Urząd Gminy Brzeszcze – Gmina Brzeszcze

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: małopolskie

Wydziały w Urzędzie Gminy w Brzeszczach. Telefon Urzędu Gminy Brzeszcze, adres e-mail. Aktualne Godziny otwarcia Urzędu Gminy Brzeszcz.

Kontakt Urząd Gminy Brzeszcze

Adres: Kościelna 4, 32-620 Brzeszcze

Telefon: 32 772 85 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Brzeszcze

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 8:00-17:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-13:00

Gmina Brzeszcze

Urząd Gminy Brzeszczach to instytucja rządowa, która zajmuje się zarządzaniem gminą. Ich główne zadania to dbanie o mieszkańców a co z tym powiązane prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem. Zarządcy Gminy Brzeszcze jest odpowiedzialny za przyznawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami oraz utrzymanie porządku i czystości w gminie. Pracownicy Urzędu Gminy współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami.

Urząd Gminy Brzeszcze kontakt

Urząd Gminy Brzeszcze na kontakt pozwala wszystkim zainteresowanym osobom. Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Brzeszczach można skorzystać z elektronicznej skrzynki pocztowej lub telefonu. Aby jak najszybciej uzyskać informacje na dany temat, zaleca się skorzystanie z formy telefonicznej. Jednak należy także pamiętać o tym, że Urząd Gminy Brzeszcze kontakt realizuje jedynie w godzinach otwarcia, dlatego najpierw należy upewnić się, czy o danej godzinie obsługiwani są interesanci.

Urząd Gminy Brzeszcze godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy w Brzeszczach są jednoznaczne z godzinami, w których obsługiwani są interesanci. Urząd Gminy Brzeszcze jest otwarty we wszystkie dni robocze, od poniedziałku do piątku. W soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Brzeszcz jest nieczynny. Właściwie godziny otwarcia Urzędu Gminy Brzeszcz są stałe, jednak wszelkie informacje o zmiany w harmonogramie pracy są niezwłocznie przekazywane do informacji dla mieszkańców gminy Brzeszcze.

Urząd Gminy Brzeszcze Wydział Ochrony Środowiska

Wydział Ochrony Środowiska znajdujący się w Urzędzie Gminy Brzeszcz podejmuje kwestie, które mają na celu utrzymanie środowiska w warunkach optymalnych. Do Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Gminy Brzeszcz zadań należy między innymi prowadzenie spraw związanych z wydawaniem zezwoleń na usuwanie drzew i krzewów, ochroną wody, powietrza oraz gleby.

Urząd Gminy Brzeszcze Wydział Spraw Obywatelskich

W Urzędzie Gminy w Brzeszczach znajduje się także Wydział Spraw Obywatelskich. Zajmuje się on prowadzeniem ewidencji ludności, wydawaniem decyzji administracyjnych orzekających o sprawach zameldowanie i wymeldowania oraz spraw związanych z wydawaniem lub też unieważnianiem dokumentów tożsamości. Najczęściej do Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy Brzeszcz udają się interesanci w celu złożenia wniosku o dokument tożsamości.

Mapa Urząd Gminy Brzeszcze

Liczba wyświetleń: 23Wyszukaj dodatkowe informacje: