • poniedziałek: 8:00-18:00
 • wtorek: 8:00–16:00
 • środa 8:00–16:00*
 • czwartek 8:00–16:00
 • piątek 8:00–15:00

*W środy obowiązuje dzień pracy wewnętrznej co wiąże się z brakiem możliwości obsługi interesantów

Milanówek Urząd Miasta

Urząd Miasta Milanówka jest jednym z kluczowych elementów administracji dla potrzebnym do prawidłowego funkcjonowania Milanówka. Urząd Miasta Milanówek posiada kilka funkcji. Instytucja prowadzi działania z zakresu zarządzania infrastrukturą, utrzymania porządku publicznego czy wydawania mieszkańcom dokumentów.

W celu umożliwienia dostępności Urzędu Miasta Milanówka dla wszystkich mieszkańców, w tym osób niepełnosprawnych, urząd jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Oznacza to, że nie ma barier i przeszkód architektonicznych przykładowo dla osób poruszających się z wykorzystaniem wózka inwalidzkiego. Jeżeli w Urzędzie Miasta Milanówka występują utrudnienia, udostępniane są narzędzia które pozwolą w łatwy sposób je pokonać, takie jak winda czy rampa.

Urząd Miasta Milanówek wydziały

Urząd Miasta Milanówka jest instytucją składającą się z kilku oddzielnych wydziałów, każdy z nich odpowiedzialny jest za określony zakres spraw. Wydziały takie jak Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Milanówka czy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Milanówku, pełnią konkretne funkcje. Podział na wydziały umożliwia bardziej sprawne zarządzanie pracą, co z kolei prowadzi do szybszej i bardziej efektywnej obsługi petentów. Przed udaniem się do Urzędu Miasta Milanówka, zaleca się zapoznanie się z informacjami dotyczącymi każdego z wydziałów i ich zakresu odpowiedzialności.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Milanówka

Jeżeli występuje potrzeba skorzystania z usług związanych z administracją publiczną warto skierować się do Wydziału Spraw Obywatelskich w Urzędzie Miasta Milanówka. Wydział ten specjalizuje się w wydawaniu dokumentów, rejestracji obywateli i innych usługach administracyjnych. Aby uzyskać dowód osobisty lub tymczasowy dowód osobisty, należy bezpośrednio skontaktować się z Wydziałem Spraw Obywatelskich. Godziny pracy tego wydziału są takie same jak godziny pracy całego Urzędu Miasta Milanówka.

Mapa Urząd Miasta Milanówek

Liczba wyświetleń: 486Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS