Urząd Miasta Myślibórz – UM w Myśliborzu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Miasta Myślibórz – UM w Myśliborzu

Urząd Miasta Myślibórz kontakt – numery telefonu, adres, e-mail. Myślibórz Urząd Miasta wydziały, dowody osobiste. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Myśliborzu.

Urząd Miasta Myślibórz telefon

Udostępniany przez Urząd Miasta Myślibórz telefon to najszybszy kanał kontaktowy, który umożliwia petentom natychmiast uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Kontakt telefoniczny to nie jedyny sposób na otrzymanie potrzebnych danych. Interesanci mają też możliwość skorzystania z podanego adresu e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać treść, która bardzo szczegółowo opisuje zaistniałą sytuację. Kontakt z Urzędem Miasta Myśliborza możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia.

Urząd Miasta Myślibórz godziny otwarcia

Wszystkie zainteresowane osoby obsługiwane są przez pracowników instytucji w godzinach jej otwarcia. W soboty oraz niedziele petenci nie są obsługiwani przez Urząd Miasta Myśliborza. Należy wiedzieć, że Urząd Miasta Myślibórz godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej i każda osoba ma do nich wgląd.

Kontakt Urząd Miasta Myślibórz

Adres: ul. Rynek im. Jana Pawła II 1, 74-300 Myślibórz

Telefon: 95 747 20 61,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Myślibórz:

  • poniedziałek 7:15-15:15
  • wtorek 7:15-15:15
  • środa 7:15-15:15
  • czwartek 7:15-15:15
  • piątek 7:15-15:15

Urząd Miasta w Myśliborzu

Osoby, które pracują w Urzędzie Miasta Myślibórz mają odpowiednie wykształcenie, doświadczenie zawodowe oraz wysokie kwalifikacje. Każda wizyta osobista w tej instytucji przebiega bardzo profesjonalnie. Urząd Miasta w Myśliborzu realizuje wiele spraw oraz świadczy pomoc mieszkańcom miasta. W tym urzędzie można uzyskać potrzebne dokumenty oraz pozwolenia.

Jak wyrobić dowód osobisty w Urzędzie Miasta Myśliborza?

W Urzędzie Miasta Myśliborza istnieje możliwość uzyskania dowodu osobistego. W tym celu należy złożyć osobiście w urzędzie odpowiedni wniosek. Do wniosku, powinna zostać również dołączona jedna fotografia w kolorze, która posiada odpowiednie wymiary. Całą procedurę wyrabiania dowodu osobistego można wykonać w formie elektronicznej, jeśli jest on przeznaczony dla dziecka poniżej dwunastego roku życia. Urząd Miasta Myślibórz dowody osobiste wydaje w ciągu trzydziestu dni, które są liczone od daty złożenia wniosku w Wydziale Spraw Obywatelskich.

Mapa Urząd Miasta Myślibórz

Liczba wyświetleń: 722Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS