Urząd Gminy Sochaczew – Gmina Sochaczew

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Sochaczew dostępne na stronie. Aktualny numer kontaktowy do Urzędu Gminy w Sochaczewie. Pomoc od Urzędu Gminy w Sochaczewie.

Kontakt Urząd Gminy Sochaczew

Adres: Warszawska 115, 96-500 Sochaczew

Telefon: 46 864 26 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Sochaczew

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 8:00-16:00
  • piątek 8:00-16:00

Gmina Sochaczew

Urząd Gminy Sochaczew to instytucja publiczna, która odpowiada za prowadzenie spraw związanych z gminą Sochaczew. Na stronie można znaleźć informacje o godzinach otwarcia, sposobach kontaktu z poszczególnymi wydziałami UG Sochaczew oraz sprawach, które można załatwić w Urzędzie Gminy Sochaczew.

Jak skontaktować się z Urzędem Gminy Sochaczewa?

Jeśli chcesz się skontaktować z Urzędem Gminy w Sochaczewie, najlepiej zajrzeć na ich oficjalną stronę, gdzie znajdziesz informacje kontaktowe. Obecnie Urząd umożliwia kontakt zdalny, np. za pomocą telefonu i poczty elektronicznej, zgodnie z godzinami otwarcia placówki. Jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji, możesz udać się osobiście do Urzędu Gminy.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Sochaczewa

Aby poznać godziny otwarcia Urzędu Gminy w Sochaczewie, warto odwiedzić oficjalną stronę internetową instytucji, gdzie znajdują się aktualne informacje dotyczące godzin otwarcia Gminy Sochaczew. Zaleca się, aby przed wizytą w urzędzie upewnić się, że urząd będzie otwarty. Urząd Gminy Sochaczewa jest czynny w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy, a w dni wolne od pracy jest zamknięty. Jeśli dochodzi do zmian w harmonogramie pracy urzędu, informacje te są publikowane online oraz wywieszane w widocznym miejscu dla petentów.

Urząd Gminy Sochaczew Wydział Ochrony Środowiska

Wydział Ochrony Środowiska mieszczący się w Urzędzie Gminy w Sochaczewie zajmuje się między innymi prowadzeniem spraw związanych z wydawaniem zezwoleń na usuwanie krzewów oraz drzew na terenach nieleśnych, ochroną wody, gleby, powietrza oraz z ograniczeniem hałasu na terenie gminy Sochaczew. W instytucji jaką jest Urząd Gminy Sochaczew Wydział Ochrony Środowiska zajmuje się również spisem rolnym czy opiniowaniem planów łowieckich oraz projektów geologicznych.

Do zadań Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Gminy Sochaczewa należy również: 

  • zestawianie informacji dotyczących korzystania ze środowiska oraz o wysokości należnych opłat, dotyczących odprowadzania ścieków, poboru wód podziemnych, emisji gazów oraz pyłów do powietrza ze środków transportu oraz obiektów,
  • usuwanie odpadów znajdujących się w miejscach nieprzeznaczonych do ich składowania.

Urząd Gminy Sochaczew wywóz śmieci

Urząd Gminy Sochaczew wywóz śmieci realizuje według wcześniej ustalonego harmonogramu, który można znaleźć na stronie internetowej instytucji. Warto pamiętać, że deklaracja śmieciowa, która obowiązuje w Urzędzie Gminy w Sochaczewie musi być złożona przez użytkownika wieczystego, pełnomocnika właściciela nieruchomości, właściciela nieruchomości oraz współwłaściciela nieruchomości.

Mapa Urząd Gminy Sochaczew

Liczba wyświetleń: 19Wyszukaj dodatkowe informacje: