Urząd Miasta Pułtusk – UM w Pułtusku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Pułtusk – UM w Pułtusku

Urząd Miasta Pułtusk godziny otwarcia, godziny obsługi petentów. Pułtusk Urząd Miasta Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Kontakt z UM Pułtusk.

Urząd Miasta Pułtusk kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta w Pułtusku, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych dostępnych na stronie instytucji. Obecnie Urząd Miasta Pułtusk kontakt z mieszkańcami prowadzi między innymi zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że możliwość skontaktowania się z Urzędem Miasta Pułtuska jest ograniczona do godzin otwarcia placówki. 

Oczywiście wszystkie potrzebne informacje dotyczące pracy, Urząd Miasta Pułtusk udostępnia osobom zainteresowanym osobiście w placówce.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Pułtusku

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Pułtuska są na bieżąco dostępne na stronie instytucji. Zaleca się sprawdzenie ich przed wizytą w oddziale. Obsługa klientów w Urzędzie Miasta Pułtuska jest prowadzona w dni robocze, w podanych godzinach. W dni wolne od pracy ustawowo Urząd Miasta Pułtuska jest zamknięty. Jeżeli miałyby wystąpić zmiany w harmonogramie pracy placówki jaką jest Urząd Miasta Pułtuska odpowiedni komunikat informacyjny zostanie zamieszczony online oraz stacjonarnie w widocznym dla petentów miejscu.

Kontakt Urząd Miasta Pułtusk

Adres: Rynek 41, 06-100 Pułtusk

Telefon: +48 23 306 72 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Pułtusk:

  • poniedziałek: 8:00-17:00
  • wtorek: 8:00-16:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek: 8:00-16:00
  • piątek: 8:00-15:00

Urząd Miasta w Pułtusku

W Pułtusku Urząd Miasta jest odpowiedzialny za administrowanie i zarządzanie miastem. Jego główne obowiązki to: opieka nad mieszkańcami, zarządzanie sprawami gospodarczymi, kulturalnymi i społecznymi, planowanie i realizacja inwestycji, zarządzanie infrastrukturą. Urząd Miasta w Pułtusku również odpowiada za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz utrzymywanie porządku i czystości w mieście. Pracownicy Urzędu Miasta Pułtuska są odpowiedzialni za wykonywanie powierzonych im zadań, współpracę z innymi instytucjami i organizacjami, a także za komunikację z mieszkańcami.

Urząd Miasta Pułtusk wydziały

Urząd Miasta Pułtuska jest instytucją składającą się z kilku oddzielnych wydziałów, każdy z nich odpowiedzialny jest za określony zakres spraw. Wydziały takie jak Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Pułtuska czy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Pułtusku, pełnią konkretne funkcje. Podział na wydziały umożliwia bardziej sprawne zarządzanie pracą, co z kolei prowadzi do szybszej i bardziej efektywnej obsługi petentów. Przed udaniem się do Urzędu Miasta Pułtuska, zaleca się zapoznanie się z informacjami dotyczącymi każdego z wydziałów i ich zakresu odpowiedzialności.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Pułtuska

Jeżeli występuje potrzeba skorzystania z usług związanych z administracją publiczną warto skierować się do Wydziału Spraw Obywatelskich w Urzędzie Miasta Pułtuska. Wydział ten specjalizuje się w wydawaniu dokumentów, rejestracji obywateli i innych usługach administracyjnych. Aby uzyskać dowód osobisty lub tymczasowy dowód osobisty, należy bezpośrednio skontaktować się z Wydziałem Spraw Obywatelskich. Godziny pracy tego wydziału są takie same jak godziny pracy całego Urzędu Miasta Pułtuska.

Mapa Urząd Miasta Pułtusk

Liczba wyświetleń: 225Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS