Urząd Stanu Cywilnego Żórawina – USC Żórawiny

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: dolnośląskie

Urząd Stanu Cywilnego Żórawina – USC Żórawiny

Urząd Stanu Cywilnego w Żórawinie kontakt, adres, telefon. Ślub cywilny w USC Żórawina. Akt urodzenia, zgonu ślubu Urząd Stanu Cywilnego Żórawina.

Urząd Stanu Cywilnego w Żórawinie kontakt

W celu skontaktowania się z instytucją rejestrującą stan cywilny w Żórawinie, petent może wybrać jeden z wielu dostępnych kanałów kontaktu. Najpopularniejszą opcją jest skorzystanie z kontaktu telefonicznego, gdzie można uzyskać odpowiedzi na pytania poprzez rozmowę z pracownikiem USC Żórawiny. Placówka jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Żórawina kontakt prowadzi również poprzez pocztę e-mail. Informacje zwrotne przesyłane są w przeciągu kilku dni. Ostatnią możliwością na uzyskanie kontaktu z USC w Żórawinie jest wysłanie listu na adres korespondencyjny placówki. Przy wysyłaniu wiadomości mailowej należy pamiętać o podaniu swojego imienia i nazwiska i adresu zamieszkania. 

Urząd Stanu Cywilnego w Żórawinie godziny otwarcia

Instytucja rejestrująca stan cywilny w Żórawinie działa zgodnie z ustalonym harmonogramem pracy. Obowiązujące w placówce jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Żórawina godziny otwarcia zostały ustalone od poniedziałku do piątku tak aby jak największa ilość mieszkańców Żórawiny mogła zrealizować formalności. Aktualne godziny otwarcia USC Żórawina zamieszczono powyżej. Warto pamiętać, aby sprawdzić możliwość rezerwacji terminu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Żórawinie, przed planowaną wizytą.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Żórawina

Adres: Niepodległości 15, 55-020 Żórawina

Telefon: 71 316 55 41,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Żórawina:

  • Poniedziałek 7:30-15:00
  • Wtorek 7:30-15:00
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-14:00
  • Piątek 7:30-12:00

Urząd Stanu Cywilnego w Żórawinie

Urząd Stanu Cywilnego Żórawina jest to instytucja, która zajmuje się prowadzeniem rejestrów stanu cywilnego, czyli dokumentacji dotyczącej narodzin, ślubów, rozwodów, zgonów i innych zdarzeń związanych z życiem mieszkańców Żórawiny. W USC w Żórawinie można między innymi rejestrować urodzenia, zawierać małżeństwa, dokonywać zgłoszeń zgonów oraz uzyskiwać odpisy i zaświadczenia dotyczące tych wydarzeń.

Urząd Stanu Cywilnego Żórawina ślub

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Żórawinie istnieje możliwość rezerwacji terminów na ślub, jednak należy pamiętać o tym, że dostępność terminów może być ograniczona ze względu na dużą liczbę rezerwacji w danym dniu. Ponadto, w przypadku sezonu ślubnego, Urząd Stanu Cywilnego Żórawina zachęca aby wcześniej rezerwować terminy, nawet kilka miesięcy przed planowaną datą ślubu, aby uniknąć problemów z dostępnością.

Ślub cywilny w Żórawinie jest często wybieraną opcją przez mieszkańców. Warto wiedzieć, że usług nie jest bezpłatna. Narzeczeni poza formalnościami w USC Żórawina muszą również dokonać opłaty administracyjnej. Urząd Stanu Cywilnego [miatso] ślub może przeprowadzić również poza swoją siedzibą. Trzeba wiedzieć, że taka możliwość jest dodatkowo płatna.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Żórawina

Liczba wyświetleń: 332Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS