Urząd Gminy Obryte – Gmina Obryte

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Godziny otwarcia oraz kontakt z Urzędem Gminy Obryte dla mieszkańców Gminy Obryte. Wydziały Urzędu Gminy Obrytego – dowód osobisty, prawo jazdy.

Kontakt Urząd Gminy Obryte

Adres: Obryte 185, 07-215 Obryte

Telefon: 29 741 10 36,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Obryte

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek 8:00-17:00
  • Wtorek 8:00-16:00
  • Środa 8:00-16:00
  • Czwartek 8:00-16:00
  • Piątek 8:00-15:00

Gmina Obryte

Urząd Gminy Obryte jest instytucją działającą na lokalnym poziomie. W skład Urzędu Gminy Obryte wchodzi wiele różnych działów. Ich zadaniem jest planowanie oraz rozwój gminy. Kolejnym ważnym aspektem, którym zajmuję się Urząd Gminy Obryte są kwestie finansowe. W każdej z gmin urząd stara się być blisko mieszkańców, organizując często spotkania z nimi, w celu ustalenia działań związanych z gminą. Skorzystanie z usług Gminy Obryte, możliwe jest po odwiedzeniu placówki osobiście lub kontaktując zdalnie.

Kontakt Obryte Urząd Gminy

Często zadawanym pytaniem przez mieszkańców gminy Obryte jest, w jaki sposób nawiązać kontakt z Urzędem Gminy w Obrytem? Do wyboru petentów jest kilka możliwości. Aby zadać szybkie pytanie lub zapytać o pomoc przy składaniu wniosku, możliwy jest kontakt telefoniczny. Niekiedy jednak sprawy wymagają osobistego zjawienia się w siedzibie Urzędu Gminy Obrytego. W takim przypadku najlepiej najpierw zweryfikować ustalone przez Urzędu Gminy Obryte godziny otwarcia. Oczywiście Urząd Gminy Obryte kontakt zdalny oraz stacjonarną obsługę petentów prowadzi w czasie ustalonego harmonogramu pracy.

Urząd Gminy Obryte telefon

Kwestią priorytetową dla Urzędu Gminy Obryte jest bezproblemowa komunikacja z petentami. Kontakt telefoniczny z Urzędem Gminy w Obrytem jest bardzo prosty i szybki. Poza podanym wyżej numerem Urząd Gminy Obryte telefon jako indywidualny kanał kontaktu przydzielił do wydziałów wewnętrznych. W przypadku gdy petenci nie wiedzą z którym wydziałem się kontaktować, warto wybrać główny numer Urzędu Gminy Obrytego, gdzie połączenie może zostać przekierowane przez konsultanta telefonicznego.

Urząd Gminy Obryte podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości to należność, którą zobowiązane są płacić osoby posiadające grunty, budynki (również ich części), a także budowle. Urząd Gminy Obryte podatek od nieruchomości pobiera co roku. W Urzędzie Gminy Obryte taką zapłatę można złożyć osobiście lub przelewem na odpowiedni numer konta bankowego. Należy pamiętać o tym, aby podatek od nieruchomości przekazać w odpowiednim terminie, aby Gmina Obryte nie naliczyła odsetek.

Wywóz śmieci w Urzędzie Gminy Obryte

Wywóz śmieci w Urzędzie Gminy w Obrytem odbywa się według harmonogramu, który można znaleźć na stronie internetowej. Należy także pamiętać o deklaracji śmieciowej, którą Gminia Obryte wymaga od właścicieli nieruchomości, w której powstają odpady komunalne. Taką deklarację można złożyć w Urzędzie Gminy w Obrytem o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Sprawę tą można zrealizować na parę różnych sposobów. Pierwszym z nich jest osobista wizyta w Urzędzie Gminy Obryte. Złożenie deklaracji śmieciowej Urząd Gminy Obryte obsługuje również online.

Mapa Urząd Gminy Obryte

Liczba wyświetleń: 20Wyszukaj dodatkowe informacje: