Urząd Stanu Cywilnego Aleksandrów Kujawski – USC Aleksandrowa Kujawskiego

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Stanu Cywilnego Aleksandrów Kujawski – USC Aleksandrowa Kujawskiego

USC Aleksandrów Kujawski kontakt, godziny otwarcia. Odpisy aktów cywilnych w Urzędzie Stanu Cywilnego w Aleksandrowie Kujawskim. Urząd Stanu Cywilnego Aleksandrów Kujawski ślub, akt urodzin.

Urząd Stanu Cywilnego w Aleksandrowie Kujawskim kontakt

Jeśli potrzebne jest skontaktowanie się z urzędem rejestrującym stan cywilny w Aleksandrowie Kujawskim, petenci mają do wyboru kilka kanałów kontaktowych. Możliwe jest osobiste odwiedzenie urzędu, jednak zwykle wymaga to wcześniejszego umówienia wizyty, zwłaszcza w przypadku rejestracji małżeństwa. Alternatywnie, Urząd Stanu Cywilnego Aleksandrów Kujawski kontakt prowadzi przez telefon. Można także napisać e-mail do USC w Aleksandrowie Kujawskim, opisując swoje problemy lub prośby, pracownik odpowie do kilku dni roboczych. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Aleksandrów Kujawski kontakt realizuje w wyznaczonych godzinach.

Urząd Stanu Cywilnego w Aleksandrowie Kujawskim godziny otwarcia

Instytucja rejestrująca stan cywilny w Aleksandrowie Kujawskim działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i ma określone godziny otwarcia w dni robocze od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem ustawowych dni wolnych od pracy. Aby sprawdzić godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w [miescie], można skorzystać z oficjalnej strony internetowej lub skontaktować się z placówką. Nie ma wątpliwości, że Urząd Stanu Cywilnego godziny otwarcia dostosował do potrzeb mieszkańców Aleksandrowa Kujawskiego.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Aleksandrów Kujawski

Adres: Słowackiego 8, 87-700 Aleksandrów Kujawski

Telefon: 54 282 68 11,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Aleksandrów Kujawski:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Urząd Stanu Cywilnego Aleksandrów Kujawski

Urząd Stanu Cywilnego to instytucja państwowa, która jest odpowiedzialna za rejestrowanie stanu cywilnego obywateli danego miasta. W USC w Aleksandrowie Kujawskim dokonuje się rejestracji urodzeń, ślubów i zgonów, a także wydaje odpowiadające im akty stanu cywilnego.

Jak uzyskać odpis aktu zgonu w Aleksandrowie Kujawskim?

Aby uzyskać odpis aktu zgonu, należy zwrócić się do Urzędu Stanu Cywilnego w Aleksandrowie Kujawskim. Wniosek o odpis aktu zgonu powinien zawierać dane osoby, której dotyczy akt, takie jak imię, nazwisko, data i miejsce urodzenia oraz dane dotyczące zgonu. Po złożeniu wniosku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Aleksandrowie Kujawskim i dokonaniu opłaty odpis aktu zgonu zostanie wydany petentowi

Urząd Stanu Cywilnego Aleksandrów Kujawski ślub

Urząd Stanu Cywilnego Aleksandrów Kujawski jest miejscem, w którym można zawrzeć związek małżeński. W celu rejestracji małżeństwa w Urzędzie Stanu Cywilnego Aleksandrów Kujawski należy złożyć tam stosowny wniosek wraz z dokumentami potwierdzającymi tożsamość, takimi jak dowody osobiste lub paszporty. Ile trzeba czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego Aleksandrów Kujawski? Czas oczekiwania na ślub w USC Aleksandrów Kujawski zależy od wielu czynników, takich jak sezon, liczba zamówionych ceremonii i dostępność sali ślubnej. Aby uniknąć długiego oczekiwania, warto jak najwcześniej zgłosić swój zamiar zawarcia małżeństwa i zarezerwować termin. W każdym przypadku najlepiej skontaktować się bezpośrednio z Urzędem Stanu Cywilnego Aleksandrów Kujawski, aby uzyskać szczegółowe informacje i ustalić najlepszy termin. Organizowany przez Urząd Stanu Cywilnego Aleksandrów Kujawski ślub może odbyć się poza siedzibą instytucji. Taką chęć należy złożyć odpowiednio wcześniej, a także dokonać opłaty związanej z taką usługą.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Aleksandrów Kujawski

Liczba wyświetleń: 372Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS