Urząd Gminy Rudnik – Gmina Rudnik

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: śląskie

Informacje o wydziałach oraz godzinach otwarcia Urzędu Gminy w Rudniku. Kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z Urzędem Gminy Rudnika.

Kontakt Urząd Gminy Rudnik

Adres: Kozielska 1, 47-411 Rudnik

Telefon: 32 410 64 28,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Rudnik

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 9:00-17:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-14:00

Gmina Rudnik

W placówce jaką jest Urząd Gminy Rudnik można załatwić wiele spraw związanych z funkcjonowaniem gminy Rudnik, takich jak uzyskanie dowodu osobistego, rejestracja pojazdów. Zgłoszenie zmian w ewidencji ludności czy uzyskanie informacji o planowanych inwestycjach również realizowane jest w Urzędzie Gminy Rudnika.

Jak skontaktować się z Urzędem Gminy Rudnika

Jeśli chcesz się skontaktować z Urzędem Gminy w Rudniku, warto sprawdzić oficjalną stronę internetową urzędu w celu uzyskania informacji kontaktowych. W obecnej sytuacji, z powodu pandemii, zaleca się korzystanie z kontaktu zdalnego, takiego jak telefon, e-mail lub inne formy komunikacji online, podczas godzin otwarcia urzędu. Jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji lub chcesz osobiście załatwić sprawę, możesz udać się do Urzędu Gminy.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Rudnika

Mieszkańcy Rudnika, którzy chcą wiedzieć, kiedy Urząd Gminy Rudnik jest otwarty, warto sprawdzić oficjalną stronę internetową urzędu, gdzie publikowane są aktualne godziny otwarcia. W większość dni Urząd Gminy Rudnik godziny otwarcia dostosowuje do potrzeb odwiedzających go klientów.

Urząd Gminy Rudnik wydziały

Urząd Gminy w Rudniku posiada kilka wydziałów, z których każdy jest odpowiedzialny za inny obszar administracyjny. W składzie urzędu znajdują się wydziały takie jak: Wydział Edukacji, Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Rudnika czy Wydział Spraw Obywatelskich Rudnik. Każdy z tych wydziałów zajmuję się odrębnymi sprawami poprzez wyspecjalizowanych urzędników. Nie brak opinii, że występujące w placówce jaką jest Urząd Gminy Rudnik wydziały znacznie przyśpieszają realizację formlaności.

Mapa Urząd Gminy Rudnik

Liczba wyświetleń: 56Wyszukaj dodatkowe informacje: