Województwo: Cała Polska


    3 Wojna Światowa

    III Wojna Światowa, czy jest możliwa? Zagrożenia dla Polski - 3 Wojna Światowa. Rosja Ukraina przyczyny i przebieg konfliktu. 3 Wojna Światowa kiedy?

    Czym zajmuje się Rzecznik Praw Obywatelskich w Polsce?

    Kto może się zgłosić do RPO, w jaki sposób oraz jak wygląda sposób jego postępowania? Przedstawiamy najważniejsze informacje.

    Darowizna a Urząd Skarbowy

    Darowizna a zachowek, ile wynosi podatek od darowizny? Zgłoszenie darowizny do Urzędu Skarbowego – darowizna mieszkania, samochodu, majątku.

    Dobry start - 300 zł na wyprawki szkolne

    Aktualne informacje dotyczące wsparcia socjalnego dla uczniów. Duże zmiany jeśli chodzi o projekt 300 plus. Dobry start dla uczniów w nowym roku szkolnym, wsparcie finansowe.

    E-urząd

    Sposoby logowania oraz usługi dostępne online poprzez e-Urząd. Jak zalogować się do e-urzędu skarbowego. Formalności w urzędzie online przez e-Urząd.

    e-Urząd Skarbowy

    e-Urząd Skarbowy zmiany w 2022 roku. Całodobowy e-Urząd Skarbowy 24h. Usługi w e-Urzędzie Skarbowym, nowości. e-Urząd Skarbowy logowanie.

    Egipt

    Egipt historia, Starożytny Egipt, Egipt Średniowieczny. Państwo Egipt atrakcje, wakacje, pogoda, klimat, pogoda długoterminowa. Egipt-co warto zobaczyć?

    Główny Urząd Nadzoru Budowlanego

    GUNB wyszukiwarka publiczna RWDZ. Główny Urząd Nadzoru Budowlanego wyszukiwarka online. Kontakt GUNB Warszawa, adres, telefon, godziny otwarcia.

    Hiszpania

    Wjazd na teren Hiszpanii. Liczba ludności w Hiszpanii, waluta, powierzchnia państwa, klimat. Pogoda, wakacje w Hiszpanii, Ministerstwo Spraw Zagranicznych, stolica.

    Ile czasu ma Urząd Pracy na rozpatrzenie wniosku o dofinansowanie?

    Jak długo należy czekać na rozpatrzenie wniosku o dofinansowanie przez Urząd Pracy? Ile czasu ma Urząd pracy na rozpatrzenie wniosku? Dofinansowanie z PUP warunki.

    Infolinia Podatkowa

    Uzyskaj numer telefonu do Krajowej Infolinii Podatkowej. Kontakt i telefon do KIP: informacja podatkowa i infolinia Urzędu Skarbowego US.

    Jak otrzymać rentę socjalną z MOPS?

    Sprawdź komu i w jakich przypadkach przysługuje prawo do otrzymania renty socjalnej oraz ile wynosi jej kwota. Dokumenty potrzebne do renty socjalnej.

    Jak sprawdzić czy PIT został rozliczony przez Urząd Skarbowy?

    Gdzie należy szukać informacji o tym czy pit został rozliczony przez urząd skarbowy? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź na to pytanie.

    Jak urząd skarbowy sprawdza dochody?

    Skąd urząd skarbowy wie o dochodach podatnika? Jak Urząd Skarbowy sprawdza dochody? Kontrola z Urzędu Skarbowego kiedy ma miejsce.

    Jak uzyskać opiekę nad starszą osobą z MOPS?

    Usługi opiekuńcze MOPS nad osobą starszą, bezpłatna pomoc dla osób starszych. Jak uzyskać pieniądze za opiekę nad starszą osobą? Opiekunka z MOPS jak załatwić?

    Jak uzyskać opiekę zdrowotną MOPS?

    Jaki warunki trzeba spełnić, aby uzyskać prawo do bezpłatnej opieki zdrowotnej? Bezpłatna opieka zdrowotna MOPS. Potrzebne dokumenty, gdzie złożyć wniosek.

    Jak wypełnić zaświadczenie o zarobkach do MOPS?

    Każdy pracownik ma prawo do uzyskania zaświadczenia o wysokości otrzymywanych zarobków. Dowiedz się w jaki sposób takie zaświadczenie możesz uzyskać i jak je wypełnić.

    Jak zarejestrować się w urzędzie pracy jako bezrobotny?

    Co musisz wiedzieć, aby zarejestrować się w urzędzie pracy jako osoba bezrobotna? Zobacz informacje jak zarejestrować się jako bezrobotny, dokumenty.

    Jak zgłosić umowę o dzieło do ZUS?

    Rejestrowania w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych umów o dzieło. Jakie kary obowiązuje za nie zgłoszenie tego do ZUS oraz jaki jest termin zgłoszenia?

    Kiedy ZUS wypłaca chorobowe?

    ZUS chorobowe kiedy wypłacane jest świadczenie. Termin wypłaty chorobowego z ZUS. Kiedy Zakład Ubezpieczeń Społecznych wypłaca chorobowe? ZUS zasiłek chorobowy.

    Który Urząd Skarbowy

    Jak określić właściwy urząd skarbowy? Jak sprawdzić pod jaki urząd skarbowy podlega spółka? Wyszukiwarka Urzędów Skarbowych w Polsce.

    Lasy Państwowe

    Mapa Lasów Państwowych online. Lasy Państwowe miejsca biwakowe, nocuj w lesie. Żubry online Lasy Państwowe kamery. Lasy Państwowe praca leśnik, strażnik.

    Mieszkanie bez wkładu własnego

    Kredyt na mieszkanie bez wkładu własnego 2022, od kiedy gwarantowany kredyt mieszkaniowy? Mieszkanie bez wkładu własnego Nowy Ład. Kredyt hipoteczny bez wkładu.

    Morski Instytut Rybacki

    MIR – placówka badań morza w Polsce. Morski Instytut Rybacki czym się zajmuje, jak wygląda jej struktura. Morski Instytut Rybacki – Państwowy Instytut Badawczy.

    NFZ infolinia

    Skontaktuj się z NFZ – Telefoniczna Informacja Pacjentów. NFZ infolinia całodobowa, kontakt z NFZ 24/7. Bezpłatna infolinia NFZ dla pacjentów, telefon NFZ.

    NFZ – Narodowy Fundusz Zdrowia

    NFZ co to? Zadania Narodowego Funduszu Zdrowia. Skierowania NFZ, przeglądarka skierowań. Centrala NFZ kontakt, Telefoniczna Informacja Pacjenta.

    Niemcy

    Republika Federalna Niemiec, informacje dla podróżujących. Waluta w Niemczech, stolica. Pogoda Niemcy, klimat i ułożenie geograficzne. Niemcy flaga i jej symbolika.

    Ograniczenie wjazdu Rosjan na teren RP

    MSWiA zaostrza ograniczenia wjazdu Rosjan do Polski. Projekt rozporządzenia Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Ograniczenia dla Rosjan.

    Otwarcie przekopu Mierzei Wiślanej

    Początek czwartego portu RP, uroczyste otwarcie przekopu Mierzei Wiślanej. Przekop Mierzei Wiślanej już otwarty, uruchomienie Kanału Żeglugowego.

    Państwowa Komisja Badania Wypadków Morskich

    Państwowa Komisja Badania Wypadków Morskich raporty, wyniki badań. Ustawa o PKBWM, przyczyny wypadków morskich, o komisji PKBWM.

    Polski ład, czyli jakie zmiany czekają Polaków od nowego roku?

    Założenia Nowego Polskiego ładu. Wprowadzony przez rząd PiS program zawiera w sobie wiele modyfikacji. Aktualne zmiany dla obywateli dotyczące podatków oraz składek zdrowotnych

    Premier Polski w Kijowie

    Dostawy energii z atomu do Polski. Wizyta Premiera Matusza Morawieckiego w Kijowie. Gotowość Ukrainy do przekazania energii elektrycznej do Polski.

    Rzecznik Praw Dziecka

    Czym zajmuje się Rzecznik Praw Dziecka, z czym można się do niego zgłosić?

    Tarcza Solidarnościowa

    Tarcza solidarnościowa 2023. Projekt tarczy solidarnościowej, limit zużycia energii, podwyżka cen prądu dla gospodarstw domowych po przekroczeniu 2000kWh.

    Ukraina

    Aktualna sytuacja na granicy z Ukrainą. Dostępna bezpłatna pomoc dla obywateli Ukrainy. Zasady wjazdu na Ukrainę, kwarantanna, Ukraina COVID, aktualności.

    Urząd Celno-Skarbowy

    Urząd Celno-Skarbowy infolinia, bezpłatne konsultacje telefoniczne. Czym jest Urząd Celno-Skarbowy? Lista Urzędów Celno-Skarbowych w Polsce, dane kontaktowe.

    Urząd Celny

    Urząd Celny Warszawa, akcyza za samochód, zatrzymanie paczki przez Urząd Celny Kraków. Zwolnienie przesyłki przez Urząd Celny, oddziały instytucji w Polsce.

    Urząd do Spraw Cudzoziemców

    Czym jest Urząd do Spraw Cudzoziemców? Telefoniczna infolinia Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Gdzie i jak złożyć wniosek o kartę pobytu, azyl w Polsce.

    Urząd Dozoru Technicznego

    Testy UDT online, uprawnienia UDT. Jak wygląda egzamin UDT? Zadania Urzędu Dozoru Technicznego. Portal eUDT logowanie. Wydziały Urzędu Dozoru Technicznego.

    Urząd Komunikacji

    Urząd Komunikacji – zadania. Urząd Miasta Wydział Komunikacji pomoc, wniosek o prawo jazdy i dowód rejestracyjny dostępny na stronie.

    Urząd Komunikacji Elektronicznej UKE

    Urzad Komunikacji Elektronicznej zadania, ustawa. Wyszukiwarka UKE prezes, mapa, pozwolenie. Kontakt z UKE, delegatury Urzędu Komunikacji Elektronicznej

    Urząd Marszałkowski

    Co to jest Urząd Marszałkowski, kto nim kieruje? Dostępne informacje co można załatwić w Urzędzie Marszałkowskim. Departamenty, wydziały Urzędu Marszałkowskiego.

    Urząd Miasta

    Dowody osobiste w Urzędzie Miasta. Jak złożyć wniosek o dowód osobisty w Urzędzie Miasta? Zadania Urzędu Miasta oraz wydziały oraz ich zakres obowiązków.

    Urząd Ochrony Danych Osobowych

    Czym zajmuje się Urząd Ochrony Danych Osobowych? Zadania UODO. Zgłoszenia i Skargo do UODO, jak złożyć? Urząd Ochrony Danych Osobowych kary finansowe.

    Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów

    Co to UOKiK? Jak złożyć skargę do Urzędu Ochrony Konsumenta? UOKiK zgłoszenie, bezpłatna pomoc konsumencka. Zadania UOKiK, prezes urzędu.

    Urząd Patentowy

    Czym zajmuje się Urząd Patentowy? UPRP wyszukiwarka, zadania. Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej w Warszawie, kontakt. Europejski Urząd Patentowy.

    Urząd Pracy

    Urząd Pracy rejestracja jako bezrobotny — jak się zarejestrować? Zadania Urzędu Pracy, benefity dla bezrobotnych. Uzyskaj potrzebne informacje dotyczące Urzędu Pracy.

    Urząd Regulacji Energetyki

    Urząd regulacji Energetyki zadania i uprawnienia instytucji. Koncesje URE stawki. Uprawnienia URE, rodzaje, jak zdobyć. Urząd Regulacji Energetyki kontakt, adres.

    Urząd Skarbowy

    Czym zajmuje się Urząd Skarbowy? Jak umówić wizytę w Urzędzie Skarbowym? Uzyskaj informacje, jaki Urząd Skarbowy wybrać. Rozliczenie PIT przez Urząd Skarbowy.

    Urząd Stanu Cywilnego

    Co można załatwić w Urzędzie Stanu Cywilnego? Jak zrealizować formalności przez e-USC. Rejestracja urodzeń, małżeństw i zgonów w Urzędzie Stanu Cywilnego.

    Urząd stanu cywilnego – ślub cywilny

    Ślub cywilny, potrzebne dokumenty i formalności. Ile kosztuje ślub cywilny? Ślub cywilny koszty, cena. Organizacja Ślubu Cywilnego w plenerze oraz za granicą.

    Urząd Statystyczny

    Zadania Urzędu Statystycznego. Co można załatwić w Urzędzie Statystycznym, spis ludności oraz logowanie do portalu instytucji. Czym jest Urząd Statystyczny i GUS.

    Urząd Wojewódzki

    Co można załatwić w Urzędzie Wojewódzkim? Informacje na temat Urzędów Wojewódzkich w Polsce, co to Urząd Wojewódzki. Paszporty, wizy, karta pobytu.

    Ustawa o obronie ojczyzny 2022

    Nowe rodzaje służby wojskowej, dobrowolna zasadnicza służba wojskowa, zmiany w finansowaniu wojska – Nowelizacja Ustawy o Obronie Ojczyzny co zawiera.

    Węgry

    Jak opłacić autostradę na Węgrzech – Wineta Węgry. Historia Węgier, Austro-Węgry. Liczba ludności, flaga, waluta, stolica Węgier. Balaton Węgry atrakcje.

    Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej WFOŚiGW

    WFOŚiGW – zadania instytucji. Kto może się ubiegać o wsparcie Funduszu? Uzyskaj informacje o tym jak wypełnić wniosek do WFOŚiGW. Portal beneficjenta WFOŚiGW.

    Wzrost minimalnego wynagrodzenia w 2023

    Dwie podwyżki minimalnego wynagrodzenia w 2023 r. Ile wyniesie płaca minimalna w 2023? Wynagrodzenie minimalne 2023

    Zajęcie egzekucyjne przez Urząd Skarbowy - za co?

    Za co Urząd skarbowy może nałożyć na nas zajęcie egzekucyjne? Jak wygląda takie postępowanie i co zrobić gdy Urząd Skarbowy zajął nasze konto?

    Zakład Ubezpieczeń Społecznych

    Bezpośredni kontakt z ZUS poprzez infolinię, telefoniczna infolinia ZUS. Zadania ZUS, świadczenia, emerytury, renty. PUE ZUS logowanie, Profil Zaufany.

    Zarząd Transportu Publicznego ZTP Kraków

    Całodobowa infolinia ZTP Kraków 24h. Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie rozkład jazdy, bilety. ZTP Kraków kontakt, adres, telefon.

    Zmiany w 500+ od stycznia 2022 r.

    Zatwierdzone przez rząd zmiany w programie Rodzina 500 plus. Aktualizacja zasad dotyczących składania wniosków oraz sposobu wypłaty 500+. Ważne dla świadczeniobiorców.

    Zwolnienie z należności celnych przez urząd celny, kiedy może nastąpić?

    Czy istnieje możliwość zwolnienia z należności celnych niektórych towarów przewożonych na obszar celny Unii Europejskiej? Odpowiadamy na to pytanie w poniższym artykule.

    Zwrot podatku – ile czasu ma urząd skarbowy na zwrot podatku?

    Czas oczekiwania na zwrot podatku przez Urząd Skarbowy? Informację na temat czasu, w jakim Urząd Skarbowy ma obowiązek na przesłanie zwrotu podatku do płatnika.

Wyszukaj dodatkowe informacje: