Województwo: Cała Polska


  1,5 mld złotych na pomoc dla rolników

  1,5 mld zł na wsparcie rolników w kontekście wojny Rosji z Ukrainą. Komisja Europejska zatwierdziła w poniedziałek polski program pomocy publicznej dla rolników.

  3 Wojna Światowa

  III Wojna Światowa, czy jest możliwa? Zagrożenia dla Polski - 3 Wojna Światowa. Rosja Ukraina przyczyny i przebieg konfliktu. 3 Wojna Światowa kiedy?

  Czy można dostać dofinansowanie do klimatyzacji?

  Czy można dostać dofinansowanie do klimatyzacji? Programy oferujące dofinansowanie do klimatyzacji – jak złożyć wniosek? Ile wynosi dofinansowanie klimatyzacji?

  Czym zajmuje się Rzecznik Praw Obywatelskich w Polsce?

  Kto może się zgłosić do RPO, w jaki sposób oraz jak wygląda sposób jego postępowania? Przedstawiamy najważniejsze informacje.

  Darowizna a Urząd Skarbowy

  Darowizna a zachowek, ile wynosi podatek od darowizny? Zgłoszenie darowizny do Urzędu Skarbowego – darowizna mieszkania, samochodu, majątku.

  Dobry start - 300 zł na wyprawki szkolne

  Aktualne informacje dotyczące wsparcia socjalnego dla uczniów. Duże zmiany jeśli chodzi o projekt 300 plus. Dobry start dla uczniów w nowym roku szkolnym, wsparcie finansowe.

  Dobry start – 300 plus na wyprawkę szkolną

  300 plus terminy składania wniosków. Gdzie złożyć wniosek o 300 plus. Program Dobry start 2023 jak złożyć wniosek. Kiedy wypłaty 300+?

  Dodatek do ogrzewania 2022

  Dopłaty do ogrzewania, można już złożyć wniosek. Nowy dodatek energetyczny wniosek online. Kto może złożyć wniosek o dodatek grzewczy? Wysokość dofinansowania.

  Dodatek elektryczny

  Czym jest dodatek elektryczny i kto może złożyć wniosek o jego przyznanie. Wniosek o dodatek elektryczny online. Ile wynosi dodatek elektryczny?

  Dofinansowanie do pompy ciepła 2023

  Dofinansowanie do pompy ciepła w 2023 roku lista aktywnych programów – Moje Ciepło, Ciepłe Mieszkanie, Czyste Powietrze. Jak uzyskać dofinansowanie na pompę ciepła?

  Dofinansowanie do wymiany dachu z azbestu

  Dofinansowanie do wymiany dachu 2023 – dopłaty na usuwanie azbestu z dachu z ARMiR lub NFOŚiGW. Zobacz jak złożyć wniosek o dopłatę do wymiany dachu.

  Dofinansowanie na zakup podręczników – do 445 zł dla uczniów

  Czy jest dofinansowanie do podręczników? Od 225 do 445 zł dofinansowania na zakup podręczników – program wyprawka szkolna. Gdzie złożyć wniosek o dofinansowanie podręczników?

  E-sąd

  E-sąd logowanie, rejestracja. Jakie sprawy można załatwić przez e-sąd? E sąd kontakt, obsługa klienta. EPU, nakaz zapłaty w e-sądzie. E-sąd krok po kroku.

  E-urząd

  Sposoby logowania oraz usługi dostępne online poprzez e-Urząd. Jak zalogować się do e-urzędu skarbowego. Formalności w urzędzie online przez e-Urząd.

  e-Urząd Skarbowy

  e-Urząd Skarbowy zmiany w 2022 roku. Całodobowy e-Urząd Skarbowy 24h. Usługi w e-Urzędzie Skarbowym, nowości. e-Urząd Skarbowy logowanie.

  Egipt

  Egipt historia, Starożytny Egipt, Egipt Średniowieczny. Państwo Egipt atrakcje, wakacje, pogoda, klimat, pogoda długoterminowa. Egipt-co warto zobaczyć?

  Flaga Polski

  Flaga Polski do druku, grafika Polskiej flagi do pobrania. Prawidłowa flaga Polski – flaga Polski z orłem i bez orła. Co oznaczają kolory na fladze Polskiej?

  Flaga Rosji

  Jak wygląda flaga Rosji? Symbolika i znaczenie kolorów flagi Rosji. Stara i nowa flaga Rosji. Flaga Rosji kolory. Wersje do druku – flaga Rosji do druku.

  Flaga Ukrainy

  Jak wygląda flaga Ukrainy? Flaga Ukrainy kolory, znaczenie. Pochodzenie Ukraińskiej flagi, historia. Flaga Ukrainy PNG, JPG, GIF – do pobrania, do druku.

  Głosowanie przez pełnomocnika – wzór pełnomocnictwa do głosowania

  Głosowanie przez pełnomocnika jak i kto może głosować przez pełnomocnika? Pełnomocnictwo do głosowania wzór – upoważnienie do głosowania.

  Głosowanie za granicą

  Głosowanie za granicą w wyborach. Jak głosować za granicą? Obwody wyborcze za granicą. Co zrobić, aby głosować za granicą?

  Główny Urząd Nadzoru Budowlanego

  GUNB wyszukiwarka publiczna RWDZ. Główny Urząd Nadzoru Budowlanego wyszukiwarka online. Kontakt GUNB Warszawa, adres, telefon, godziny otwarcia.

  Hiszpania

  Wjazd na teren Hiszpanii. Liczba ludności w Hiszpanii, waluta, powierzchnia państwa, klimat. Pogoda, wakacje w Hiszpanii, Ministerstwo Spraw Zagranicznych, stolica.

  Ile czasu ma Urząd Pracy na rozpatrzenie wniosku o dofinansowanie?

  Jak długo należy czekać na rozpatrzenie wniosku o dofinansowanie przez Urząd Pracy? Ile czasu ma Urząd pracy na rozpatrzenie wniosku? Dofinansowanie z PUP warunki.

  Ile zarabia Sołtys?

  Sprawdź ile zarabia sołtys na wsi. Zarobki sołtysa w miejscowości. Ile dostaje sołtys w Polsce? Zobacz, od czego zależy pensja sołtysa w danej gminie.

  Inflacja

  Co to jest inflacja bazowa? Wskaźnik inflacji, inflacja CPI. Przyczyny i skutki inflacji. Jak przeciwdziałać wzrostowi cen? Definicja inflacji, stopa inflacji.

  Inflacja a kredyt hipoteczny

  Kredyt hipoteczny a inflacja. Podnoszenie stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej. Czy warto brać kredyt podczas wysokiej inflacji?

  Inflacja w Polsce

  Aktualna inflacja w Polsce, prognozy inflacji na 2023. Sprawdź ile wynosi inflacja w Polsce na przestrzeni lat. Inflacja Polska wykres 10 lat. Procent inflacji.

  Infolinia Podatkowa

  Uzyskaj numer telefonu do Krajowej Infolinii Podatkowej. Kontakt i telefon do KIP: informacja podatkowa i infolinia Urzędu Skarbowego US.

  Jak liczy się głosy w wyborach do sejmu? Metoda D'Hondta – jak głosy przekładają się na mandaty do sejmu?

  Jak działa przeliczanie głosów na mandaty w wyborach? Metoda D'Hondta czym jest i jak się ma do Polskiego systemu wyborczego? Jak się liczy głosy do sejmu?

  Jak otrzymać rentę socjalną z MOPS?

  Sprawdź komu i w jakich przypadkach przysługuje prawo do otrzymania renty socjalnej oraz ile wynosi jej kwota. Dokumenty potrzebne do renty socjalnej.

  Jak sprawdzić czy PIT został rozliczony przez Urząd Skarbowy?

  Gdzie należy szukać informacji o tym czy pit został rozliczony przez urząd skarbowy? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź na to pytanie.

  Jak sprawdzić, czy jestem na liście wyborców? Rejestr i spis wyborców

  Jak sprawdzić, czy jestem na liście wyborców? Rejestr wyborców – czym jest? Kto prowadzi rejestr wyborców? Wniosek o wpisanie do rejestru wyborców.

  Jak sprawdzić, gdzie głosować w wyborach?

  Gdzie mogę głosować? Jak znaleźć swój lokal wyborczy? Adresy lokali wyborczych w Polsce. Centralny Rejestr Wyborców – jak sprawdzić gdzie głosować?

  Jak urząd skarbowy sprawdza dochody?

  Skąd urząd skarbowy wie o dochodach podatnika? Jak Urząd Skarbowy sprawdza dochody? Kontrola z Urzędu Skarbowego kiedy ma miejsce.

  Jak uzyskać opiekę nad starszą osobą z MOPS?

  Usługi opiekuńcze MOPS nad osobą starszą, bezpłatna pomoc dla osób starszych. Jak uzyskać pieniądze za opiekę nad starszą osobą? Opiekunka z MOPS jak załatwić?

  Jak uzyskać opiekę zdrowotną MOPS?

  Jaki warunki trzeba spełnić, aby uzyskać prawo do bezpłatnej opieki zdrowotnej? Bezpłatna opieka zdrowotna MOPS. Potrzebne dokumenty, gdzie złożyć wniosek.

  Jak wypełnić zaświadczenie o zarobkach do MOPS?

  Każdy pracownik ma prawo do uzyskania zaświadczenia o wysokości otrzymywanych zarobków. W jaki sposób takie zaświadczenie możesz uzyskać i jak je wypełnić.

  Jak zarejestrować się w urzędzie pracy jako bezrobotny?

  Co musisz wiedzieć, aby zarejestrować się w urzędzie pracy jako osoba bezrobotna? Zobacz informacje jak zarejestrować się jako bezrobotny, dokumenty.

  Jak zarobić na inflacji?

  Zarabianie w czasie inflacji. Utrata wartości pieniądza, w co inwestować podczas inflacji? Ochrona oszczędności przed inflacją. Jak zarobić na inflacji?

  Jak zgłosić umowę o dzieło do ZUS?

  Rejestrowania w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych umów o dzieło. Jakie kary obowiązuje za nie zgłoszenie tego do ZUS oraz jaki jest termin zgłoszenia?

  Jak zmienić miejsce głosowania? Jak głosować poza miejscem zamieszkania?

  Jak głosować poza miejscem stałego zamieszkania? Zmiana miejsca głosowania online, zmień obwód głosowania przez Internet. Kiedy można zmienić miejsce głosowania?

  Kiedy ZUS wypłaca chorobowe?

  ZUS chorobowe kiedy wypłacane jest świadczenie. Termin wypłaty chorobowego z ZUS. Kiedy Zakład Ubezpieczeń Społecznych wypłaca chorobowe? ZUS zasiłek chorobowy.

  Kto ma prawo do zasiłku losowego na rok szkolny 2023/2024?

  Zasiłek losowy dla uczniów i dzieci – kiedy można otrzymać wsparcie finansowe. 1000 zł dla ucznia w ramach zasiłku losowego. Jak otrzymać zasiłek losowy?

  Kto może głosować korespondencyjnie? Wniosek o głosowanie korespondencyjne

  Kto może głosować korespondencyjnie? Jak zgłosić chęć głosowania korespondencyjnego? Wniosek o głosowanie korespondencyjne.

  Który Urząd Skarbowy? Sprawdź pod który Urząd Skarbowy podlegasz

  Jak określić właściwy Urząd Skarbowy? Jak sprawdzić pod jaki Urząd Skarbowy podlega spółka? Wyszukiwarka Urzędów Skarbowych w Polsce.

  Lasy Państwowe

  Mapa Lasów Państwowych online. Lasy Państwowe miejsca biwakowe, nocuj w lesie. Żubry online Lasy Państwowe kamery. Lasy Państwowe praca leśnik, strażnik.

  Maksymalna cena prądu dla małych i średnich przedsiębiorstw

  Rządowy projekt ustawy. Maksymalne ceny prądu dla małych i średnich przedsiębiorstw. Gwarancja maksymalnej ceny prądu za 1 MWh. Limity cen prądu.

  Mateusz Morawiecki na konferencji w Berlinie

  Konferencja International Perspectives on Ukraine’s Recovery, Reconstruction and Modernisation. Mateusz Morawiecki o odbudowie i wsparciu Ukrainy.

  Mateusz Morawiecki w Finlandii

  Spotkanie premierów Polski i Finlandii. Współpraca obydwu krajów nad bezpieczeństwem i obroną. Wspólne stanowisko wobec agresji Rosji na Ukrainę.

  Mieszkanie bez wkładu własnego

  Kredyt na mieszkanie bez wkładu własnego 2022, od kiedy gwarantowany kredyt mieszkaniowy? Mieszkanie bez wkładu własnego Nowy Ład. Kredyt hipoteczny bez wkładu.

  Minimalna emerytura w 2023

  Zmiany rent i emerytur na rok 2023. Podwyżka emerytur od marca 2023. Jakie świadczenia podlegają waloryzacji? Podwyżka emerytur i rent 2023.

  Mój Prąd 4.0

  Do kiedy wnioski Mój Prąd 4.0. Uzyskaj dofinansowanie z programu Mój Prąd 4.0. Zwiększone kwoty dofinansowania Mój Prąd 4.0 dla nowych i obecnych prosumentów.

  Morawiecki proponuje zmienić nazwę "Urząd Pracy" na "Centrum Wyboru Kariery"

  Premier Mateusz Morawiecki proponuje zmianę nazwy Urząd Pracy na Centrum Wyboru Kariery. Zmiana nazwy w związku z niską stopą bezrobocia w Polsce.

  Morski Instytut Rybacki

  MIR – placówka badań morza w Polsce. Morski Instytut Rybacki czym się zajmuje, jak wygląda jej struktura. Morski Instytut Rybacki – Państwowy Instytut Badawczy.

  NFZ infolinia

  Skontaktuj się z NFZ – Telefoniczna Informacja Pacjentów. NFZ infolinia całodobowa, kontakt z NFZ 24/7. Bezpłatna infolinia NFZ dla pacjentów, telefon NFZ.

  NFZ – Narodowy Fundusz Zdrowia

  NFZ co to? Zadania Narodowego Funduszu Zdrowia. Skierowania NFZ, przeglądarka skierowań. Centrala NFZ kontakt, Telefoniczna Informacja Pacjenta.

  Niemcy

  Republika Federalna Niemiec, informacje dla podróżujących. Waluta w Niemczech, stolica. Pogoda Niemcy, klimat i ułożenie geograficzne. Niemcy flaga i jej symbolika.

  Nieodpłatna pomoc prawna

  Co to jest nieodpłatna pomoc prawna? Gdzie uzyskać wsparcie prawnika za darmo. Punkty nieodpłatnej pomocy prawnej. Darmowa pomoc prawna telefoniczna.

  Nowa edycja programu 75+

  Program Opieka 75+ na rok 2023 zaakceptowany. Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej zaakceptowało program 75+. Wsparcie dla seniorów 75+ w 2023 r.

  Nowa edycja Senior+ na 2023

  Rusza nabór wniosków do programu Senior+ na 2023 rok. Kto może starać się dofinansowanie z programu Senior+? 60 mln zł wsparcia dla Domów Seniora.

  Nowelizacja ustawy o transporcie drogowym

  Kolejne zmiany dot. transportu drogowego. Korzyści dla przewoźników wejdą w życie razem z ustawą. Nowelizacja ustawy o transporcie drogowym, co czeka kierowców?

  Nowy PIT-2 w 2023 roku

  PIT-2, oświadczenie podatnika w celu obliczania miesięcznych zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych. Nowy PIT-2 jak wypełnić? Kto składa PIT-2?

  Od kiedy 800+? Prezydent podpisał ustawę o świadczeniu 800 Plus

  Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę dot. 800+. Świadczenie 800 Plus już działa. Kiedy ZUS prześle 800+ do rodzin z dziećmi?

  Ograniczenie wjazdu Rosjan na teren RP

  MSWiA zaostrza ograniczenia wjazdu Rosjan do Polski. Projekt rozporządzenia Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Ograniczenia dla Rosjan.

  Otwarcie przekopu Mierzei Wiślanej

  Początek czwartego portu RP, uroczyste otwarcie przekopu Mierzei Wiślanej. Przekop Mierzei Wiślanej już otwarty, uruchomienie Kanału Żeglugowego.

  Państwowa Komisja Badania Wypadków Morskich

  Państwowa Komisja Badania Wypadków Morskich raporty, wyniki badań. Ustawa o PKBWM, przyczyny wypadków morskich, o komisji PKBWM.

  PKP

  Polskie Koleje Państwowe S.A. siedziba, podmioty podległe. PKP rozkład jazy pociągów online. Jak kupić bilet PKP? Opóźnienia pociągów PKP – portal pasażera PKP.

  Poczta Polska

  Monitoring Poczta Polska, śledzenie przesyłek i listów. Cennik Poczta Polska, kalkulator ceny. Telefoniczna infolinia Polskiej Poczty, kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

  Podatek od ogrzewania domu już w 2027 roku

  Nowy podatek dla ogrzewających węglem i gazem. Zielony Ład, od 2027 r. podatek od ogrzewania domów. Nowe przepisy Parlamentu Europejskiego.

  Polski ład, czyli jakie zmiany czekają Polaków od nowego roku?

  Założenia Nowego Polskiego ładu. Wprowadzony przez rząd PiS program zawiera w sobie wiele modyfikacji. Aktualne zmiany dla obywateli dotyczące podatków oraz składek zdrowotnych

  Ponad 8 mld zł zaliczki dla Polski z UE

  Kolejne środki dla Polski z Unii Europejskiej na realizację programów. Ponad 8 mld zł zaliczki dla Polski z UE w ramach rewizji Krajowego Planu Odbudowy.

  Powstanie Grupy Kapitałowej CPK

  Centralny Port Komunikacyjny i Lotnisko Chopina w jednej grupie kapitałowej. Połączenie PPL i CPK w grupę kapitałową. Powstanie Grupy Kapitałowej CPK.

  Premier Mateusz Morawiecki na Szczycie Bałkanów Zachodnich

  Premier Mateusz Morawiecki podczas Szczytu Bałkanów Zachodnich w Berlinie. Prezes Rady Ministrów, kanclerz Niemiec Olaf Scholz, szefowa KE Ursula von der Leyen.

  Premier Polski w Kijowie

  Dostawy energii z atomu do Polski. Wizyta Premiera Matusza Morawieckiego w Kijowie. Gotowość Ukrainy do przekazania energii elektrycznej do Polski.

  Profil Kandydata na Kierowcę – numer PKK

  Co to jest PKK? Ile będę musiał czekać na nadanie numeru PKK? Numer PKK – Profil Kandydata na Kierowcę. Wniosek o PKK, dokumenty potrzebne do PKK.

  Program dla Bieszczad

  Założenia strategicznego Programu dla Bieszczad. Wieloetapowy projekt rozwoju terenów bieszczadzkich. Zasięg geograficzny programu dla Bieszczad.

  Proponowana gwarantowana cena węgla

  Cena zaproponowana przez rząd za tonę węgla. Regulacja cen węgla przez Rząd. Węgiel dystrybuowany przez samorządy w cenie do 2000 zł za tonę surowca.

  Przedłużenie Tarczy Antyinflacyjnej

  Decyzja prezydenta w sprawie przedłużenia tarczy antyinflacyjnej. Zmiany w podatku CIT z korzyścią dla podatników. Obniżone stawki podatków na energię i paliwa.

  Przydomowe wiatraki z dofinansowaniem? Mój prąd 5.0

  Mój Prąd 5.0 a dofinansowanie przydomowej elektrowni wiatrowej. Dofinansowanie na przydomowe elektrownie wiatrowe z NFOŚiGW – program Mój Prąd 5.0.

  Renta socjalna w 2023 roku

  Zmiany dotyczące renty socjalnej w 2022. Kogo obowiązuje renta socjalna, a także zniesienie pułapki rentowej. Możliwość dorabiania do renty socjalnej.

  Rewolucja na Rynku Pracy: Era Gigersów i Nowe twarze Zatrudnienia

  Wpływ gigersów na przyszłość pracy: Odkryj, kim są gigersi i jak zmieniają oblicze rynku pracy.

  Rozliczenie PIT przez Urząd Skarbowy w 2023 roku

  Urząd Skarbowy wyliczy najkorzystniejsze dla podatnika rozliczenie PIT w 2023 roku. Zeznania podatkowe PIT-36 i PIT-37 bez ulgi dla klasy średniej.

  Rywalizacja Przedwyborcza – sondaż wyborczy wskaźnikiem napięcia między PiS a KO

  Poparcie punktowe dla PiS I KO jest bardzo zbliżone. Wyniki najnowszego sondażu ujawniają niewielką różnicę w poparciu przed wyborami parlamentarnymi.

  Rząd potwierdza strategiczne partnerstwo z USA przy budowie elektrowni atomowej

  Uchwała ws. budowy wielkoskalowych elektrowni jądrowych w Polsce. Współpraca z USA przy budowie elektrowni atomowej w Polsce, wykorzystując technologię AP1000.

  Rzecznik Praw Dziecka

  Czym zajmuje się Rzecznik Praw Dziecka, z czym można się do niego zgłosić?

  Ślub konkordatowy

  Co to jest ślub konkordatowy? Ślub konkordatowy dokumenty, świadkowie. Opłata za ślub konkordatowy i odpis aktu małżeństwa. Ślub konkordatowy Urząd Stanu Cywilnego.

  Tarcza Solidarnościowa

  Tarcza solidarnościowa 2023. Projekt tarczy solidarnościowej, limit zużycia energii, podwyżka cen prądu dla gospodarstw domowych po przekroczeniu 2000kWh.

  Transformacja Śląska

  Rozwój województwa śląskiego, wdrożenie uchwały antysmogowej. Sprawiedliwa transformacja Śląska, zmniejszenie wydobycia węgla, reformy górnictwa.

  Tunel na Zakopiance otwarty

  Oddanie do ruchu nowego tunelu na Zakopiance. Koszty inwestycji, długość tunelu na Zakopiance. Tunel Zakopianka imienia Śp. Marii i Lecha Kaczyńskiego.

  Turnusy rehabilitacyjne PFRON

  Dla kogo wczasy rehabilitacyjne? Jak ubiegać się o przyznanie turnusu rehabilitacyjnego PFRON. Turnusy rehabilitacyjne PFRON wolne miejsca i lista ośrodków.

  Ukraina

  Aktualna sytuacja na granicy z Ukrainą. Dostępna bezpłatna pomoc dla obywateli Ukrainy. Zasady wjazdu na Ukrainę, kwarantanna, Ukraina COVID, aktualności.

  Urząd Celno-Skarbowy

  Urząd Celno-Skarbowy infolinia, bezpłatne konsultacje telefoniczne. Czym jest Urząd Celno-Skarbowy? Lista Urzędów Celno-Skarbowych w Polsce, dane kontaktowe.

  Urząd Celny

  Urząd Celny Warszawa, akcyza za samochód, zatrzymanie paczki przez Urząd Celny Kraków. Zwolnienie przesyłki przez Urząd Celny, oddziały instytucji w Polsce.

  Urząd do Spraw Cudzoziemców

  Czym jest Urząd do Spraw Cudzoziemców? Telefoniczna infolinia Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Gdzie i jak złożyć wniosek o kartę pobytu, azyl w Polsce.

  Urząd Dozoru Technicznego

  Testy UDT online, uprawnienia UDT. Jak wygląda egzamin UDT? Zadania Urzędu Dozoru Technicznego. Portal eUDT logowanie. Wydziały Urzędu Dozoru Technicznego.

  Urząd Komunikacji

  Urząd Komunikacji – zadania. Urząd Miasta Wydział Komunikacji pomoc, wniosek o prawo jazdy i dowód rejestracyjny dostępny na stronie.

  Urząd Komunikacji Elektronicznej UKE

  Urzad Komunikacji Elektronicznej zadania, ustawa. Wyszukiwarka UKE prezes, mapa, pozwolenie. Kontakt z UKE, delegatury Urzędu Komunikacji Elektronicznej

  Urząd Marszałkowski

  Co to jest Urząd Marszałkowski, kto nim kieruje? Dostępne informacje co można załatwić w Urzędzie Marszałkowskim. Departamenty, wydziały Urzędu Marszałkowskiego.

  Urząd Miasta

  Dowody osobiste w Urzędzie Miasta. Jak złożyć wniosek o dowód osobisty w Urzędzie Miasta? Zadania Urzędu Miasta oraz wydziały oraz ich zakres obowiązków.

  Urząd Ochrony Danych Osobowych

  Czym zajmuje się Urząd Ochrony Danych Osobowych? Zadania UODO. Zgłoszenia i Skargo do UODO, jak złożyć? Urząd Ochrony Danych Osobowych kary finansowe.

  Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów

  Co to UOKiK? Jak złożyć skargę do Urzędu Ochrony Konsumenta? UOKiK zgłoszenie, bezpłatna pomoc konsumencka. Zadania UOKiK, prezes urzędu.

  Urząd Patentowy

  Czym zajmuje się Urząd Patentowy? UPRP wyszukiwarka, zadania. Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej w Warszawie, kontakt. Europejski Urząd Patentowy.

  Urząd Pracy

  Urząd Pracy rejestracja jako bezrobotny — jak się zarejestrować? Zadania Urzędu Pracy, benefity dla bezrobotnych. Uzyskaj potrzebne informacje dotyczące Urzędu Pracy.

  Urząd Regulacji Energetyki

  Urząd regulacji Energetyki zadania i uprawnienia instytucji. Koncesje URE stawki. Uprawnienia URE, rodzaje, jak zdobyć. Urząd Regulacji Energetyki kontakt, adres.

  Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych

  Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Oferty pracy, URPL praca. Rejestr produktów leczniczych URPL.

  Urząd Skarbowy

  Czym zajmuje się Urząd Skarbowy? Jak umówić wizytę w Urzędzie Skarbowym? Uzyskaj informacje, jaki Urząd Skarbowy wybrać. Rozliczenie PIT przez Urząd Skarbowy.

  Urząd Stanu Cywilnego

  Co można załatwić w Urzędzie Stanu Cywilnego? Jak zrealizować formalności przez e-USC. Rejestracja urodzeń, małżeństw i zgonów w Urzędzie Stanu Cywilnego.

  Urząd stanu cywilnego – ślub cywilny

  Ślub cywilny, potrzebne dokumenty i formalności. Ile kosztuje ślub cywilny? Ślub cywilny koszty, cena. Organizacja Ślubu Cywilnego w plenerze oraz za granicą.

  Urząd Statystyczny

  Zadania Urzędu Statystycznego. Co można załatwić w Urzędzie Statystycznym, spis ludności oraz logowanie do portalu instytucji. Czym jest Urząd Statystyczny GUS.

  Urząd Wojewódzki

  Co można załatwić w Urzędzie Wojewódzkim? Informacje na temat Urzędów Wojewódzkich w Polsce, co to Urząd Wojewódzki. Paszporty, wizy, karta pobytu.

  Ustawa o obronie ojczyzny 2022

  Nowe rodzaje służby wojskowej, dobrowolna zasadnicza służba wojskowa, zmiany w finansowaniu wojska – Nowelizacja Ustawy o Obronie Ojczyzny co zawiera.

  W 2023 roku 3 mln zł na aktywizację osób wykluczonych

  Nabór wniosków do Programu na rzecz zatrudnienia socjalnego na lata 2022-2025. Edycja 2023. 3 mln zł na aktywizację wykluczonych społecznie w 2023 r.

  Warsaw Security Forum

  Mateusz Morawiecki podczas Warsaw Security Forum – przemówienie premiera. Rozmowy dotyczące nowych sankcji na Rosję. Warsaw Security Forum 2022.

  Wcześniejsze emerytury dla nauczycieli – jakie kryteria trzeba spełnić?

  Zapadła decyzja o przywróceniu wcześniejszych emerytur dla nauczycieli. Kiedy pedagodzy będą mogli przejść na wcześniejsze emerytury? Nowelizacja Karty Nauczyciela

  Węgry

  Jak opłacić autostradę na Węgrzech – Wineta Węgry. Historia Węgier, Austro-Węgry. Liczba ludności, flaga, waluta, stolica Węgier. Balaton Węgry atrakcje.

  Wigilijne wróżby

  Jak Boże Narodzenie było obchodzone na wsiach? Najstarsze tradycje i wróżby wigilijne na wsi. Najstarsze tradycje świąteczne na Polskich wsiach.

  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej WFOŚiGW

  WFOŚiGW – zadania instytucji. Kto może się ubiegać o wsparcie Funduszu? Uzyskaj informacje o tym jak wypełnić wniosek do WFOŚiGW. Portal beneficjenta WFOŚiGW.

  Wsparcie suszowe 2023

  Jak otrzymać wsparcie suszowe 2023? Szczegółowe zasady szacowania szkód i przyznawania wsparcia za straty suszowe 2023. Aplikacja do szacowania szkód suszy.

  Wybuch rakiety w Polsce

  Oficjalne stanowisko MSZ w sprawie wybuchu rakiety na terytorium RP. Nieoficjalne informacje CNN na temat trasy rakiety. Wybuch rakiety w Przewodowie.

  Wydział Komunikacji

  Znajdź Wydział Komunikacji – Wydziały Komunikacji w Polsce, wyszukiwarka Wydziałów Komunikacji. Wydział Komunikacji umawianie wizyt, wnioski, dokumenty.

  Wzrost minimalnego wynagrodzenia w 2023

  Dwie podwyżki minimalnego wynagrodzenia w 2023 r. Ile wyniesie płaca minimalna w 2023? Wynagrodzenie minimalne 2023

  Zajęcie egzekucyjne przez Urząd Skarbowy - za co?

  Za co Urząd skarbowy może nałożyć na nas zajęcie egzekucyjne? Jak wygląda takie postępowanie i co zrobić gdy Urząd Skarbowy zajął nasze konto?

  Zakład Ubezpieczeń Społecznych

  Bezpośredni kontakt z ZUS poprzez infolinię, telefoniczna infolinia ZUS. Zadania ZUS, świadczenia, emerytury, renty. PUE ZUS logowanie, Profil Zaufany.

  Zamrożenie cen prądu 2023

  Czy trzeba złożyć wniosek o zamrożenie cen prądu? Jak zamrozić ceny prądu 2023? Złóż wniosek o zamrożenie cen prądu 2023 i zaoszczędź na rachunkach.

  Zarząd Transportu Publicznego ZTP Kraków

  Całodobowa infolinia ZTP Kraków 24h. Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie rozkład jazdy, bilety. ZTP Kraków kontakt, adres, telefon.

  Zmiany w 500+ od stycznia 2022 r.

  Zatwierdzone przez rząd zmiany w programie Rodzina 500 plus. Aktualizacja zasad dotyczących składania wniosków oraz sposobu wypłaty 500+. Ważne dla świadczeniobiorców.

  Zmiany w Kodeksie Pracy 2023

  Zmiany w prawie pracy dla rodziców od 2023 roku – dodatkowy urlop opiekuńczy, wydłużenie urlopu rodzicielskiego. Zmiany w umowach o pracę od 2023.

  Zmiany w Kodeksie Pracy dot. pracy zdalnej 2023

  Praca zdalna nowe przepisy od 7 kwietnia 2023. Nowe przepisy regulujące prace zdalną w Kodeksie Pracy. Ile dni pracy zdalnej 2023? Kto może pracować zdalnie 2023?

  Zmiany w prawie budowlanym 2023

  Zmiany w prawie budowlanym od stycznia 2023. Budowa domu jednorodzinnego bez pozwolenia, kooperatywy mieszkaniowe, cyfryzacja systemu budowlanego.

  Zwolnienie z należności celnych przez urząd celny, kiedy może nastąpić?

  Czy istnieje możliwość zwolnienia z należności celnych niektórych towarów przewożonych na obszar celny Unii Europejskiej? Odpowiadamy na to pytanie w poniższym artykule.

  Zwrot podatku – ile czasu ma urząd skarbowy na zwrot podatku?

  Czas oczekiwania na zwrot podatku przez Urząd Skarbowy? Informację na temat czasu, w jakim Urząd Skarbowy ma obowiązek na przesłanie zwrotu podatku do płatnika.

  Zwroty kosztów za bilety muzealne: Kiedy można ubiegać się o rekompensatę?

  Muzeum, zwrot biletu: Czy można żądać zwrotu pieniędzy za zakłócone zwiedzanie lub niedostępność części wystawy?

Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS