Urząd Gminy Zbiczno – Gmina Zbiczno

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Gminy Zbiczno kontakt – jak skontaktować się z Urzędem Gminy w Zbicznie. Gmina Zbiczno informacje dla mieszkańców. Telefony w Urzędzie Gminy w Zbicznie.

Kontakt Urząd Gminy Zbiczno

Adres: ul. Szosa Brodnicka 53, 87-305 Zbiczno

Telefon: +48 56 49 393 17,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Zbiczno

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek 7:15-15:00
  • Wtorek 7:15-16:15
  • Środa 7:15-15:00
  • Czwartek 7:15-15:00
  • Piątek 7:15-15:00

Gmina Zbiczno

Prowadzenie spraw związanych z administracją gminy Zbiczno należy do zadań Urzędu Gminy Zbiczna. Instytucja publiczna jaką jest Urząd Gminy Zbiczno jest miejscem, w którym mieszkańcy gminy mogą uzyskać pomoc w wielu kwestiach administracyjnych, takich jak: uzyskanie dokumentów, rejestracja pojazdów czy zgłaszanie zmian w ewidencji ludności.

Urząd Gminy Zbiczno kontakt

Urząd Gminy Zbiczno na kontakt pozwala wszystkim zainteresowanym osobom. Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Zbicznie można skorzystać z elektronicznej skrzynki pocztowej lub telefonu. Aby jak najszybciej uzyskać informacje na dany temat, zaleca się skorzystanie z formy telefonicznej. Jednak należy także pamiętać o tym, że Urząd Gminy Zbiczno kontakt realizuje jedynie w godzinach otwarcia, dlatego najpierw należy upewnić się, czy o danej godzinie obsługiwani są interesanci.

Urząd Gminy Zbiczno godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy w Zbicznie są jednoznaczne z godzinami, w których obsługiwani są interesanci. Urząd Gminy Zbiczno jest otwarty we wszystkie dni robocze, od poniedziałku do piątku. W soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Zbiczna jest nieczynny. Właściwie godziny otwarcia Urzędu Gminy Zbiczna są stałe, jednak wszelkie informacje o zmiany w harmonogramie pracy są niezwłocznie przekazywane do informacji dla mieszkańców gminy Zbiczno.

Struktura Wydziałów Urzędu Gminy Zbiczna

W Urzędzie Gminy w Zbicznie istnieją różne działy wewnętrzne, z których każdy zajmuje się innymi sprawami. Na przykład, jednym z nich jest Wydział Komunikacji, który zajmuje się sprawami związanymi z transportem i ruchem drogowym, Wydział Spraw Obywatelskich zajmuje się różnymi sprawami związanymi z mieszkańcami. Podział Urzędu Gminy Zbiczna na wydziały znacznie przyśpieszył obsługę petentów. 

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Zbiczna

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Zbiczna to jedno z miejsc, gdzie mieszkańcy mogą uzyskać pomoc w sprawach związanych z pojazdami i prawem jazdy. Pracownicy tego wydziału zajmują się różnymi formalnościami, takimi jak rejestracja pojazdu, odbiór tablic rejestracyjnych i dowodu rejestracyjnego, uzyskanie numeru PKK oraz odbiór dokumentu prawa jazdy.

Mapa Urząd Gminy Zbiczno

Liczba wyświetleń: 42Wyszukaj dodatkowe informacje: