Urząd Gminy Filipów – Gmina Filipów

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: podlaskie

Metody kontaktu z Urzędem Gminy w Filipowie. Gmina Filipów kontakt dla mieszkańców. Harmonogram pracy Urzędu Gminy w Filipowie.

Kontakt Urząd Gminy Filipów

Adres: Garbaska 2, 16-424 Filipów

Telefon: 87 569 60 81,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Filipów

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Gmina Filipów

Urząd Gminy Filipów to instytucja publiczna, której celem jest prowadzenie spraw związanych z gminą Filipów. Urząd Gminy Filipów realizuje sprawy mieszkańców w wielu kwestiach administracyjnych takich jak wydawanie dokumentów tożsamości, rejestracja pojazdów, zgłaszanie zmian w ewidencji ludności czy uzyskanie informacji o planowanych inwestycjach w gminie Filipów.

Urząd Gminy w Filipowie kontakt

Wszelkie zainteresowane osoby mogą skorzystać z aktualnych danych kontaktowych do Urzędu Gminy w Filipowie udostępnionych na stronie. Urząd Gminy Filipów kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Kontakt z Urzędem Gminy w Filipowie można uzyskać, wysyłając wiadomość na odpowiedni adres elektronicznej skrzynki pocztowej. Innym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy w Filipowie jest forma telefoniczna. Pozwala ona na najszybsze skontaktowanie się z Urzędem Gminy Filipów, dlatego warto z niej korzystać szczególnie w przypadku pilnych spraw. Kontakt z Urzędem Gminy Filipów możliwy jest również także osobiście w siedzibie instytucji.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Filipowie

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy w Filipowie są jednoznaczne z godzinami, w których obsługiwani są interesanci. Dlatego też przed kontaktowaniem się z UG Filipów, szczególnie korzystając z formy telefonicznej lub poprzez osobiste odwiedzenie placówki, warto, jest zapoznać się z godzinami, podczas których Urząd Gminy w Filipowie jest otwarty. Urząd Gminy Filipów godziny otwarcia dostosował do potrzeb petentów. Na tę chwilę w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Filipów jest zamknięty, wszystkie formalności powinny być realizowane w dni robocze.

Urząd Gminy Filipów Wydział Komunikacji

Do zadań Wydziału Komunikacji w Urzędzie Gminy w Filipowie należą między innymi załatwianie spraw związanych z rejestracją pojazdu, zezwoleniami na zarobkowy przewóz rzeczy oraz osób, a także wydawaniem i zatrzymywaniem dokumentów, które uprawniają do kierowania pojazdem. Najczęściej Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy w Filipowie jest odwiedzany właśnie w celu wyrobienia prawa jazdy oraz rejestracji pojazdów.

Urząd Gminy Filipów prawo jazdy

Odwiedzając Urząd Gminy w Filipowie można także złożyć wniosek o prawo jazdy. W celu złożenia wniosku o wydanie prawa jazdy należy najlepiej osobiście udać się do Urzędu Gminy w Filipowie oraz wziąć ze sobą wszelkie niezbędne dokumenty, takie jak dowód osobisty, wniosek o wydanie prawa jazdy. Podanie o prawo jazdy Urząd Gminy Filipów udostępnia petentom, jednak druk można przygotować również samodzielnie w domu. W niektórych przypadkach jest także wymagana pisemna zgoda rodziców lub opiekuna prawnego oraz orzeczenie psychologiczne o braku przeciwwskazań do kierowania pojazdem.

Osoby, które mają już prawo jazdy i chcą uzyskać uprawnienie na kolejną kategorię, muszą wziąć ze sobą ksero dotychczasowego prawa jazdy. Zwykle na odbiór prawa jazdy w Urzędzie Gminy w Filipowie odbywa się po około 30 dniach roboczych od złożenia wniosku.

Mapa Urząd Gminy Filipów

Liczba wyświetleń: 43Wyszukaj dodatkowe informacje: