Urząd Gminy Lubsza – Gmina Lubsza

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: opolskie

Urząd Gminy w Lubszy - kontakt z wydziałami. Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Lubszy dostępne na stronie. Gmina Lubsza kontakt, telefon.

Kontakt Urząd Gminy Lubsza

Adres: ul. Brzeska 16, 49-313 Lubsza

Telefon: +48774118630,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Lubsza

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-14:00

Gmina Lubsza

Urząd Gminy Lubsza to instytucja publiczna, której celem jest prowadzenie spraw związanych z gminą Lubsza. Urząd Gminy Lubsza realizuje sprawy mieszkańców w wielu kwestiach administracyjnych takich jak wydawanie dokumentów tożsamości, rejestracja pojazdów, zgłaszanie zmian w ewidencji ludności czy uzyskanie informacji o planowanych inwestycjach w gminie Lubsza.

Urząd Gminy w Lubszy kontakt

Wszystkie zainteresowane osoby mogą skontaktować się z Urzędem Gminy w Lubszy korzystając z wybranych sposobów. Urząd Gminy Lubsza kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Pierwszym z nich jest kontakt, korzystając z elektronicznej skrzynki pocztowej. Należy wtedy wysłać wiadomość na odpowiedni adres e-mail prowadzący do Urzędu Gminy w Lubszy. Innym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Lubsza jest skorzystanie z formy telefonicznej. Obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z instytucją.

Urząd Gminy Lubsza kontakt z petentami prowadzi również bezpośrednio w swojej siedzibie. W tym celu należy złożyć osobistą wizytę w placówce. Trzeba pamiętać, że kontakt z Urzędem Gminy Lubsza możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia, dlatego też w pierwszej kolejności należy sprawdzić, czy o danej godzinie możliwe jest skontaktowanie się z placówką.

Urząd Gminy Lubsza godziny otwarcia

Urząd Gminy Lubsza jest otwarty we wszystkie dni robocze, od poniedziałku do piątku. Obecnie w niedziele oraz w soboty interesanci nie mogą skorzystać z usług oferowanych przez Urząd Gminy w Lubszy. Warto także wiedzieć o tym, że istnieje możliwość na wcześniejszą rezerwację terminu wizyty w Urzędzie Gminy w Lubszy. Pozwoli to na uniknięcie niechcianej kolejki podczas osobistej wizyty.

Urząd Gminy w Lubszy wydziały

Urzędem Gminy Lubszy zarządza kilka wydziałów, które zostały odpowiednio podzielone ze względu na prowadzone przez nie sprawy. Do wydziałów Urzędu Gminy Lubszy zaliczają się m.in.: Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości oraz Wydział Ochrony Środowiska.

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Lubszy

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Lubszy jest jednym z najczęściej odwiedzanych przez mieszkańców. To tutaj można załatwić formalności związane z prawem jazdy, takie jak uzyskanie numeru PKK czy odbiór dokumentu prawa jazdy. Wizyty na tym wydziale są możliwe w godzinach pracy Urzędu Gminy Lubszy, a mieszkańcy mają możliwość skontaktowania się z wydziałem bezpośrednio.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Lubszy to również miejsce, w którym można dokonać rejestracji pojazdu, odebrać gotowe tablice rejestracyjne i dowód rejestracyjny. Jednak warto pamiętać, że szybka realizacja spraw w Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Lubszy jest możliwa po wcześniejszej rezerwacji wizyty. Ważne jest również sprawdzenie, czy w placówce działa biletowy system kolejkowy, aby uniknąć długiego oczekiwania w kolejce.

Mapa Urząd Gminy Lubsza

Liczba wyświetleń: 86Wyszukaj dodatkowe informacje: