Urząd Miasta Nowe Miasteczko – UM w Nowym Miasteczku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubuskie

Urząd Miasta Nowe Miasteczko – UM w Nowym Miasteczku

Telefon do Urzędu Miasta Nowego Miasteczka. Urząd Miasta w Nowym Miasteczku adres, kontakt, e-mail. Za co trzeba uiścić opłatę skarbową w Urzędzie Miasta Nowe Miasteczko?

Urząd Miasta Nowe Miasteczko kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Nowego Miasteczka, warto poznać różne sposoby na to. Obecnie Urząd Miasta Nowe Miasteczko kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, jak i przez e-mail w godzinach, w których jest on czynny. Informacje kontaktowe są dostępne na jego stronie internetowej. Wybierając telefoniczny kanał kontaktu z UM Nowego Miasteczka, warto pamiętać aby mieć pod ręką wszystkie potrzebne dokumenty, aby uwierzytelnić swoją tożsamość w razie potrzeby.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Nowego Miasteczka

Urząd Miasta Nowego Miasteczka jest dostępny dla petentów w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach ustanowionych przez instytucję. W weekendy Urząd Miasta Nowe Miasteczko jest nieczynny, jednak w niektórych sytuacjach może być uruchomiony specjalny dyżur w sobotę. Celem ustanowienia takich godzin otwarcia jest umożliwienie jak największej liczbie osób skorzystania z usług Urzędu Miasta Nowego Miasteczka.

Kontakt Urząd Miasta Nowe Miasteczko

Adres: ul. Rynek 2, 67-124 Nowe Miasteczko

Telefon: +48 68 3888 154, +48 68 3888 155

Email:

Godziny otwarcia Urząd Miasta Nowe Miasteczko:

  • poniedziałek 7:00-17:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-13:00

Urząd Miasta w Nowym Miasteczku

Mieszkańcy miasta Nowego Miasteczka wszelkie sprawy mogą załatwić w jednostce administracyjnej, jaką jest Urząd Miasta w Nowym Miasteczku. Zajmuje się on przede wszystkim sprawami publicznymi, a także administracyjnymi.

Urząd Miasta Nowe Miasteczko odpowiada za zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz za utrzymanie czystości. Instytucja prowadzi wszelkie sprawy społeczne oraz sprawuje opiekę nad mieszkańcami.

Urząd Miasta Nowe Miasteczko podatek od nieruchomości

Ważnym aspektem jest to, że w instytucji Urząd Miasta Nowe Miasteczko podatek od nieruchomości zobowiązani są płacić użytkownicy gruntów wieczystych, właściciele nieruchomości, posiadacze mienia publicznego, a także posiadacza samoistni nieruchomości.

Zwolnieni z płacenia tego podatku są właściciele budynków gospodarczych, które służą do działalności leśnej lub rybackiej. Nie muszą go płacić również osoby, które są właścicielami budynków położonych na gruntach gospodarstw rolnych.

Urząd Miasta w Nowym Miasteczku dowody osobiste

Istniejący w Urzędzie Miasta Nowe Miasteczko Wydział Spraw Obywatelskich zajmuje się wydawaniem dowodów osobistych, czyli obowiązkowych dokumentów potwierdzających tożsamość. Urząd Miasta w Nowym Miasteczku dowody osobiste może wydać dopiero po wcześniejszym złożeniu przez interesanta odpowiedniego wniosku. Petenci obowiązkowo powinni zabrać również ze sobą jedną kolorową fotografię o wymaganych wymiarach. Czas oczekiwania na odbiór dokumentu to maksymalnie trzydzieści dni.

Mapa Urząd Miasta Nowe Miasteczko

Liczba wyświetleń: 343Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS