Urząd Gminy Elbląg – Gmina Elbląg

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: warmińsko-mazurskie

Godziny przyjmowania interesantów w Urzędzie Gminy Elbląg. Kontakt z Urzędem Gminy w Elblągu telefonicznie, mailowo. Gmina Elbląg godziny otwarcia.

Kontakt Urząd Gminy Elbląg

Adres: Browarna 85, 82-300 Elbląg

Telefon: 55 234 18 84,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Elbląg

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Gmina Elbląg

Urząd Gminy Elbląg to instytucja publiczna, zajmująca się sprawami związanymi z gminą Elbląg. Na stronie dostępne są godziny otwarcia, sposoby kontaktu z wydziałami oraz informacje o realizowanych sprawach. Gmina Elbląg obsługiwana przez Urząd Gminy Elbląga zajmuje się także dysponowaniem przydzielonym jej budżetem.

Urząd Gminy w Elblągu kontakt

Urząd Gminy Elbląg kontakt umożliwia petentom na parę różnych sposobów. Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Elblągu można skorzystać z poczty elektronicznej, telefonu. Jednak należy wiedzieć o tym, że wybierając kontakt z Urzędem Gminy w Elblągu, korzystając z poczty elektronicznej, czas oczekiwania na odpowiedź może być dłuższy niż w przypadku formy telefonicznej. Dlatego też w przypadku pilnej potrzeby kontaktu z Urzędem Gminy w Elblągu zaleca się korzystać z telefonu. Istnieje także opcja na osobiste odwiedzenie Urzędu Gminy w Elblągu w celu uzyskania potrzebnych informacji.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Elblągu

Urząd Gminy Elbląg godziny otwarcia ma zgodne z godzinami, w których są przyjmowani interesanci. Instytucje Urząd Gminy Elbląg można osobiście odwiedzić od poniedziałku do piątku. Niestety w soboty oraz w niedziele wizyty stacjonarne są niemożliwe. Warto, także przed wizytą w Urzędzie Gminy w Elblągu zarezerwować wizytę na konkretny termin, aby uniknąć niechcianej kolejki.

Struktura Wydziałów Urzędu Gminy Elbląga

W Urzędzie Gminy w Elblągu istnieją różne działy wewnętrzne, z których każdy zajmuje się innymi sprawami. Na przykład, jednym z nich jest Wydział Komunikacji, który zajmuje się sprawami związanymi z transportem i ruchem drogowym, Wydział Spraw Obywatelskich zajmuje się różnymi sprawami związanymi z mieszkańcami. Podział Urzędu Gminy Elbląga na wydziały znacznie przyśpieszył obsługę petentów. 

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Elbląga

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Elbląga to jedno z miejsc, gdzie mieszkańcy mogą uzyskać pomoc w sprawach związanych z pojazdami i prawem jazdy. Pracownicy tego wydziału zajmują się różnymi formalnościami, takimi jak rejestracja pojazdu, odbiór tablic rejestracyjnych i dowodu rejestracyjnego, uzyskanie numeru PKK oraz odbiór dokumentu prawa jazdy.

Mapa Urząd Gminy Elbląg

Liczba wyświetleń: 88Wyszukaj dodatkowe informacje: