Urząd Gminy Prostki – Gmina Prostki

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: warmińsko-mazurskie

Sposoby kontaktu oraz godziny otwarcia Urzędu Gminy w Prostkach dostępne na stronie. Gmina Prostki dane kontaktowe, wydziały UG Prostki.

Kontakt Urząd Gminy Prostki

Adres: 1 Maja 44B, 19-335 Prostki

Telefon: 87 6112012,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Prostki

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Gmina Prostki

Podczas wizyty w Urzędzie Gminy Prostki można załatwić wiele spraw związanych z gminą, takich jak wydawanie dowodów osobistych czy rejestracja pojazdów. Na stronie dostępne są informacje o godzinach otwarcia oraz kontakt z poszczególnymi wydziałami Urzędu Gminy Prostki. Jest to miejsce, w którym mieszkańcy gminy Prostki mogą uzyskać pomoc i wsparcie w rozwiązywaniu wybranych kwestii administracyjnych.

Jak skontaktować się z Urzędem Gminy Prostek

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Prostkach, warto sprawdzić informacje kontaktowe na oficjalnej stronie internetowej urzędu. Obecnie Urząd Gminy Prostki kontakt zdalny umożliwia za pośrednictwem telefonu, poczty elektronicznej i innych form komunikacji online. W przypadku potrzeby uzyskania bardziej szczegółowych informacji lub załatwienia sprawy można udać się osobiście do Urzędu Gminy.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Prostek

Aby poznać godziny otwarcia Urzędu Gminy Prostek, warto sprawdzić oficjalną stronę internetową, na której są publikowane informacje. Przed wizytą w urzędzie zaleca się upewnienie się, że urząd będzie otwarty w planowanym terminie.

Urząd Gminy Prostki wydziały

Znajdujące się w Urzędzie Gminy Prostek wydziały są obsługiwane przez osoby posiadające odpowiednią wiedzę z danych zakresów. Każdy z pracowników ma wysokie kwalifikacje oraz doświadczenie. Urząd Gminy Prostki wydziały ustanowił zgodnie z kategorią spraw w nich realizowanych.

Urząd Gminy Prostki odpady komunalne

Wywóz śmieci w Urzędzie Gminy Prostki odbywa się według ustalonego wcześniej harmonogramu. Do takiego harmonogramu ma wgląd każda zainteresowana osoba. Można go znaleźć, udając się na stronę internetową Urzędu Gminy Prostki. Warto pamiętać, że w Urzędzie Gminy Prostki przyjmowana deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Taki dokument powinien złożyć każdy właściciel nieruchomości, w której powstają odpady komunalne.

Mapa Urząd Gminy Prostki

Liczba wyświetleń: 84Wyszukaj dodatkowe informacje: