Urząd Gminy Trzyciąż – Gmina Trzyciąż

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: małopolskie

Wydziały w Urzędzie Gminy w Trzyciążu. Telefon Urzędu Gminy Trzyciąż, adres e-mail. Aktualne Godziny otwarcia Urzędu Gminy Trzyciąża.

Kontakt Urząd Gminy Trzyciąż

Adres: ul. Leśna 4, 32-353 Trzyciąż

Telefon: +48 12 389 40 01, +48 12 389 40 02

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Trzyciąż

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Gmina Trzyciąż

Urząd Gminy Trzyciąż to instytucja publiczna, która działa na rzecz mieszkańców gminy Trzyciąż, zapewniając obsługę administracyjną w wielu sprawach. Do zadań Urzędu Gminy Trzyciąż zalicza się wydawanie dowodów osobistych, rejestracja pojazdów, przyjmowanie wniosków o wydanie zezwoleń, a także udzielanie informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Trzyciąż.

Urząd Gminy w Trzyciążu kontakt

Urząd Gminy Trzyciąż umożliwia wszystkim interesantom. Kontakt z Urzędem Gminy w Trzyciążu można uzyskać na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest elektroniczna skrzynka pocztowa. W tym calu należy napisać wiadomość z zapytaniem oraz wysłać ją na odpowiedni adres e-mail. Urząd Gminy Trzyciąż kontakt umożliwia także stacjonarnie poprzez osobistą wizytę w instytucji. Jednak w przypadku, gdy ważne jest, aby jak najszybciej uzyskać odpowiedź, można także skorzystać z formy telefonicznej.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Trzyciążu

Kontakt w Urzędzie Gminy w Trzyciążu można uzyskać w godzinach jego otwarcia, dlatego przed skontaktowaniem się z instytucją, warto w pierwszej kolejności sprawdzić godziny, w których są obsługiwani interesanci. Urząd Gminy Trzyciąż jest otwarty od poniedziałku do piątku. W soboty oraz w niedziele Urząd Gminy w Trzyciążu nie prowadzi stacjonarnej i telefonicznej obsługi petentów.

Urząd Gminy Trzyciąż podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości to należność, którą zobowiązane są płacić osoby posiadające grunty, budynki (również ich części), a także budowle. Urząd Gminy Trzyciąż podatek od nieruchomości pobiera co roku. W Urzędzie Gminy Trzyciąż taką zapłatę można złożyć osobiście lub przelewem na odpowiedni numer konta bankowego. Należy pamiętać o tym, aby podatek od nieruchomości przekazać w odpowiednim terminie, aby Gmina Trzyciąż nie naliczyła odsetek.

Wywóz śmieci w Urzędzie Gminy Trzyciąż

Wywóz śmieci w Urzędzie Gminy w Trzyciążu odbywa się według harmonogramu, który można znaleźć na stronie internetowej. Należy także pamiętać o deklaracji śmieciowej, którą Gminia Trzyciąż wymaga od właścicieli nieruchomości, w której powstają odpady komunalne. Taką deklarację można złożyć w Urzędzie Gminy w Trzyciążu o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Sprawę tą można zrealizować na parę różnych sposobów. Pierwszym z nich jest osobista wizyta w Urzędzie Gminy Trzyciąż. Złożenie deklaracji śmieciowej Urząd Gminy Trzyciąż obsługuje również online.

Mapa Urząd Gminy Trzyciąż

Liczba wyświetleń: 91Wyszukaj dodatkowe informacje: