Urząd Gminy Garwolin – Gmina Garwolin

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy w Garwolinie aktualne godziny otwarcia. Gmina Garwolin kontakt z placówką. Godziny otwarcia Urzędu Gminy Garwolina.

Kontakt Urząd Gminy Garwolin

Adres: Mazowiecka 16, 08-400 Garwolin

Telefon: 25 682 05 60,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Garwolin

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 8:00-17:00
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 8:00-16:00
  • piątek 8:00-15:00

Gmina Garwolin

Urząd Gminy Garwolin to instytucja publiczna, której celem jest prowadzenie spraw związanych z gminą Garwolin. Urząd Gminy Garwolin realizuje sprawy mieszkańców w wielu kwestiach administracyjnych takich jak wydawanie dokumentów tożsamości, rejestracja pojazdów, zgłaszanie zmian w ewidencji ludności czy uzyskanie informacji o planowanych inwestycjach w gminie Garwolin.

Urząd Gminy w Garwolinie kontakt

Urząd Gminy Garwolin umożliwia wszystkim interesantom. Kontakt z Urzędem Gminy w Garwolinie można uzyskać na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest elektroniczna skrzynka pocztowa. W tym calu należy napisać wiadomość z zapytaniem oraz wysłać ją na odpowiedni adres e-mail. Urząd Gminy Garwolin kontakt umożliwia także stacjonarnie poprzez osobistą wizytę w instytucji. Jednak w przypadku, gdy ważne jest, aby jak najszybciej uzyskać odpowiedź, można także skorzystać z formy telefonicznej.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Garwolinie

Kontakt w Urzędzie Gminy w Garwolinie można uzyskać w godzinach jego otwarcia, dlatego przed skontaktowaniem się z instytucją, warto w pierwszej kolejności sprawdzić godziny, w których są obsługiwani interesanci. Urząd Gminy Garwolin jest otwarty od poniedziałku do piątku. W soboty oraz w niedziele Urząd Gminy w Garwolinie nie prowadzi stacjonarnej i telefonicznej obsługi petentów.

Wydziały Urzędu Gminy Garwolina

W Urzędzie Gminy w Garwolinie istnieją różne wydziały, z których każdy ma swoje specjalne zadania i zajmuje się różnymi sprawami. Na przykład, Wydział Komunikacji Urzędu Gminy w Garwolinie zajmuje się sprawami związanymi z transportem i ruchem drogowym, Wydział Spraw Obywatelskich zajmuje się różnymi sprawami związanymi z mieszkańcami, Wydział Nieruchomości zarządza nieruchomościami miejskimi, a Wydział Ochrony Środowiska zajmuje się kwestiami związanymi z ochroną środowiska w gminie. Każdy z tych wydziałów Urzędu Gminy Garwolin ma swoje unikalne zadania i celem jest pomaganie mieszkańcom i dbanie o ich potrzeby.

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Garwolina

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Garwolina to miejsce, gdzie mieszkańcy mogą załatwić różnego rodzaju formalności związane z pojazdami i prawem jazdy. Pracownicy tego wydziału pomagają w sprawach takich jak uzyskanie numeru PKK, odbiór dokumentu prawa jazdy, rejestracja pojazdu, odbiór tablic rejestracyjnych i dowodu rejestracyjnego.

Mapa Urząd Gminy Garwolin

Liczba wyświetleń: 111Wyszukaj dodatkowe informacje: