Urząd Miasta Piotrków Kujawski – UM w Piotrkowie Kujawskim

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Miasta Piotrków Kujawski – UM w Piotrkowie Kujawskim

Urząd Miasta w Piotrkowie Kujawskim godziny otwarcia placówki. Kontakt Urząd Miasta Piotrków Kujawski telefon, adres, e-mail. Wydziały UM Piotrkowa Kujawskiego.

Urząd Miasta Piotrków Kujawski kontakt

Udostępniany przez Urząd Miasta Piotrków Kujawski telefon jest najszybszym kanałem kontaktowym, dzięki któremu natychmiast można uzyskać wszystkie potrzebne informacje. Interesanci w celu uzyskania kontaktu mogą również wysłać wiadomość mailową. Wszystkie dane kontaktowe opublikowane są na stronie internetowej instytucji.

Urząd Miasta Piotrków Kujawski godziny otwarcia

Należy pamiętać, że Urząd Miasta Piotrkowa Kujawskiego otwarty jest w dni robocze od poniedziałku do piątku. W weekendy zainteresowane osoby nie mogą korzystać z usług, jakie oferuje instytucja. Urząd Miasta Piotrków Kujawski godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej. W ustalonych godzinach istnieje możliwość zrealizowania zdalnego kontaktu oraz odbycia wizyty osobistej.

Kontakt Urząd Miasta Piotrków Kujawski

Adres: ul. Kościelna 1, 88-230 Piotrków Kujawski

Telefon: 54 2654 180,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Piotrków Kujawski:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Piotrków Kujawski Urząd Miasta

W mieście Piotrków Kujawski znajduje się instytucja, którą jest Urząd Miasto Piotrków Kujawski. Zajmuje się on przede wszystkim administrowaniem, a także zarządzaniem miastem. Główne zadania, jakie realizuje Piotrków Kujawski Urząd Miasta to między innymi planowanie oraz inwestowanie, zarządzanie infrastrukturą, a także wydawanie dokumentów.

Urząd Miasta Piotrków Kujawski wydziały

Istniejące w jednostce Urząd Miasta Piotrków Kujawski wydziały są po to aby ułatwić rozkład obowiązków. Każdy z nich odpowiedzialny jest za inny rodzaj spraw. Dzięki nim cały proces funkcjonowania urzędu jest o wiele sprawniejszy oraz przejrzysty.

Urząd Miasta Piotrków Kujawski Wydział Komunikacji

Prawdopodobnie najczęściej odwiedzanym wydziałem w Urzędzie Miasta Piotrkowa Kujawskiego jest Wydział Komunikacji. Petenci mają możliwość załatwienia tam wielu formalności, do których należy między innymi odbiór prawa jazdy. Działający w instytucji Urząd Miasta Piotrków Kujawski Wydział Komunikacji umożliwia rejestrację zakupionego pojazdu. Istnieje możliwość odbioru w tym miejscu tablic rejestracyjnych.

Urząd Miasta Piotrków Kujawski dowody osobiste

Ważnym aspektem jest to, że dokument tożsamości, jakim jest dowód osobisty przyznaje się osobom, które spełniają określone warunki. W celu uzyskania dokumentu należy osobiście w placówce złożyć odpowiedni wniosek wraz z jedną fotografią w kolorze, która posiada wymagane wymiary. Warto wiedzieć, że Urząd Miasta Piotrków Kujawski dowody osobiste wydaje również tymczasowe.

Mapa Urząd Miasta Piotrków Kujawski

Liczba wyświetleń: 284Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS